Arama sonuçları: *

1. O

Öneri 96 TL'ye F1 22 alınır mı?

96 tl iyi fiyat, yenisi pahalıdan çıkacaktır. bu devirde 100tl'ye bir şey kalmadı.
  2. O

Akıllı Saat Önerisi Sesli Görüşme Özelliği Olsun

https://www.hepsiburada.com/havit-watch-m9030-amoled-hd-46mm-akilli-saat-p-HBCV000039UJRJ?magaza=cynbilisim&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV000039UJRJ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c Şunu buldum ama, kullanmışlığım yada bilgim yok, görsel olarak beğendim belirttiğin...
  3. O

Yatay scrollu mouse önerisi

Arkadaşlar merhaba, iş sebebiyle excel'de yatay yönde kolay kaydırma yapabilmek için mouse arayışı içerisindeyim. logitech mx master 3 de mevcut, baş parmağın oturduğu yerin biraz üzerine eklemişler.[görsel] Bu opsiyonda fiyat biraz tuzlu, biraz arşatırma yaptım başka da güvenilir bir şey...
  4. O

Combo-Jack mikrofondan gelen sesi doğru almıyor.

Arkadaşlar merhaba, Elimde standart JBL marka telefon kulaklığı var, daha önce laptop üzerinde mikrofon ve kulaklık olarak kullandım(Tek giriş - 3,5mm Jack). Bugün yeni bilgisayar topladım kasa NZXT H510 flow, öndeki 3.5mm aux girişine kulaklığı taktım, gelen sesleri alıyorum fakat mikrofondan...
  5. O

Şöyle bir build yaptım, iyileştirme tavsiyeniz var mı?

Tavsiyeniz varsa yazabilirsiniz arkadaşlar, bütçe biraz esnek. Anakart iyi seviye bir kart neyini beğenmediniz acaba? Kasa yakın bir arkadaşımın tavsiyesi NZXT den vazgeçmiyor, onun dışında corsair 4000D düşündüm sadece. CPU Soğutma olarak benim de şüphelerim var, Arctic markasının sıvı...
  6. O

Şöyle bir build yaptım, iyileştirme tavsiyeniz var mı?

Merhaba arkadaşlar, Kendimce şöyle bir build oluşturdum, tavsiyeniz varsa dinliyorum, teşekkürler ;)
  7. O

Sıvı soğutma nasıl seçilir

Etken parametre çok tabi, radyatör kısmının büyüklüğü dikkat edilen özelliklerden. 240mm, 280mm, 360mm gibi varyasyonları mevcut. Bunun dışında içindeki sıvı önemli bir etken, ısı iletim katsayısı yüksek olmalı. Burdan sonra sıvı ile işlemci arasındaki metal malzemenin ısı iletim katsayısı...
  8. O

Ryzen 7 5800X çok ısınıyor

Merhaba arkadaşlar konu hortlatıyorum ama, indirime girdi ve arada pek bir fiyat farkı kalmadı diye 5600x işlemci bakarken bir anda 5800x almış bulundum. 5600x ve 5700x gibi TDP si 65W olan işlemcilere bakarken kafamda CPU cooler olarak Arctic Freezer vardı. Arctic Freezer Akakce Tecrübesi...
Top Bottom