Neler Yeni

Fitness Boy Uzamasını Sağlar Mı?

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Tunahan
Merhaba, kötü fizikli bir erkeğim. 90 kilo 1.78 bir insanım. Haliyle çok kısa olmasam da bodur gözüküyorum. Spora başlama kararı aldım bu kararım boyumda etki sağlar mı?​

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
yaş kaç
Mesaj otomatik birleştirildi:

büyüme çağında olan biri için yapılan ağırlık antremanı her şekilde boyun uzamasına katkıda bulunur.
büyüme hormonunu tetiklediği için kaslarını büyümeye zorladığın için büyüme hormonun aktif olarak çalışır düzenli uykuyla düzenli bir beslenmeyle desteklenirse boy uzaması sağlanır
genetiğede bağlı biraz

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Kadir
Hayır asla Ben 14 yaşında spora başladığımda boyum 160 tım şu an 15 yaşındayım boyum 173

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaş kaç

büyüme çağında olan biri için yapılan ağırlık antremanı her şekilde boyun uzamasına katkıda bulunur.
büyüme hormonunu tetiklediği için kaslarını büyümeye zorladığın için büyüme hormonun aktif olarak çalışır düzenli uykuyla düzenli bir beslenmeyle desteklenirse boy uzaması sağlanır
genetiğede bağlı biraz
22 Yaşındayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
22 Yaşındayım.
oo o zaman bilemeyeceğim ama bence boyun uzar her türlü

22 Yaşındayım.
ben 24 yasındayım 4 aydır düzenli fitness yapıyorum 22 yaşımda 189 ken suan 192 civarıyım spor sayesindemi oldu bilmiyorum ama ben spor sayesinde olduğunu düşünüyorum ama olmayadabilir aileden gelen genetiğe bağlı olabilir ailemde çoğu kişinin boyu uzun

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Biraz araştırdım kasların büyüdüğü için boyun büyüyecek çünkü vucut kitlen artacak tarzı kanılara vardım.
tamam o zaman dediğim gibi büyüme hormonun aktif olarak hareketleneceği için boyunda uzar

sen canını sıkma kral boyun uzamasa bile kilo verdiğin için daha sıkı uzun görünürsün her türlü iyiye gider.
şunu da bırakiyim muazzam

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam o zaman dediğim gibi büyüme hormonun aktif olarak hareketleneceği için boyunda uzar

sen canını sıkma kral boyun uzamasa bile kilo verdiğin için daha sıkı uzun görünürsün her türlü iyiye gider.
şunu da bırakiyim muazzam
Zaten bodur görünümden fite geçme hareketi bende ki uzamasam da uzun gözükücem zaten :)

RONALDINHO

80+ Silver
oo o zaman bilemeyeceğim ama bence boyun uzar her türlü

ben 24 yasındayım 4 aydır düzenli fitness yapıyorum 22 yaşımda 189 ken suan 192 civarıyım spor sayesindemi oldu bilmiyorum ama ben spor sayesinde olduğunu düşünüyorum ama olmayadabilir aileden gelen genetiğe bağlı olabilir ailemde çoğu kişinin boyu uzun
postürden de olabilir hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Zaten bodur görünümden fite geçme hareketi bende ki uzamasam da uzun gözükücem zaten :)
tabi her türlü

anladım hocam

postürden de olabilir hocam
spor yapınca postür bozukluğu ağır ağır düzelmezmi hocam bende postür değilde sırtta bi sıkıntı var sol kanadım arkaya dogru uzun sağ kanadım düz

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Genetik kral genetik.
Artık şöyle konular açmayın...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç