Arama sonuçları: *

1. S

HP Victus 7Z586EA 16-S0015NT laptopta düşük okuma oranı

Merhaba. İnternette baktığımda okuma/yazma oranı 7000/4000 olarak gözüküyor. Benim yaptığım testlerde ise okuma normal fakat yazma düşük çıkıyor.
  2. S

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Dünyanın en iyi f/p sistemi diyip AMD toplamak komik olmuş :d
  3. S

GTX 1660 Ti sistemde oyunlar çöküyor

RAM: Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz Ekran kartı: GTX 1660Ti Anakart: MSI B450M Pro-M2 İşlemci: Ryzen 5 2600 Merhaba. Bu olay 1-1.5 haftadır devam ediyor. Artık kafayı sıyıracağım. Oyun oynarken ilk 5-10 dakika normal oyunda hiçbir sıkıntı yok ama sonradan oyundan cızırtı gelmeye başlıyor sesler...
  4. S

Steam oyunu yedekten geri yükleme

Nerden bulabilirim bu dosyayı? 1626212684 Dosya mevcutmuş ama yinede oyunu baştan yüklüyor.
  5. S

Steam oyunu yedekten geri yükleme

Merhaba. Zamanında RDR2'yi Steam'in kendi arayüzünden yedeklemek yerine direk oyunun dosyalarını harici HDD'ye aktarmıştım. Şimdi oyunun dosyalarını tekrar bilgisayara atınca bu sefer oyunu açamıyorum. Ne yapmam gerek?
  6. S

V4 R5 2600 ve GTX 1660 Ti sistem oyun oynarken donuyor

Furmark testini yaptım 40 dakika boyunca hiçbir sıkıntı yaşanmadı.
  7. S

V4 R5 2600 ve GTX 1660 Ti sistem oyun oynarken donuyor

Merhaba 1-2 haftadır çok fazla yaşıyorum bu sıkıntıyı, artık bıktım. PC itopyadan aldım V4 özelleştirilmiş hali. Sorunum oyun oynarken 10-15 dakika sonra bilgisayar donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Bunun neden olduğunu anlamadım. Oyun oynamaya başlayınca. Kasadan garip bir ses gelmeye başlıyor...
  8. S

Türk Telekom ADLS'den, VDSL'e geçiş Tamamlanamıyor

Türk Telekom pişmanlıktır :D
  9. S

Ama ben adsl'den vdsl'e geçiyorum. Sizde de mi öyle oldu? Yoksa Vdsl var mıydı?
  10. S

Sebep söylemiyorlar isterseniz tekrar deneyelim diyorlar. Tamam diyorum. 1-2 saate mesaj geliyor tamamlanamadı diye delirecem ya :(
  11. S

Merhaba. Daha önce Türk Telekom'un yeni getirdiği TİP-7 erişim kabinleri hakkında konu açmıştım. Bu kabinler yaklaşık 1-2 hafta önce aktif oldu. Bizde müşteri hizmetlerini arayıp alabileceğimiz hızı söylediler. 81 MBps çıktı. Bizde 35 MBps paket için işlem başlattık. Tabii bende VDSL modem...
  12. S

GTA 4 Kasma Sorunu

Thermaltake V200 600W 80Plus
  13. S

GTA 4 Kasma Sorunu

hayır 1587475854 Hiçbir sıkıntı yoktu bugün oyuna girdim menüde bile kasıyor.
  14. S

GTA 4 Kasma Sorunu

Merhaba. Oyunu dün sorunsuz bir şekilde hiçbir şekilde kasma yoktu. Fakat bugün oyunun giriş menüsünde bile fare hareketlerine kadar kasıyor. Oyuna girdiğimde yürüyemiyorum zaten. Oyunun optimizasyonunun kötü olduğunu biliyorum ama bununla alakalı bir şey değil. (Driverlar ve BIOS her şey güncel...
  15. S

En çok para kazanan oyun firmaları

Tencent'in her şirkette eli var maşallah :D
  16. S

Tip 7 erişim kabini ile ilgili sorularım

Merhaba. 1.5 ay önce mahallenin alt caddesine 2 tane Tip-7 kutu yerleştirildi. Benim aklıma takılan 4 soru var daha. Cevaplarsanız sevinirim. 1-) Kutular tahminen ne zaman aktif olur? 2-) Biz bu kutulardan yararlanabilecek miyiz? (Şu an hızımız çok düşük 2 MBps indirme hızım var.) 3-) Binaya...
  17. S

V4 Sistemde Fan Sesi Sorunu

yarın yazacağım buraya tekrardan teşekkür ederim.
  18. S

Peki aklınıza başka bir şey geliyor mu? Çünkü bu ses sadece oyun oynarken oluyor pc boştayken olmuyor.
  19. S

Eğer öyle bir durum olursa garanti kabul eder mi? Kasayı geldiğinden beri ekran kartını taktıktan sonra hiç açmadım.
Top Bottom