Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed ÇAKAR
Gıbır net, Türknet, Netspeed, comnet arasında kaldım. hangisi iyidir hangisi sorun çıkarmaz merak ediyorum. kullanan ve ya bilgi sahibi olan varsa önerebilir mi? Hatta bunlar harici biliyorsanız ve iyi diyorsanız onu da söylerseniz sevinirim ^^'

phopshen

80+ Bronze
Gıbır net, Türknet, Netspeed, comnet arasında kaldım. hangisi iyidir hangisi sorun çıkarmaz merak ediyorum. kullanan ve ya bilgi sahibi olan varsa önerebilir mi? Hatta bunlar harici biliyorsanız ve iyi diyorsanız onu da söylerseniz sevinirim ^^'
türknet ile alakalı bildiğim şu: arkadaşım ttden türknete geçmişti ve düşük ms alıyordu önceden ama türknete geçtikten sonra 150 160 gibi almaya başladı bu da oyunlarda sorun yaşatıyordu. türknetin müşteri hizmetlerini aradığında hiçbir şey yapamayacaklarını ve altyapılarının türk telekoma bağlı olduğunu söylediler türk telekomla konuşmalısınız dendi. şimdi türk telekomla konuşacaksak neden türknet alalımki? bu yüzden türk telekoma döndü memnun şuanda. türknete geçme sebebi de zamlar

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
alt yapı türk telekom ise hangi firmaya geçtiğinizin pek önemi kalmıyor bence altyapı kaynaklı sorunlar sadece türk telekom bakıyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alt yapı türk telekom ise hangi firmaya geçtiğinizin pek önemi kalmıyor bence altyapı kaynaklı sorunlar sadece türk telekom bakıyor zatku
altyapıdan daha çok internet fiyatlarından dolayı değiştirmek istedim

Semiramis41

80+ Bronze
türknetten gıbıra geçtim memnumum daha ucuz aynı sonuçlar gıbıra geçersen kod veririm

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,091
İsim
Emir
türknet ile alakalı bildiğim şu: arkadaşım ttden türknete geçmişti ve düşük ms alıyordu önceden ama türknete geçtikten sonra 150 160 gibi almaya başladı bu da oyunlarda sorun yaşatıyordu. türknetin müşteri hizmetlerini aradığında hiçbir şey yapamayacaklarını ve altyapılarının türk telekoma bağlı olduğunu söylediler türk telekomla konuşmalısınız dendi. şimdi türk telekomla konuşacaksak neden türknet alalımki? bu yüzden türk telekoma döndü memnun şuanda. türknete geçme sebebi de zamlar
Arkadaşın ilgisiz bir müşteri temsilcisi yüzünden sorun yaşamış.Turk telekomdan turknete geçiş yaptım 5ms alıyorsam 5 ms devam ettim.60dow 14uploud alıyorum.(altyapımın maksimum desteklediği sınır)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşın ilgisiz bir müşteri temsilcisi yüzünden sorun yaşamış.Turk telekomdan turknete geçiş yaptım 5ms alıyorsam 5 ms devam ettim.60dow 14uploud alıyorum.(altyapımın maksimum desteklediği sınır)
Benim arkadaşım netspeed kullanıyor ama bende Türkneti çok duydum bunun yanında comnet gayet ucuz görünüyor ama müşteri temsilcisi sorunu var dedikleri için kararsız kaldım. Gıbırnet konusunda pek bilgim yok ^^' O yuzden açtım konuyu

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,091
İsim
Emir
Benim arkadaşım netspeed kullanıyor ama bende Türkneti çok uydum bunun yanında comnet gayet ucuz görünüyor ama müşteri temsilcisi sorunu var dedikleri için kararsız kaldım. Gıbırnet konusunda pek bilgim yok ^^'
Müşteri temsilcisi konusunda türk telekom,turkcell harici bana düzgün gelmiyor.Hepsi aynı şeyin laciverti.Sorun yaşayıp yaşamamak şans işi

ReProof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umut Elçisi
Comnet kullanıyorum taşıma işlemin de ücretsiz kurulum ücreti almıyor. Kullanıyorum ve memnunum. Tavsiye ederim. CMT963JUF kodu ile indirim kazanabilirsin.

comnet.png

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
ismail
Altyapı tt de olduğu müddetçe bir önemi olmayan durum.Fiyata göre tercih sağlayın farklı bir firma tercih ederseniz herhangi bir sorun yaşadığınızda tt'den teknik ekip bakacağı için bakma süreleri kısa olmaz

Lanelzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Efe Basar
Millenicom kullanıyorum ve çok memnunum önceden türknet kullandım ve müşteri hizmetleri berbat millenicomda ulaşmak vs çok kolay hız kaybıda yok istersen kod atabilirim

Top Bottom