Arama sonuçları: *

1. loewry

Roblox oyun yaparak para kazanmak

Merhabalar samimi olduğum developer arkadaşım var lua scripti iyi biliyor. Robloxu bilen varsa orda 500-1000 ortalama aktif oynanan oyunu var. Aylık yaklaşık 50k robux kazanıyor. Onuda 1k sı başına 150 tl alıyor . Aylık 7500 tl kazanıyor ortalama. Bende udemy den lua script eğitimi aldım...
  2. loewry

Roblox için güvenilir vpn önerisi

merhabalar roblox studio içinde script deniyorum fakat warp 1.1.1.1 ile dns değiştirmek fayda etmiyor oyunla bağlantı kuramıyor internet avatar falan yüklenmiyor studio da sorun yaşıyorum. Vpn olarak ne önerirsiniz güvenilir
  3. loewry

Çözüldü✓ mini %60 klavyede çift tırnak yok

sagolun hocam fn esc miş simdi uygulamasından buldum
  4. loewry

Çözüldü✓ mini %60 klavyede çift tırnak yok

merhabalar roblox oyununda studioda script yazıyorum fakat yeni aldığım apex 9 mini klavyemde cift tırnak yok shiftle hangi tuşa bassam olmuyor uygulamasını indirip atamasını değiebişilirmiyim
  5. loewry

Yazılım mühendisliği ve benzer meslekler

Hocam şimdiden başlayacagım öğrenmeye udemy den script eğitimleri alacağım 1723551334 100 bin sıralama da çok kolay değildir bence tam bilmiyorum ama benim hedefim hem günlük hayatta işime yarasın hemde örneğin bir firmada falan programcı olayım istiyorum
  6. loewry

Hocam 300 bin demedim ki 100-150 hadi 200 bin olsun o civarlardaki yazılıma veya özel yazılım okusam diyorum sizce geleceğim iyi olurmu
  7. loewry

İlgim var hocam çevremde mesela 17 yaşındayken robloxdaki script sistemini öğrenen bir arkadaşım var roblox gibi cocuk oyunu olarak görülen bir uygulamadan yaptığı oyunlar sayesinde 2 sene 100k tl ye yakın kazandı. Şuanda da aylık ortalama 4-5k tl kazanıyor bir şey yapmadan fazla oyunlardan sabit...
  8. loewry

Yazılım okuyup birşeyler olsam da olur ya udemy den lua script eğitimi almayı düşünüyorum
  9. loewry

Evet 1723549502 Hocam programcılık ve yazılım tam hedeflediğim meslekler seviyorum çünkü 1723549592 Hocam öyle düşüneceksek fen ve türkçeden özel ders alıp onlarıda yüksek yapabilirdim ama bi hataya düşüp umursamadım ve benim dönemimde matematik lgs ortalaması 4.70 net di benim 16 net di inan...
  10. loewry

merhabalar şuanda 11. Sınıfım ve sayısal bölüm seçtim. Oldum olası en hızlı anladığım ders matematikdir tabi anlamaya çalışırsam. Bilgisayarla çok fazla uğraşıyorum. Bazı developer arkadaşlarım var script biliyor güzel oyunlar tasarlıyolar. Bende keşke yapabilsem diyorum bilmiyorum tabi. Konu bu...
  11. loewry

Öneri Wireless oyuncu kulaklığı önerisi

Merhabalar profosyonel oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Wireless olmasını önemsiyorum. İnternette hyperx cloud 3 dts x modeşini gördüm 6300 tl ye sizce alınır mı? kaliteli midir birde cloud alpha var 8k ya onuda alabilirim. Birde zorlarsam g pro x wireless var mousemde logitech
  12. loewry

pubg mobile emülatör sorunu

merhabalar 2 yıl aradan sonra pubg mobile indirdim bilgisayarıma. Bir şekilde buldum 120 fps moduna aldım ayar yaparak. Fakat problem şu örneğin ambar gireyim dedim denemek için mouseyi döndürüyorum sanki hafif bir gecikme var tıkladığım anda falan hissedebiliyorum bu gecikmeyi bu sorunu nasıl...
  13. loewry

warp 1.1.1.1 roblox sorunu

roblox oynamak için bilgisayara warp 1.1.1.1 kurdum kullanıyorum 127.02 dns i seçmiş otomatik onu farkettim. oyunu oynuyorum 0 lag sıkıntı yok ama bir anda internet gidiyor oyundan atıyor kopmalar oluyor ona ne yapabilirim
  14. loewry

Kamera olarak iphone 13 vs 15 pro

Tamamdır sağol
  15. loewry

17.6 beta değildir dimi
  16. loewry

Ben 17.5.1 sürünüyle aldım telefonu 17.6 güncellemeye gerek varmı
  17. loewry

İphone instagram kalite olayı

Yok hocam onlar yüksek ayarda
  18. loewry

Vallaha edit kısmına pek bakmadımda benim için düz 15 yerine pro almama sebep olan en büyük etken 120 hz androidden geçmiş olmam ve a17 pro çok uzun zaman iş yapacak bir işlemci 2 sene sonra satar örnek 17 pro geçerim diye tercihim bu oldu 1722891800 Hakedene hakettiğini demek lazım hocam :D...
  19. loewry

İphone instagram kalite olayı

Cokta takmıyorum merak ettim zaten hızı ve işletim sistemi büyüledi zaten :D muazzam bir telefon
  20. loewry

Hocam evet haklısınız burda kıyaslamam 13 vs 15 pro değil zaten hz takıntım yoksa 13 den 15 proya geçmem gereksiz konu zaten 13 ün kamerası 15 pro ile eşit olabilirmi sorusu şahsen şu zamana bakarsak 13 en f/p ama 2 sene sonra işler değişebilir 13 için
Top Bottom