Arama sonuçları: *

1. Arif_Işık

Fitness Boy Uzamasını Sağlar Mı?

tabi her türlü 1722101154 anladım hocam 1722101226 spor yapınca postür bozukluğu ağır ağır düzelmezmi hocam bende postür değilde sırtta bi sıkıntı var sol kanadım arkaya dogru uzun sağ kanadım düz
  2. Arif_Işık

tamam o zaman dediğim gibi büyüme hormonun aktif olarak hareketleneceği için boyunda uzar 1722100993 sen canını sıkma kral boyun uzamasa bile kilo verdiğin için daha sıkı uzun görünürsün her türlü iyiye gider. şunu da bırakiyim muazzam
  3. Arif_Işık

oo o zaman bilemeyeceğim ama bence boyun uzar her türlü 1722100834 ben 24 yasındayım 4 aydır düzenli fitness yapıyorum 22 yaşımda 189 ken suan 192 civarıyım spor sayesindemi oldu bilmiyorum ama ben spor sayesinde olduğunu düşünüyorum ama olmayadabilir aileden gelen genetiğe bağlı olabilir...
  4. Arif_Işık

hayır derken?
  5. Arif_Işık

yaş kaç 1722100441 büyüme çağında olan biri için yapılan ağırlık antremanı her şekilde boyun uzamasına katkıda bulunur. büyüme hormonunu tetiklediği için kaslarını büyümeye zorladığın için büyüme hormonun aktif olarak çalışır düzenli uykuyla düzenli bir beslenmeyle desteklenirse boy uzaması...
  6. Arif_Işık

Wireless Adaptör Bağlanmıyor

neyin etkin olup olmadığına bakıcam adaptör etkin şuanda
  7. Arif_Işık

Ekran kartı garip çalışıyor

1 tane ram slotu var açıp bakmıştım cpu z nerden indiricem
  8. Arif_Işık

uygun ram nası bulucam tek soket var sıfırdan 16gb ram almam lazım
  9. Arif_Işık

nasıetiketliyoz

.
  10. Arif_Işık

nasıetiketliyoz

ssliyemiom ki orayı 1721553316
  11. Arif_Işık

nasıetiketliyoz

bu ney zaten ağ bağdaştırıcıları değilmi
  12. Arif_Işık

nasıetiketliyoz

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tamam
  13. Arif_Işık

nasıetiketliyoz

nası etiketlicez bilmiom kral bilsem etiketlerdim sende şimdi
  14. Arif_Işık

nasıetiketliyoz

kermange
  15. Arif_Işık

intel core i5 11300h gtx 1650 8gbram (aşırı düşük aw) laptop
  16. Arif_Işık

Oyunda normalde çözünürlük düşünce fps artması gerekmezmi Cs2 oynuyorum çözünürlük 800x600 ken 90 fps falan alıyorum bu bile az normale göre ama çözünürlüğü 1920x1080 yapıyorum hala 90 fps alıyorum fps kısıtlama gibi bi ayar yapmadım yaptıysamda nerden yaptım bilmiyorum
  17. Arif_Işık

Laptop soğutucu önerisi

olabilir ürün inceleme yorumlarına göz atıp emin olabilirsin bir soğutucu için aşırı bir masrafa gerek yok böyle yazan 5 fanlı 6 fanlı abartı şeylere pek gerek yok 2 fanda işini çözer 4 fanda önemli olan yüksek vadede yaratabileceği sıkıntının minimum olması.
  18. Arif_Işık

Biri açıklasın bu nedir

ıq seviyesi ayakkabı numarasını geçmeyen insanlar
  19. Arif_Işık

Far cry 5 dinden çıkmış mıydımdır

bisiolmaz
  20. Arif_Işık

Far cry 5 dinden çıkmış mıydımdır

PUAHGAHSHASDHASHHASHASDHASHDS 1721501773 https://www.gotoquiz.com/ne_kadar_muslumansin_testi bilader çöz hemen sonuçlarını bekliyorum
Top Bottom