Arama sonuçları: *

• Users: qleox
  • Order by date
  1. Q

Çözüldü✓ Yeni bilgisayar sıcaklık değerleri

Karanlık temada kullanmadığım için gözükmüyor galiba. Sizin de bilginiz olsun :)
  2. Q

oturmasa boştayken o sıcaklığı yakalayacağımı zannetmiyorum. 1725083051 Beni düşündüren cpu package değerleri aslında. Ayrıca gtx1050 ti kullanırken hiçbir oyunda neredeyse fan bile açmıyordu ekran kartım. Şu anki tabii ki daha güçlü bir kart fakat 72 dereceler de beni düşündürüyor. O yüzden...
  3. Q

Hey maşallah hocam. En azından kule tipi soğutucuya geçmeniz gerek diye düşünüyorum.
  4. Q

Bana cevap verdiyseniz eğer imzamda gözüküyor hocam soğutmam.
  5. Q

Cihazı alalı 1 ay kadar oluyor. Antalya'da yaşıyorum. Boşta: Cpu 40 Derece Cpu Package 51-52 derece Gpu:47.5 Derece Yükte: Cpu: 60-70 Cpu Package: 70-80 Gpu: 70-72 Derecelere ulaşıyor. Bu değerler bu soğutucu ile bana nedense normal gelmiyor. Bir anormallik var mıdır sizce?
  6. Q

Çözüldü✓ Kasa ARGB fan kontrol

Kasa ARGB fan çoklayıcıyı sıvı soğutucunun erkek pinine bağlamışlar. Orayı çözüp anakarta bağladım sorun çözüldü. Teşekkürler ilgilenen herkese.
  7. Q

Hocam şimdilik konu kilit sanırım kablolamada hata yapılmış satıcı tarafından. Teşekkür ederim ikinizin de ilgisine.
  8. Q

Kontrolcü yoksa fanların rgb aydınlatması calısmayacak mı demek?
  9. Q

Boşta Herhangi bir uç yok maalesef burada. reset tuşunu bir deneyeyim 1724767479 Reset tuşu, resetleme yapıyor. 1724767515 Hocam maalesef orası sadece kablo birleşimi olduğu için nispeten büyük bir plastik parça kullanılmış.
  10. Q

Eğer 3 pin dişi uç varsa ne yapmam gerekiyor biraz detaylı anlatabilir misiniz? 1724767033 Bu kontrolcü tam olarak nedir kumanda gibi bir şey mi yoksa soket gibi bir şey mi?
  11. Q

Merhabalar, sistemi alalı birkaç hafta oldu. Kasa fanlarının rgb özelliği yok sanıyordum fakat varmış. Aldığım yerin teknik desteğine telefon açtım arka kapakta rgb kontrolcü var dediler fakat bulamadım. Velhasıl kelam ben bu fan ışıklarını nasıl kontrol edebilirim?
  12. Q

Çözüldü✓ Ram Mhz Yükseltimi yaptıktan sonra

Arama kısmına yazınca iki tane memory context restore kısmı çıktı. İkisi de Auto olarak seçili şu an. Ne öneriyorsunuz? 1724691872 DRAM timing control içerisindeymiş dediğiniz ayar. Aktifleştirdim. 1724691989 Çok daha farketti şu an boot süresi. Teşekkür ederim ilgine. Ayrıca bkz...
  13. Q

BİOS'u güncelledim. Ai Tweaker kısmında memory context restore diye bir ayar bulunmuyor maalesef. Disabled olan sadece ASUS Performance Enhancement var. 1724686005 Bilgisayarı kapatıp Psu'nun tuşunu 0 konumuna getirdim ve tekrardan 1'e getirdim bilgisayarı açtım bu sefer açılışta Asus logosu ana...
  14. Q

Bios güncel mi değil mi bilmiyorum. İnternetten nasıl yapıldığına bakıp güncel değilse güncelleyeceğim. Sonra da sizin dediğiniz işlemi yapıp geri dönüş yaparım buradan.
  15. Q

Merhaba, asus anakart sahibiyim. Bilgisayarımı yeni aldım sayılır. Biostan ram mhz yükseltimi yaptım. İşlemi, biosta Expo yazan yerdeki profiller kısmından "disabled" yazan seçeneği "enabled" olarak değiştirdim save&reset ile çıktım. İşlem sonrası hem boot sürem uzadı hem de bilgisayar...
  16. Q

Çözüldü✓ 35-40K BANDINA DDR5/AMD İŞLEMCİ/NVIDIA GPU GÜNCEL SİSTEM ÖNERİSİ

DLSS ve FG teknolojilerinden dolayı Nvidia'nın yeni gelecek oyunlarda AMD'ye fark atacağını düşünüyorum bu nedenle kanım AMD'ye ısınamıyor bu düşünceyi nasıl atarız hocam sizce? Sanki AMD kart sahibi olursam başım dertten kurtulmayacakmış gibi hissediyorum :D
  17. Q

Hmmm. Gaming garaj sitesinde Inno3D ve Palit kullanıyorlar. Onlar hakkındaki yorumunuz nedir? Ayrıca bende Msi GamingX GTX1050TI ekran kartı vardı ben herhangi bir oyunda fan açtığına bile neredeyse şahit olamadım ki kasam çok küçük ve ön tarafında fan vesaire bile yoktu. Tabii ki birebir örnek...
  18. Q

6 taksit vadesiz seçeneğinden dolayı sistemi de gaming.gen'den alacağım sanırım.
Top Bottom