Arama sonuçları: *

1. H

Casper Laptop Ekran Kartı Görmeme Sorunu

güncelledim hala aynı 1588007344 bilmiyorum arkadaşın bilgisayarı
  2. H

Casper Laptop Ekran Kartı Görmeme Sorunu

Merhabalar arkadaşımın laptopunda işlemcinin dahili ekran sürücüsü kullanılıyor aygıt yöneticisinden kaldırdığım zaman ise hiç bir ekran kartı sürücüsü kullanmıyor ne işlemcinin ne ekran kartının.Ekran kartının modeli nvidia gt 840m işlemcinin de dahili grafik sürücüsü intel hd graphics...
  3. H

Ekran kartı görmeme sorunu

Ekran kartı oluşturucuda gözüküyor onuda ekleyelim ama LoL gibi basit bir oyunda 30 40 fps alıyoruz imkansız bir şey.
  4. H

Bu PC ile cs go oynayabilir miyim?

hayır 4:3 oynanmaz demek istemedim yani maksimum çözünürlüğü belirttim fps açısından 1080p yi baz almayın diye. 900p 1080p den daha performanslı olacaktır o nedenle.
  5. H

monitör 1600x900 ram ide şu an yükseltecek durumda değilim.
  6. H

evet teşekkür ederim bende araştırdım gördüm birde sormak istedim
  7. H

internetten araştırdığım kadarıyla en yüksek ayarlar ve 1080p de 70 90 arası fps alıyordu
  8. H

Herkese selamlar öncelikle; i3 540 3.07 Ghz 4 GB Ram Nvidia GeForce 9800GT Bu sistem özellikleriyle cs go oynayabilir miyim arkadaşlar cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.
  9. H

Ekran kartı driverimi güncelledikten sonra gelen aşırı düzeyde fps düşüşü

rica ederim umarım düzelmiştir görev yöneticisinden kapatıp rahat rahat oynayabilirsin :)
  10. H

Geldiği sürümü tam olarak bilmiyorum ama itopyanın benim pc ye attığı sürüm 19.10.2 dostum çok haklısın adrenalinden nefret etmekle warzone ile ilgili problem yaşıyordum 3 gündür onla uğraştım bugün rastgele bi kapatıyım dedim oyunu ultra ayarlarda 90 fps oynuyorum şu an amd nin yazılımının ne...
  11. H

Aynı sorun bendede vardı ddu ile kaldırıp eski sürüme dönmeyi deneyebilirsin dostum.
  12. H

COD Warzone Takılma Sorunu

biosum aldığımdan beri aynı sürüm hiç güncellemedim ve chipset güncellemelerini falan da yapmadım bunun hakkında bilgin var mı acaba teşekkürler.
  13. H

HERMES-S2690X/AMD Ryzen 5 2600X/Sapphire RX590 NITRO+ 8GB/16GB DDR4/240GB M.2 SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar 1 X SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk 1 X CORSAIR 240GB Force MP510 NVMe M.2 SSD (3100MB Okuma / 1050MB Yazma) 1 X GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4...
  14. H

Herkese selamlar dadg2 sisteme sahibim cod warzone oynarken en düşük ayarlarda 70-100 fps arası oynuyorum birinci sorum bu normal mi? 2. sorum ise oyunu akıcı oynarken anlık 2-3 saniyelik donmalar alıyorum bilen bunu yaşayan arkadaşlar varsa çözümünü öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkürler...
  15. H

Isınan ekran kartına bulduğum çözüm

Tebrikler :D
  16. H

AMD ADRENALİN 2020 AYARLARI NASIL OLMALI?

Başka önerisi olan var mı arkadaşlar :) ?
  17. H

teşekkürler
  18. H

birçok kişi güzel ayarlarla daha çok performans alabililirsin dediği için soruyorum
  19. H

Güncel AMD Adrenalin 2020 ayarları nasıl olmalı arkadaşlar? Ben pek anlamıyorum anlayan arkadaşlardan yardım istiyorum, teşekkürler. Ekran kartım RX590.
Top Bottom