Arama sonuçları: *

1. S

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Hocam alırsın 5500 e düşer Almazsın 6000 e çıkar Fiyatlar çok değişken, tavsiyem bütçe varken 3 e 5e bakma al. Memur zammı sonrası zam gelebilir.
  2. S

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Bu kadar kötü olduğunu bilmeden aldım. (İlk va monitörümdü). Şuan bedava verseler 2. Monitör yapmak için şüphe duyarım. Vasatın altı kalitede bir ürün. İnsanların bayıla bayıla kullanması garip geliyor.
  3. S

❌İndirim Bitti! Kingston Fury renegade 1Tb 2939TL

Aslında ben fury renegade modelini dün tesadüfen görerek aldım. Rastgelseydim 3200 3300 tl verip kc3000 alacaktım. Eğer ihtiyacınız 2tb ise 5300 5400 tl bandı uygundur, ben olsam alırdım. Kendi anakartımda 2 m2 slotu olduğu için şimdilik 1 tb ssd almayı tercih ettim(diğer parçalara bütçe ayırmam...
  4. S

Pazartesi günü elime ulaşırsa bilgilendiririm
  5. S

Alınır 1 tb modeller 3300 bandının altına pek düşmüyor 2 tb 5400e gelirse alınır
  6. S

Teşekkürler güle güle kullanın :)
  7. S

Kargoya verildi benim ürün
  8. S

Gün içinde verileceği yazıyor.
  9. S

Hocam kc3000 modeli için de aynısını söylüyorlar, 980 pro da 3300 lerden 38000 lere çıkmışken bu modeli uygun görüp aldık bakalım. Ne çıkacağını göreceğiz.
  10. S

Evet hocam nays iş bankasının bir uygulaması ve parayı bu platforma yükleyip satın alınca 100 tl iade yapıyor bu ay için.
  11. S

Kc 3000 veya 980 proya 3500 verecektim Bunu gördüğüm çok iyi oldu hemen çektim. Konu sahibine çok teşekkür ederim. Önceki konularda satıcıya güvenilir demişler, nays ile 2830 tl ye gelmiş olacak.
  12. S

Öneri psu kaliteli olmazsa ne gibi sorunlar çıkar

Güç kaynağını işi güç kaynağı üretmek olan markalardan almanızı öneririm. Arkadaşların da dediği gibi merdiven altı güç kaynağı alınmaz. Ani elektrik kesintisinde sistemin zarar görebilir. Düşük akım yüksek akım düşük gerilim ve yüksek gerilim korumaları önemlidir. Bu zamana kadar kalitesiz güç...
  13. S

razer ornata v3 nasıldır

Çok bir beklentiniz yoksa alın hocam ben kullanıyorum ve memnunum. Hayırlı olsun.
  14. S

razer ornata v3 nasıldır

Düz klavyenin ışıklısı hocam. Pek bir özelliği yok. Mekanik klavye de alabilirsin. Bütçenize uygun klavye tavsiyesi konusu açarsanız yardımcı olurlar. 2000 lira edecek bir klavye olduğunu düşünmüyorum.
  15. S

razer ornata v3 nasıldır

Tuşların yüksekliği daha az hocam. Standart klavyelere göre daha alçak laptop klavyesi göre yüksek kalıyor. Tam ikisinin arasında bir yüksekliği var diyebilirim. Ben alıştığım için başka klavye kullanamıyorum. V3x i satıp xpg summoner silver switch mekanik klavye almıştım, kullanamadım geri...
  16. S

razer ornata v3 nasıldır

Mekanik klavye değildir. Hem v3 hem de v3x versiyonunu kullandım. Düşük profilli tuşları var. V3 modelinde tuşlar sesli çalışıyor, mekanik olmayan ancak mekanik gibi ses çıkaran bir klavye. Aydınlatmaları gerçekten başarılı. Bilek desteği v3 modelinde mıknatıslı, v3x modelinde değil. Bu...
  17. S

🔥İndirim 18 bine 12400f rtx3060 12 gb msı kasa power sistem var vatanda kaçırma

Bütçesi 1 lira dahi artmayan arkadaşlar için uygun bir sistem. 3060 1080p için bir süre daha götürecektir. Alacak arkadaşlara hayırlı olsun. (Yukarıda tavsiye edilen yükseltmeleri yapabilirseniz iyi olur.)
  18. S

Amazon Görev Yap 125TL Kupon Kazan

Bende bu şekilde gözüküyor, kategoriler aşağıya doğru iniyor.
  19. S

2024 yılında RX 6800 XT hâlâ alınır mı?

Ben alırken en uygun 2060lı sistem 12k idi Siz benden de 1 yıl önce toplamışsınız.
  20. S

2024 yılında RX 6800 XT hâlâ alınır mı?

2060 daha stabil çalışıp daha az vram kullanıyordu. 9500e almıştım geçen sene martta. Her sene gıdım gıdım yükseltmek için komple sistem değiştirmekten sıkıldım. Şimdi bir defa toplayıp uzun süre yükseltme yaparak kullanacağım. Her sene forumda gezip parça bakmak yoruyor.
Top Bottom