Neler Yeni

Donanım Arşivi Discord Sunucusu "Sorry" Adlı Moderatör Şikayetim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ryatashed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Cankaya
Kimseye fikrini sormak için konuyu açmadım üst yetkili için açtım arkadasınızı savunmak ıcın yazmanız yasak sikayet konusuna. Yazan arkadasların katılım tarihi ve diger hesaplarına da bakılıp islem uygulanırsa sevinirim. Konuyu yetkili icin mesgul etmezseniz cok sevinirim kuralları hep beraber tekrar okuyalım :D
Şikayet konusunda, şikayet eden ve edilen kisi harici yanıt atmak yasak :)

terayus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
Merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Konuyu hızlı bir şekilde anlatıyorum.

Bir arkadaş yardım kanalında fotoğraf atmıştı, bir soru soruyordu ben ise bu fiyata daha uygun bir Intel marka işlemci alabilirdin dedim ve birkaç kişi daha AMD varken Intel ne diyerek bana laf atıp kışkırttılar. Üstüne hakaret etmediğim halde sadece bana 1 haftalık zaman aşımı uygulandı bu bahsettiğim "Sorry" adlı moderatör tarafından. Geçmiş mesajlara baktığımız zaman zaten anlaşılıyor ki arkadaşları bunlar. Bana hakaret edilip kışkırtıldığım halde ve karşı tarafın marka kötülediği görüldüğü halde bana 1 haftalık işlem uygulandı ve "karşı tarafa benim aldığım gibi bir işlem uygulamadı" arkadaşımız. Üstüne bana DM içerisinden ağza alınmayacak küfür etti ve istediğin yere şikayet et hadi diyerek konuyu kapattı. Bu süreçte hiçbir şekilde ağzımdan hakaret çıkmadı.

Olayın incelenmesini ve böyle kişilerin gerekirse yetkisinin alınmasını arz ediyorum. Olayın değerlendirilmesini bir üst yetkili bir kişiye ulaşmasını rica ediyorum. Herkese iyi günler dilerim, aşağıya birkaç ekran görüntüsünü bırakıyorum.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Kardeşim dmden olan olaylar kimseyi ilgilendirmez o seninle sorry arasında fakat discord kanalında marka kötüleme vs yasak zaten ceza alman normal karşı tarafta marka kötüleyen yasak konulara girenlerde ceza almıştır zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilovetoscam
mevzu gayet basit, am5 gibi baba zirve bi platform dururken bozuk lga 1700 soketindeki en high end cpulardan olan 14900k öneriyosun
ne fps ne isinma ne güc kullanimi ne fiyat ne stabilite veya akliam gelmeyen hic bi konuda intelin 14900ksi alinmamalidir bunun hakkinda binlerce sikayet varken gelip hala öneriyosan sahsina kötü sözler söylenmesini istiyosundur burda maduru oynamana gerek yok orda bizde timeout yedik senin gibi biriyle kavga ettigimiz icin. yanlis ve kötü bilgi yayiyosun karsi argümanlarin yetersiz ve hatali sen sen ol intel kullan baskasina önerme <3 özelden edilen küfürleride sunucuyla baglastirma

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
fox
Sorry Moderatörü yıllardır tanırım Kendisi Yardımda elinden geldiğince yardımcı olur
Kuralları ihlal ediyorsunuz adam madalya mı taksın? Dm küfür kısmı apayrı bir şey

Limonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Akçay
Merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Konuyu hızlı bir şekilde anlatıyorum.

Bir arkadaş yardım kanalında fotoğraf atmıştı, bir soru soruyordu ben ise bu fiyata daha uygun bir Intel marka işlemci alabilirdin dedim ve birkaç kişi daha AMD varken Intel ne diyerek bana laf atıp kışkırttılar. Üstüne hakaret etmediğim halde sadece bana 1 haftalık zaman aşımı uygulandı bu bahsettiğim "Sorry" adlı moderatör tarafından. Geçmiş mesajlara baktığımız zaman zaten anlaşılıyor ki arkadaşları bunlar. Bana hakaret edilip kışkırtıldığım halde ve karşı tarafın marka kötülediği görüldüğü halde bana 1 haftalık işlem uygulandı ve "karşı tarafa benim aldığım gibi bir işlem uygulamadı" arkadaşımız. Üstüne bana DM içerisinden ağza alınmayacak küfür etti ve istediğin yere şikayet et hadi diyerek konuyu kapattı. Bu süreçte hiçbir şekilde ağzımdan hakaret çıkmadı.

Olayın incelenmesini ve böyle kişilerin gerekirse yetkisinin alınmasını arz ediyorum. Olayın değerlendirilmesini bir üst yetkili bir kişiye ulaşmasını rica ediyorum. Herkese iyi günler dilerim, aşağıya birkaç ekran görüntüsünü bırakıyorum.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
arkadaşım dmde yaşanan olayları sunucuya bağlamışsın ben 6 aydır falan bu serverdayım çok eski değilim ama cezalar yerinde verildi yani sorryde gayet iyi moddur yerinde tespit yapıyor ve arada sohbete katılıp bizimle takılıyor gayet düzgün bir mod sorrynin yetkisini alırsanızda ne bileyim yani üstüne birde sunucudakilerin inteli almamanı önermelerinin bir sebebi var intel işlemciler hiç stabil değil özellikle yeni versiyonları ve sorunlu çıkıyorlar genel olarak tabi ucuz sistemlerde bazı intel işlemciler harbiden güzel performans veriyor ama yüksek fiyatlarda amd çok fiyat performans reis çok güzel performans veriyor amd işlemciler (intel i7-13700kf kullanıyorum) amd fanboyluğu falanda yapmıyorum iyi günler.

Woxor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anıl
arkadaşım dmde yaşanan olayları sunucuya bağlamışsın ben 6 aydır falan bu serverdayım çok eski değilim ama cezalar yerinde verildi yani sorryde gayet iyi moddur yerinde tespit yapıyor ve arada sohbete katılıp bizimle takılıyor gayet düzgün bir mod sorrynin yetkisini alırsanızda ne bileyim yani üstüne birde sunucudakilerin inteli almamanı önermelerinin bir sebebi var intel işlemciler hiç stabil değil özellikle yeni versiyonları ve sorunlu çıkıyorlar genel olarak tabi ucuz sistemlerde bazı intel işlemciler harbiden güzel performans veriyor ama yüksek fiyatlarda amd çok fiyat performans reis çok güzel performans veriyor amd işlemciler (intel i7-13700kf kullanıyorum) amd fanboyluğu falanda yapmıyorum iyi günler.
Arkadaş anlamıyor işte dm ye karışılmadığını ona bağlamaya çalışıyor :D

Clouddd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Bulut
%1 bile hakliligin yok bi de küfür yemissin ne adamsin ya

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
Kimseye fikrini sormak için konuyu açmadım üst yetkili için açtım arkadasınızı savunmak ıcın yazmanız yasak sikayet konusuna. Yazan arkadasların katılım tarihi ve diger hesaplarına da bakılıp islem uygulanırsa sevinirim. Konuyu yetkili icin mesgul etmezseniz cok sevinirim kuralları hep beraber tekrar okuyalım :D
Buna sen mi karar veriyorsun tam olarak? hağlmhllaüpğhlalphğml

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Balı
İlgilendiği Kategoriler
PSU GPU SSD RAM
Donanım arşivi sunucusunda sebepsiz mute verilmiyor kimseye suçunuz varsa cezasını alırsınız kurallar sekmesinde yazılı olmayan kurallarda var bunu unutmayın lütfen Sorry baş tacı 🖤

• Beğen
Reaksiyonlar: fox1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilovetoscam
dusunsene lga 1700 savunuyosun tepki görüncede böyle sikayette bulunuyosun.. girdigin forumun youtube kanalinda bile videolalri var lga 1700 alinmamasi gerektigine dair

• Beğen

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
msbsb

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Atılan sslere baktığım üzere donanım hakkında fazla bilginizin olmadığı anlaşılıyor. 1 haftalık timeoutda yanlış bir şey göremedim. Hakaret konusuna gelirsek dm ye zaten karışılmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sorry tanımıyorum bile sadece dc de moderatör olduğunu biliyorum ve kurallara bakaraktan her türlü sizin haksız olduğunuz ortada

• Beğen

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,132
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kim haklı kim haksız ne olursa olsun o şekilde bir küfür kabul edilemez. Yetkisini de alıp sunucudan uzaklaştırdım.

Sorry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen Koçak
Kim haklı kim haksız ne olursa olsun o şekilde bir küfür kabul edilemez. Yetkisini de alıp sunucudan uzaklaştırdım.
Benden yetkili kişilerin bize ilettiği üzere dmden "ana avrat git dmye kimse karışamaz" sözü hala sunucuda mevcuttur.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom