Arama sonuçları: *

1. Yeşil Okçu

Gigabyte B350M DS2 BIOS HAKKINDA

İnternette reditte denk geldiğim yorumlar bir de kendi deneyimim. Aslında ekran kartım bozulduğunda pcyi upgrade etmeye karar verdim. O zaman R5 2600 almıştım biosu ilk f31 güncelledim sonra f40 güncelledim(aslında f40 güncellerken f2ye dönmüş geri). İşlemci geldiğinde görüntü alamadım onun için...
  2. Yeşil Okçu

Tekrardan merhaba hocam.Dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum ama kafama takılan şu ki F40 güncellemesini altında yapmamız gerektiği söylenen "EC FW Update tool" diye bir şey var.Ben bunu araştırdığımda bu toolun biosu F2 sürümüne döndürdüğünü öğrendim.İşlemcimi bu anakartta F31 sürümüyle...
  3. Yeşil Okçu

Anladım,teşekkürler
  4. Yeşil Okçu

Merhabalar, Gigabyte B350M DS2 model anakart ve Ryzen 5 1600AF işlemcim bulunmakta.Ben biosumu güncellemek istiyorum. Şuanki bios versiyonum F31 ve anakartın sitesinde son sürüm hariç hep F40 güncellemesini yapmamız gerekiyor. Son sürümde ise herhangi bir not düşülmemiş. F31 versiyonunda direkt...
  5. Yeşil Okçu

ekran kartı tercihiniz nedir dostlar?

2070s gözün kapalı
  6. Yeşil Okçu

Vatan KDV indirimleri

Gerçekten mi? İşte buna yıkıldım...
  7. Yeşil Okçu

Vatan KDV indirimleri

Teşekkür ederim. Bundan başka haberdar olma yolu yok mu
  8. Yeşil Okçu

Vatan KDV indirimleri

Teşekkürler dostum
  9. Yeşil Okçu

Vatan KDV indirimleri

Biliyiorum dostum ama kredi kartım vb. Yok ondan dolayı sormuştum. Tarihi hakkında bilgin var mı?
  10. Yeşil Okçu

Mühendislik için kasa mı laptop mu ?

İşin içine okul girince laptop derim.
  11. Yeşil Okçu

Vatan KDV indirimleri

Virüsten sonra vatanda kdv indirimleri olur mu? Belirli bir tarihi var mı yani
Top Bottom