Arama sonuçları: *

1. I

Multi GPU algılamama sorunu

Çözüm "settings>advanced>pcı subsystem settings>above 4g memory/crypto currency mining>enabled"
  2. I

Teşekkürler hocam.
  3. I

Denedim hocam onu çoklu driver kurumadığım içinde driver booster programını kullanımdım ama fark eden bir şey yok.
  4. I

O destek tahminimce anakartın üzerinde 3 adet 16x slot var ondan yazıyor 4 kartım sorunsuz çalışıyor.
  5. I

Arkadaşlar ben mining yapıyorum, anakartıma 5. ekran kartını takınca algılamıyor. Yeterli güç kaynağım var, sorunlu parça yok sürekli yer değiştirme, yeniden başlatma ve driver yükleme her şeyi yapıyorum ama 5. kartı GPU-Z görüyor ama kullanılamıyor. Kartın yerini değiştirince farklı kartlar...
  6. I

Mining için en mantıklı ekran kartı hangisi?

Minimum fiyat 5k tabi o paraya garantili olacak bir de costum bios yazmak gerekiyor onlar için oda garanti dışı bırakıyor 1660 super ile aynı mh 1660 super daha çok uygun gibi. Bu karta bakacağım ama bunlarda bios değişiklik yapmak gerekiyor mu bilmiyorum gerekiyorsa garanti bozulacağı için...
  7. I

Kalmadı en akla yatanı 1660 super şuan 4-5k arası iki adet almayı düşünüyorum yıl sonu sistem değişirse zaten mining den bir sürü kart piyasaya düşecek fiyatları baya ucuzlayacak eth istediğim gibi gitmese bile elimdeki eth ve bunları tekrar satıp zarar etmemeyi düşünüyorum.
  8. I

Hocam kazım sistemi bu yıl sonu değişiklik, etkilen me bir şeyler olacağı ön görülüyor neredeyse sıfır kart alıp yıl sonuna kadar kazım yapıp ondan sonra satmayı düşünüyorum, özel kart çıkarsa buraya gelmesi baya sürecek önümüzde 10 ay var diye düşünüyorum ben ondan sonra elimde kalacak kartlar...
  9. I

Arkadaşlar sizce mining için en mantıklı kart hangisi, şu an piyasa da sıfır kart yok neredeyse olanlarda çok yüksek bundan dolayı 2. el garantili kartları düşünüyorum, RX 580 listeden direkt eliyorum. 4 yaşında çok yorulmuş 4, 5K minimum fiyatı. AMD kartlarda pek aklımda yok hem piyasa çok az...
Top Bottom