Arama sonuçları: *

1. U

PC mavi ekran verip kapanıyor?

Nasil emin olucam bundan yani acaba yeni ssd alsam butun sorun cozulurmu aslinda Ben eski bilgisayarim hdd sini tsktigimda bilgisayar acildi ama ssd duzeltilebilirmi diye Aslinda ugrasiyorum
  2. U

Arkadaşlar format atmayi deniyorum suan usb ye yazdirdim iso yu Nornal formata girdim fakat su sekilde bi hata aliyorum. Resimde attigim gibi yeni bir bolum olusturamadik veya mevcut bir bolum bulamadik Bunun komut sistemiyle bir ilgili bir cozumu var onu uyguladigim zaman sirasiyla şu aşamada...
  3. U

Tamamdır oyle yapacağım
  4. U

Denedim olmuyor degısen birsey yok
  5. U

Biosu sıfırladim ama ayni sey değilmi
  6. U

Bu sekillerde kaliyor once anakart logosunda daha sonra mavi ekranda 10 15 saniye kaliyor ve kapaniyor.guvenli modda calistirmayi denedim becerebildimmi bilmiyorum bi kac video izledim ama Yine ayni sorunu yasadim acamadim guvenli modu yapabildimmi tam emin değilim ama yaptiğimi dusunuyorum
  7. U

8. U

Merhaba Bilgisayarım açılmıyor gorselleride atacağım giggabyte b450mk anakartım var bilgisayarim sorunsuz calisiyordu elektrikler gitti. Sabah actigimda Gigabyte ekraninda kaliyor bi sure sonra Gorseldede attigim gibi mavi ekran oluyor ve bilgisayar kapaniyor Bios pilini cikardim takdim Ssd...
  9. U

Iphone 11 pro max whatshap HD gonderım seçeneği

Merhabalar ıphone 11 pro max cihazım var Arkadasımdada sade 11 olan modeli var onun whatshabında fotograf vıdeo gonderırken HD seçeneği cıkıyor fotograftada belirtiğim gibi ama bende cıkmıyor bu seçenek nedeni nedir yardım edebılırmısınız
  10. U

Çözüldü✓ Kasa Hava Sirkilasyonu

Yani 3 fan öne İceri üfleyecek sekilde ve ust tarafa on tarafina yakın olan kısmınada aynı sekilde iceri ufleyecek sekilde hepsi iceri ufleyecek sekilde Olsun 1 tane arka egzoz yeterlimi diyorsunuz Bende şu konuda takıldim icerde sıcak hava yukarı ciktigi icin daha cok disari hava atmak mi daha...
  11. U

Çözüldü✓ Kasa Hava Sirkilasyonu

Merhaba Kasamda Standart olarak Arka tarafda bi egzoz fan Var Kasanın ust tarafı filtreli delikli yapıya ve yan tarafı tamperli cama sahip ben 4 tane 12cm lik Fan siparisi verdim kasanın on kısmında 3 tane fan yeri ve ustu kısmında 2 tane fan yeri var Ben aldigim bu 4 fanı nasıl...
Top Bottom