Arama sonuçları: *

1. Uyumsuz10

RTX 3060 Ti Sistemim ne kadar eder?

Sistemin biri 13-14 k eder.
  2. Uyumsuz10

🔥İndirim Gigabyte Aorus GP-ATC800 RGB Soğutucu 879 TL

Eywallah aga aldım bakalım çalışmazsa iade ederim artık.
  3. Uyumsuz10

Beyler ben bu soğutucuyu almak istiyorum ama amazonda bir yorum gördüm asus anakartlarda rgb si çalışmıyor diye anakartım b450m k 2 acaba doğru mudur bu ? 1670002662 Cihaz yüksekliği 163 mm kasan destekliyosa sığar. Bildiğim kadarıyla destekliyor olması lazım ama emin değilim. Kasa...
  4. Uyumsuz10

Rgb fusion kullanabilmek icin sadece aorus anakart mı kullanmamız gerekiyor yoksa diğer anakartlarla da çalışıyor mu ? Anakartım b450m k 2
  5. Uyumsuz10

TaoTronics SoundSurge 85 vs JBL 510BT

İkisini de kullandım. Toatronics çok başarılı kardeşim gönül rahatlığıyla al. Şarjı da jbl den uzun gidiyor sesi de jbl den daha iyi. Jbl nin tiz sesleri güzel sadece. Toatronicsde de bas güzel tiz jbl ye göre çok az kötü. Yani her şeyiyle toatronics daha mantıklı cihaz. Jbl nin tek artısı tiz...
  6. Uyumsuz10

İstanbul Avrupa Yakası Bit Pazarları

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımla istanbul avrupa yakasında bulunan bit pazarlarını gezmek istiyoruz. Hangi bit pazarı daha iyi, hangisinde ürün çeşitliliği daha fazla, hangisinden başlamalıyız. Gidip gezen, beğenen varsa hangi pazarın gezilmesini tavsiye eder? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden...
  7. Uyumsuz10

Win11 Güvenilir Retail Key

slmgr.vbs /dlv cmd ye hu kodu yaz enterle. 1660409852 Retail format sonrası tekrar kullanılmıyor. Oem anakarta işleniyor, anakart değişmediği sürece win lisansı silinmiyor. Ama bu tür sitelerden alınma lisanslar çok tekrarlandığı için aynı oem birkaç pc de kullanılıyor olabilme ihtimali...
  8. Uyumsuz10

Win11 Güvenilir Retail Key

Pintipin güvenilirdir genelde retail çıkıyo ben 10 kez aldım 2 kere de oem çıktı.
  9. Uyumsuz10

Yeni DA F/P Sistemi GT2 satın alma sorunu?

Merhabalar. Sistem sitede sparişlerimde gözüküyor. Kart bilgilerimi felan girdim banka mesajı geldi onayladım. Ama sparişlerime girdiğimde durum beklemede gözüküyor spariş numarası daha oluşturulmuş bir şekilde ama ödeme beklemede görüküyor. Kartımdan para daha çekilmedi ne yapmam lazım?
  10. Uyumsuz10

Kule soğutucu önerisi

Merhabalar. Kasa modelim corsair spec delta rgb. İşlemcim ryzen 5 3600. Bu iki bileşenlere uygun, uygun fiyatlı kule tipi soğutucu düşünüyorum. Model olarak dark freezier x129 u uygun gibi gördüm fakat kasaya sığar mı emin değilim. Önerilerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum. Hayırlı bayramlar.
  11. Uyumsuz10

500 tl bandı kablosuz kulaklık

Toatronics soundliberty 92 öneririm 2 yıldır kullanıyorum. Şarjı felan çok güzel kaliteli bir kulaklık diyebilirim.
  12. Uyumsuz10

windows 10 prodan 11 e geçmek oyun performansını arttırırmı dropaları çözermi

Ben win 10 kullanırken oyunlar daha hızlı açılıyordu. Win 11 e geçince oyunlarda 20 30 sn gibi daha uzun sürede açılmaya başladı. Ama oyun oynanışında veya akıcılıkda fark yok. İlerleyen güncellemelerle de daha iyileştirileceğini söylüyorlar bakalım.
  13. Uyumsuz10

I5 10400f vs I5 10300h hqngisi iyi

10400f 6 çekirdek 12 tread, 10300h ise 4 çekirdek 8 tread. Mobil işlemcinin özellikleri masaüstünd göre daha düşük.
  14. Uyumsuz10

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

Abi 1 tb lik ssd ssd ssd 😂
  15. Uyumsuz10

Uygun Fiyatlı M2 SSD önerisi

Wd iyidir çok uzun ömürlü
  16. Uyumsuz10

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

Abi şöyle sağlam bir 1 tb lik ssd olsun
  17. Uyumsuz10

Herkes Kingston ve kioxia hateri olmuş tr de 😂
  18. Uyumsuz10

Adata, xpg, James Donkey ssd lerini önermem kronik sorunlu. Wd, team group, kioxia(m2 modelleri), kingston daha iyi.
  19. Uyumsuz10

🔥İndirim HyperX FURY S Pro XL MousePad 193,80 TL

Şu bahar 40 kodu bende çalişmiyor ya yeni kayıt olup ilk alişverişte mi oluyor bu ?
  20. Uyumsuz10

Öneri Hikayeli oyun önerir misiniz

Hitman ve cod serisi black ops felan sarıyor
Top Bottom