Neler Yeni

hangisine oy verirsiniz

hangisine oy verirsiniz

• erdoğan

Oylar: 11 8.3%
  • kılıçdaroğlu

Oylar: 46 34.6%
  • hiç birine oy vermezdim

Oylar: 54 40.6%
  • oy veremiyorum

Oylar: 22 16.5%

• Oy kullanan toplam üye
    133

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,347
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bu dönemdede aday ama.
Bu dönemde şansı çok daha yüksek. Kazanır demiyorum ama aday olursa mecbur ona vereceğim. Eskiden Z kuşağı oy kullanamıyordu ve bugünlere nazaran AKP hükümeti iyiydi. Ama şimdi kötü bir hükümet ve yeni oy kullanacak bir Z kuşağı var. Her zamankinden farklı bir seçim olacak.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Oy veremiyorum tabi ki. Başka ülke vatandaşının oy verme hakkı olursa, oyu Reise veririm tabii 😄

fea9133384-photo2022-08-0922-38-07.jpg

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes

Sagittarius

80+ Silver
chpnin adayı kılıçdaroğlu gibi duruyor seçim olsa kime verirsiniz
gerçi erdoğanın adayı olacağını sanmıyorum güvendiği herkes tarafından sevilen birisinin aday yapıcağnı düşünuyorum
Kılıçdaroğlu boş bir adam ben o adamda bir şey görmüyor ve bulmuyorum

RTE başta iyiydi sonra bozdu

Ben Mahsur Yavaş a verecem

İmamoğlu nun aday olması saçma İstanbul'u yönetmeyen adam koskoca Türkiye Cumhuriyeti 'nimi yönetecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki de Kılıçdaroğlu. Kılıçdaroğlu'na karşı bir ön yargı birikmiş. Adamın hükümetini bir kere bile görmedik. Belki de iyi yönetecek, denemeden bilemeyiz. Ben mevcut hükümetin zihniyetinden bıktım. Gitmesi lazım. Ya Kılıçdaroğlu ya da başkası. Ama bu hükümet gidecek.
Hocam hükümet denenemez evet görmedik belki iyi yönetecek benim düşüncem Kılıçdaroğlu'nda bir kıllık olduğu nedense hiç güven vermiyor şimdi Kılıçdaroğlu başa geçse iyi yönetse mükemmel iyi ama daha berbat ederse bize bunun garantisi lazım bu hükümet gidecek artık halk isyan ediyor kalması olanaksız bana Mahsur Yavaş iş görür olarak görünüyor tabi bu benim düşüncem

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Hoca yine kazık sormuş.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Telefonum yok dayı ne yapıcaz o.O2
Hmmm... o zaman Bilgisayarı çıkar bakayım. :D

Çıkarmazsan zorla bakarım. Görüyorumda Ryzen sistemi kullanıyon. Onu fakirler kullanamaz. Hemde pahalı ekran kartın bile var. Daha ne istiyonuz yönetimden

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Hmmm... o zaman Bilgisayarı çıkar bakayım. :D

Çıkarmazsan zorla bakarım. Görüyorumda Ryzen sistemi kullanıyon. Onu fakirler kullanamaz. Hemde pahalı ekran kartın bile var. Daha ne istiyonuz yönetimden
Yurtdışındaki para değerli olduğundan işine geldiği için şuan ki yönetimi seçip milyonlarca gencin hakkına girenlerin dilinden anlatayım o zaman. Fakirlik zenginlik kullandığın teknolojik aletle ölçülmez. Adamın işi bilgisayarla ise düzgün bir bilgisayar şart çünkü adamın işi bu. O adama Yönetim'mi alıyor sanki bilgisayarı ? Ayrıca lüks zannettiğin bilgisayarları kendinde bildiğin gibi burada 1 yıl çalışıp alacağın bilgisayarları adam 1,5-2 aylık asgari ücretle alabiliyor. Yönetim bize ne bırakmış ki biz ne istemeyelim ?

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Yurtdışındaki para değerli olduğundan işine geldiği için şuan ki yönetimi seçip milyonlarca gencin hakkına girenlerin dilinden anlatayım o zaman. Fakirlik zenginlik kullandığın teknolojik aletle ölçülmez. Adamın işi bilgisayarla ise düzgün bir bilgisayar şart çünkü adamın işi bu. O adama Yönetim'mi alıyor sanki bilgisayarı ? Ayrıca lüks zannettiğin bilgisayarları kendinde bildiğin gibi burada 1 yıl çalışıp alacağın bilgisayarları adam 1,5-2 aylık asgari ücretle alabiliyor. Yönetim bize ne bırakmış ki biz ne istemeyelim ?
Olaya ekonomik yandan bakıp devleti yönetimi eleştiriyorsun.
Türkiyede asgari olarak çalışabilecek adam sayı hayli fazla olduğu için asgari ücret 300 dolar seviyesinde kalır.
Bizdede öyle gerçi, Asgari 200 dolar gibi seviyelerde ama 300 doları bir adamın ihtiyaç sınırı olarak belirlemiş özel işletmeler. 400 doları ustalar felan alıyor.

Gizli enfilasyon var bizde. Tüm ürünlerin fiyatı yükseliyor, bazen maaşlara ara ara Zam geliyor ama Paramız değer kaybetmiyor.
Garip bir şekilde özel işletmelerin çoğusu zam yapmıyor ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ali Güney
İlgilendiği Kategoriler
Buraya bakma.
Tabii ki de Kılıçdaroğlu. Kılıçdaroğlu'na karşı bir ön yargı birikmiş. Adamın hükümetini bir kere bile görmedik. Belki de iyi yönetecek, denemeden bilemeyiz. Ben mevcut hükümetin zihniyetinden bıktım. Gitmesi lazım. Ya Kılıçdaroğlu ya da başkası. Ama bu hükümet gidecek.

Strelok

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,717
Son üye
ahmettt 12
Top Bottom