Arama sonuçları: *

1. H

arkadaşalr merhaba steam oyun indirme 0B/sn kalıyor

hepsini denededim ama düzelmiyor diske yazma işlemi bttikten sonra indirmeye devam ede bilir mi ve m2 ssd yazam hızı neden 5 mb
  2. H

merhabalar GPU kullanımım aniden %0 oluyor

arada b olsada ram kullanımı düşünce laglar azaldı ama kesin çözüm değil gibi kesin çözüm ram almak sanırım
  3. H

valla şimdi deneyeceğim
  4. H

nerden bakıcam görev yöneticisi mi
  5. H

sıkıntı orda ayarda fark etmiyor aniden %0 oluyor ayar farketmeksizin özellikle rakip gördüğümde 1724062408 şimdi bir şey fark ettim sistemimde hiç bir şey acık değil iken pc yeni formatlı ram kullanımı 9.3gb bu normal mi
  6. H

yapmadı çoğu oyunda yapmaya başladı fortnite callofduty mw3 sistem özelliklerim bu WD 480GB GREEN SN350 NVMe M.2 SSD (Okuma 2400MB / Yazma 1650MB) Intel Core i3 12100F 4.3GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci ASUS PRIME H610M-R D4 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub DVI-D mATX...
  7. H

merhabalar bilgisayarımı alalı tam bir sene oldu hiç böyle bir problemim yoktu son zamanlarda cok akıcı oynaıdğım oyunları oynayamama gibi sorunlar yaşamaya başladım amd performans katman açtığımda fps 250 230 lardan bir anda 5 18 20 gibi değerlere düşüyor Gpu kullanımı %0 gibi bir değere...
  8. H

mönitör siyah ekran sorunu

beyler bayanlar merhaba video izlerken veyahut oyun oynarken siyah alanlarda görseldeki gibi problemler yaşıyorum yeni aldım mönitörü sizce sorun ne samsung g3 odyssey 27 inç
Top Bottom