Arama sonuçları: *

1. R

Donanım Arşivi Discord Sunucusu "Sorry" Adlı Moderatör Şikayetim

Kimseye fikrini sormak için konuyu açmadım üst yetkili için açtım arkadasınızı savunmak ıcın yazmanız yasak sikayet konusuna. Yazan arkadasların katılım tarihi ve diger hesaplarına da bakılıp islem uygulanırsa sevinirim. Konuyu yetkili icin mesgul etmezseniz cok sevinirim kuralları hep beraber...
  2. R

Arkadaşlarını konuya çağırıp destek vermeleride yasak bilgin olsun şikayet eden ve edilen kişi ayrıca yetkili dışında birinin yazması yasak diye biliyorum :D hesapları bile yeni açmışlar konu incelendiği zaman bu arkadaslara da islem uygularsanız sevinirim :)
  3. R

1 hafta mı bunun süresi bana attığın gibi ? 1 haftalık tatil :D diğerlerine ne zaman uygulanmış bakar mısınız ben konuyu açana kadar kimseye uygulamamıştı çünkü ? Hangi kurala hangi süre zaman aşımı uygulandığını birisi yazabilir mi merak ettim varsa? Kimseyi dm çağırmadım dmden onlara da...
  4. R

Merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Konuyu hızlı bir şekilde anlatıyorum. Bir arkadaş yardım kanalında fotoğraf atmıştı, bir soru soruyordu ben ise bu fiyata daha uygun bir Intel marka işlemci alabilirdin dedim ve birkaç kişi daha AMD varken Intel ne diyerek bana laf atıp...
  5. R

AMD/NVIDIA'nın Kendi Tasarımı Ekran Kartlarını Nereden Satın Alabiliriz?

İki dev markanın, kendi tasarladıkları ekran kartlarını nereden satın alabiliriz? Cevaplarınızı bekliyorum.
Top Bottom