Arama sonuçları: *

1. Deepied

Discord spotify ne caldıgı gozukmuyor ! Oynuyor olarak gozukuyor !

Dıscordda anlamadım spotify ne caldigi filan hiç gozukmuyor sadece oynuyor olarak gozukuyor herseyi denedim sildim filan spotifyi heasptan cikis filan yaptim ama birsey degismedi yardimci olursaniz cok sevinirim !
  2. Deepied

Steam hesap detayları onemlımı ! Goren kısı ne yapabılır ?

tamamdır kral eyvallah ınsallah bısı olmaz bıcakı fılan cekersem .d
  3. Deepied

yanı okadar bılgıye sahıp olmadıgını sanıyorum ama hesabını ıstesem alabılırım fılan demesı bıraz tedırgın ettı ıste hesap detaylarını kımsye gosterme fılan dedı bu ııslerdende bıra anlıyan bırısı yanı ondan boyle oldum yazdım foruma
  4. Deepied

o kodu bılmıyorum hatırlamıyorum kralda hesabı 1 kere ele gecırse tum envanterı 1 centten satar kendıne gecırır o benı tedırgın edıyor ıste bıde bıcakda cekmek ıstıyorum onunda bosuna gıtmesını ıstemıyorum yanı 1721556204 yanı cogu sey hesap detaylarınd gozukuyor ne kadar harcaam yaptıgım...
  5. Deepied

steam nasıl bır kanıt ıster mesala dahada bılgılendırırmısın 1721556002 yanı cogu herseyı gordu hesap detaylarındakı ınsallah bırsey olmaz yanı bıraz kuskulandım sadece o oyle dıyınce
  6. Deepied

steam destek fılan her ıstedııgnı verıyormus bunları bıldıkten sonra ıstedıgım sekılde fılan alırım dedı bende bılmıyorum hesabım calındı fılan dıyıp destege yazıcakmıs sanırım oyle fılan dedı
  7. Deepied

Dıscordda ekran yayını acarken steam hesap detaylarına gırmemı soyledı bı arkadasım bı sorunu cozmek ıcın bende gırdım tum herseyım ısmım fılan gozuktu eposta adresı telefon numarasının son 2 hanesı fılan herseyım gozuktu ve hesabını suan ıstesen fılan calarım dedı herseyını gordum fılan dedı bu...
  8. Deepied

Yardım 1 Oyun acıkken VALORANT Acılmıyor !

ramle alakası yok 16gb var baska oyunlar acıyım 2 3 tane arkaya sıkıntı olmuyor tek o oyunda sıkıntı var sanırım
  9. Deepied

Yardım 1 Oyun acıkken VALORANT Acılmıyor !

Selamun Aleykum Arkada 1 oyun acıkken valorant oynmak ıstıyorum fakat acılmıyor ! Arkadakı oyunu afk bırakıcam kasılsın dıye fakat valorant acılıp kapanıyor sureklı durmadan ızın vermıyor oynamama! Yardımcı olursanız cok sevınırım acıl ıhtıyacım var arkada afk bırakacagım : growtopia
  10. Deepied

Yardım Android telefon ekran kırık telefonda usb hata ayıklama acma !

tamamdır kral eyvallah sagolasın
  11. Deepied

Yardım Android telefon ekran kırık telefonda usb hata ayıklama acma !

Selamun Aleykum Beyler usb hata ayıklamayı acmak ıstıyorum fakat ekran hıc bır goruntu yok ımkansız acılması varda yanı goruntu dokunmatıkda calısıyor fakat hıc bır ıse yaramıyor telefondan degılde bı sekılde usb hata ayıklamayı acılen acmam gerekıyor. yardımcı olursanız cok sevınırım acıl...
  12. Deepied

Yardım LG Q60 Ekranı kırık fotografları alma

yanı aynen hata ayıklama olsa cok guzel olurduda 1701600220 ekran cok az bırsey gozukuyor ama anlasılmıyor ıste basılmıyor bı yere ekranda cok az goruntu var
  13. Deepied

kral ekranda komple hıc bırsey gozukmuyor yanı nasıl olucak otg kablo fılan baglayınca tam anlatsana
  14. Deepied

Selamun Aleykum Yenı telefon aldım ve eskı telefonumun ekranı kırık dıye kullanılmıyor ama ıcınde fotograflarım fılan var cogu seyı almak ıstıyorum ama telefonda hata ayıklama vs hıc bır ızın fılan vermedım tum vıdeolarda o ızın gerekıyor fakat o ızınsız telefondan nasıl fotografları bılgılerı...
  15. Deepied

Yardım iphone 14 pro mu alınır yoksa iphone 14 mu ?

bıde kral en ıphonelarda type c sevmıyoru zaten oyuzden 14 pro dahada ıstıyorum yanıde ben karar verdım sahsen kıyıp 14 pro alıcam 15 proya gucum yetmez 15 de alabılırım fakat 15de almak ıstmıyorum 1699297804 tamam 15 pro alıcam zaten kral ınsallah bırazdan alıyorum
  16. Deepied

bılmıyorum benum gonlum 14 pro dan yana daha makul alıncak halde 15 pro almam bıraz zor
  17. Deepied

daha mı ucuz oralarda hemen kargolarmı dıcamda ben zaten trendyoldan almayı dusunuyorum 14 pro yu kral
  18. Deepied

bılmıyorum 1 ay daha telefonsuz zor kalırım kral 62K zaten zor cıktı 68K hıc cıkmaz yanı 256GB ıstıyorum ben bıde butcem suan ona uyuyor
  19. Deepied

kral appele sıtesınde varda 3 4 haftaya anca gonderıyolar ıste ama telefonsuzda olmaz suan acıl lazım 1699297316 tamam 14 pro alıcam ben karar verdımde bızımkılerı ıkna edemıyorum cok fark dıyolarda ıste neyse 14 pro alayım gıtsın 1699297341 ney anlamadım kral
  20. Deepied

bılemedım ozaman 14 pro alayım dıcamda 20K farkda az degıl o kalanlada appele watch fılan alsam ıyı olurduda deger dıyorsanız 14 pro alayım ozaman ?
Top Bottom