Arama sonuçları: *

1. A

İşlemci değişikliği hakkında

Eyvallah
  2. A

Ne gibi bir fark var aralarında bilgi verirsen sevinirim neden 5600
  3. A

Ryzen5 2600 olan işlemcimi ryzen5 5600x ile değiştirecem. Değiştirdikten sonra ne yapacağım hakkında bilgi sahibi değilim. Bios ayrından biosu güncellemem gerekiyormu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bununla birlikte RAM değişikliği yapacam birde. Şuan kullandıklarım ryzen5 2600 işlemci...
  4. A

Ryzen 3 1200 AF & Rx570 Sistem nasıl beyler ?

msi armor serisine bulaşma hiç
  5. A

Bu sistem nasıl sizce?

bunun bilgiyle falan alaksı yokki kardeşim fikrimi söyledim ben sadece suçmu oldu şimdi. ben almam sen alırısn sen seversin ben sevmem biri memnun kalır biri kalmaz . sende fikrini söylersin geçer gider ne kadar uzattınız ya .
  6. A

Bu sistem nasıl sizce?

bende sadece fikrimi söylüyorum . :D saygılar
  7. A

bu sisteme uygun ekran kartı yada değişiklilik önerir misiniz?

doğrudur haklısın. lakin herkesin herşeyi alacak bütçesi olmayınca malumundurki bu ekran kartlları gayet iyidir . kullanan arkadaşlarımda var ikinci el alan arkadaşlarım da var gayet başarılı tabi saphir marka için söylüyorum. Herkes ister dört dörtlük olsun her şey ama olmuyor işte . neyse Ben...
  8. A

Bu sistem nasıl sizce?

1. kötü demedim 2. fikrimi söyledim. 3. girip fiyatına baktınmı attığı ekran kartının. hemen veryansın yapmayın şurda :D
  9. A

Bu sistem nasıl sizce?

4 gb 128 bite verme o parayı derim...
  10. A

yazdığımı okumamışsın sen anlaşılan rx laeri görnce yapıştırmıssın ver yansını dostum :D
  11. A

yazdığımı iyi okumamışsın sen dostum bir daha oku istersen.
  12. A

Yardım Rx 5600XT FPS Düşüklüğü

VGA dönüştürücü etki eder illaki.şakin anlattığın kadarıyla sonradan düşüş olmuş fps de doğrumu anladım .
  13. A

BEnden sana bi öneri 750 800 watt aşağı power takma . bilindik marka garantili ürün alsan rahat edersin. Bir tavsiye daha elektronik şans işidir ama sen işini şansa bırakma armor serisi ekran kartlarından uzak dur. İkinci el temiz bulursan nvdia ekran kartlarına yönel . Yok ucuz performans...
  14. A

2. El ekran kartı bütçe 1000 tl

haklısın bir şey demiyorum . ama bi mal iki kişiyede sorunlu gelmez heralde. arkadaştada armor serisi vardı oda aynısı oldu ısı sorunu var armorlarda. soğutması iyi değil. ısıdan gitti benim kart . şimdi çok şükür daha güzel bi ekran kartına sahibim . msi evelemeden bocalamdn direk değişim yapıp...
  15. A

msi armor rx 590 kullandım 6 ay sürmedi garantiye yolladım . ve direk değişim yaptılar nasıl iyi .
  16. A

csgo siyah ekran sorunu yardım

msi armor rx 590 8gb 256 bt oc
  17. A

armor serilerine bulaşmada ne alıyosan al. önceliğin nvidia olsun derim . yoksada sapphir rx 580 modeline yönelebilirsin. tabi göz önünde bulundur alacağın kartı karşılaycak powerda olsun .
  18. A

şöyle bi bilgi vereyim size. benm ekran kartım garantiye gitti ve garantide değişim yapılıp tarafıma gönderildi . bu süre zarfında gigabyte 1060 ti kullanddım ve herhangi bi sorunla karşılaşmadım . ne olduysa kendi kartımı taktıktan sonra oldu . şuan format attım ve deneyecem . tashminimce...
  19. A

nasıl yani bu ssd ler sorunlumu yoksa ssd kaynaklımı olabilir diyorsnz anlamadım.
  20. A

toshiba rcz 500 m2 ssd 500 gb
Top Bottom