Arama sonuçları: *

1. Ali Güney

''Ekmek Yoksa Pasta Yesinler'' sözü bize öğretildiği gibi değil mi?

Ekşi sözlükte gezerken şöyle bir mesaja denk geldim bu söz aslında bir lokanta sahibine aittir. sahip, çalışanların "patron, ekmek yok. müşteriler ne yiyecek?" sorusuna cevap olarak bu meşhur sözü söylemiştir. marie ve antoine adlı karı-kocanın sahip olduğu bu lokantanın adı "marie-antoine et...
  2. Ali Güney

Komik fotoğraflar paylaşma konusu

Ya komik foto diye c*nsellik fıkraları atmayın yeter
  3. Ali Güney

Komik fotoğraflar paylaşma konusu

Daha çoooooooook var ama silmişimdir sanırım.
  4. Ali Güney

adımı kratos ile değiştirmek istiyorum

Hayır öyle değil sen biraz dinlen halin kalmamış.
  5. Ali Güney

adımı kratos ile değiştirmek istiyorum

İsmini seç -> Sağ tık yap -> Öğeyi denetle / İnceleye bas -> Yanda çıkan yere sağ tık yap -> Edit text'e tıkla -> Oradan isminin yazılı olduğu bölümü istediğin gibi değiştirebilirsin. ;)
  6. Ali Güney

Aziz Nesin Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Hocam siz gittiyseniz bende bir sonraki yaz gitmeyi düşünüyorum da özelden birkaç şey soracağım. Siz gittiniz mi?
  7. Ali Güney

Gta V'de Minimun Ayarlarda Kaç FPS Alırım?

Sizin attığınız sitede Minecraft'ı 26fps gösteriyor doğru olduğuna emin misiniz?
  8. Ali Güney

Aziz Nesin Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bence gazetecilere kurban gitmiş büyük sistem eleştirmenlerinden. Gazeteciler daha çok satmak için konuşmalarından kesit alarak önünü arkasını açıklamadan direk haber yaptılar. Örn. Aziz Nesin Azerbeycanlı bir yazarın mezarına gül koyarken ki fotoğrafı alıp ''AZİZ NESİN LENİN'İN MEZARINA GÜL...
  9. Ali Güney

South Park'ta'Taxi driver'' göndermesi var mı?

South Park 1.sezon 2.bölümü izlerken fark ettim. 14:38 ' da söylediğine bakın https://dizilab9.com/south-park/sezon-1/bolum-2 Bir de buna bakın : -''You talkin' to me?''- Bu bir gönderme değil mi?
  10. Ali Güney

Naruto vs One Piece anime kim alır

(n) https://eksisozluk.com/one-piece-vs-naruto--3075280 One Piece tabii ki de
  11. Ali Güney

100yıl sobraki türkiye devleti tarih kitapları

her şey çok güzel giderken iki hayvan eti yemiş ortaya çıktı:
  12. Ali Güney

Minecraft ama ........." videoları nasıl çekilir?

Komut bloğuyla yapıyor. İki üç kurcala sen de öğrenirsin.
  13. Ali Güney

hangisine oy verirsiniz

14. Ali Güney

Filmler ve Filimler hakkında ne düşünüyorsunuz

Eskiden o şiirsel başlangıçları ezberlerdik ne günlerdi be
  15. Ali Güney

Margot Robbie Fotoğraf Yarışması (Ödüllü)

Günaydım.
  16. Ali Güney

French Press ile Nasıl Kahve Demlenir?

Psikiyatrist özel işletmesi olan birinin sekleteri olmuşsunuzdur . O kişi DA Forumda tanıdığınız Alexa'dır. Danışanı gelir ve Kahve götürmek için kahve hazırlarsınız. Kahveyi götürürken bir şey eksik mi diye tedirgin olursunuz Tam kahveyi verdiğiniz an 0,1 mg az koyduğunuzu anlarsınız. Korkup...
  17. Ali Güney

Gereksiz Ünlü Kişiler

18. Ali Güney

(Yarışma) herkes hayalindeki sistemi yapsın

+ + İnşallah bütçeyi çok aşmamışımdır :) Samsung eksicilaptop s3000 + Hurdaklaklık v3 r300 + apple mouse v29 k1000 plus
  19. Ali Güney

5M paranız olsa ne yapardınız?

5 metre para 312 kağıt paraya eşit bunların hepsi 200 amerikan doları olsa 64.200 dolar o parayla @Abdullah Hacıgül ' e ekran kartı alırdım.
  20. Ali Güney

Geceye Bir Şarkı Bırak

Kahtalı mıçe - FATOM
Top Bottom