Arama sonuçları: *

1. Muhammed ÇAKAR'

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim.

Benim arkadaşım netspeed kullanıyor ama bende Türkneti çok duydum bunun yanında comnet gayet ucuz görünüyor ama müşteri temsilcisi sorunu var dedikleri için kararsız kaldım. Gıbırnet konusunda pek bilgim yok ^^' O yuzden açtım konuyu
  2. Muhammed ÇAKAR'

altyapıdan daha çok internet fiyatlarından dolayı değiştirmek istedim
  3. Muhammed ÇAKAR'

Gıbır net, Türknet, Netspeed, comnet arasında kaldım. hangisi iyidir hangisi sorun çıkarmaz merak ediyorum. kullanan ve ya bilgi sahibi olan varsa önerebilir mi? Hatta bunlar harici biliyorsanız ve iyi diyorsanız onu da söylerseniz sevinirim ^^'
  4. Muhammed ÇAKAR'

Ekrana görüntü gelmiyor

Bilgisayarımın bir anda ekranı dondu ve kapayıp açtığımda ise monitor no signal detected yazısı verdi. Uzun bir aradan sonra tekrar açmayı denediğimde bilgisayar bios ayarlarında açıldı ve Windows otomatik onarım ekranının ardından o günün akşaöona kadar sorunsuz çalıştı. Ardından yine anıları...
  5. Muhammed ÇAKAR'

Bu kondansatörden nasıl bulabilirim?

Ekran kartımda bu kondansatör bozuldu ve üzerinde şunlar yazıyordu. Ska32 g800 2.5v bunlar ne anlama geliyorlar hiç bilmiyorum aynısını nasıl bulabilirim, bir bildiğiniz var mı? yerine aynı volt değerinde kondansatör taksam olur mu ya da yerine başka bir tür takabilir miyim?
  6. Muhammed ÇAKAR'

Çözüldü✓ Ekran kartında bu parçayı nasıl bulurum?

teşekkür ederim aynısını düşünüyorum zaten ama buraya da sorayım dedim ^^ 1665323338 Teşşekür ederim şimdi bir bakıp kontrol edeceğim
  7. Muhammed ÇAKAR'

Çözüldü✓ Ekran kartında bu parçayı nasıl bulurum?

Ekran kartımda bu parça koptu ve lehimlemek istediğimizde ise bir bacağının bozulduğunu öğrendik. Yenisini nereden bulabilirim/nereden temin edebilirim ve ya bu parça nedir bilgilendirebilir misiniz?
  8. Muhammed ÇAKAR'

Çözüldü✓ Aquarius 5T11 sistem ekteki resimdeki gibi alınır mı?

Yardımın için çok teşekkür ederim ^^
  9. Muhammed ÇAKAR'

Biliyorum ama öyle sınırlı stoklu şeylere pek yetişemiyorum denerim yarın olmazsa almam mantıklı olur mu? 1650560742 Peki önerebileceğin bir sistem var mı şu aralar? Ayrıca cevabın için sağol ^^
  10. Muhammed ÇAKAR'

İlk defa pc alacağım ve sizden yardım istemekten daha iyisini bulamadım güzel dostlar. Sorularım şu şekilde. -bu fiyata daha iyi f/p pc bulunur mu? -pc ye ekstra bir ekleme yapayım mı? -beklentilerimi karşılayabilir mi?
Top Bottom