Neler Yeni

🔥İndirim Gigabyte Aorus GP-ATC800 RGB Soğutucu 879 TL

Uyumsuz10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Özdemir
Beyler ben bu soğutucuyu almak istiyorum ama amazonda bir yorum gördüm asus anakartlarda rgb si çalışmıyor diye anakartım b450m k 2 acaba doğru mudur bu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle çok hoşuma gitti fiyatı uçan sıvı soğutma karın aksine

2 sorum olacak

1) Msi Mag 101m kasan var acaba kasaya sığar mı bulamadım bi türlü bulamadım

2) 11400f işlemcim var 1200 soket hb de uyumlu diyor diğer sitelerde yazmıyor eski yeni farkı var galiba
Cevaplarsanız sevinirim
Alıntıyı görüntüle
Cihaz yüksekliği 163 mm kasan destekliyosa sığar. Bildiğim kadarıyla destekliyor olması lazım ama emin değilim. Kasa özelliklerine bir bakarsın.

Aorus ürünleri şart anakart farketmiyor
Yok usta ledlerinden bahsettim asus anakartta çalıştırır mı ? Amazonda bir yorum gördüm bu cihaz asus anakartlarda rgbsi çalışmıyor diye.

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Beyler ben bu soğutucuyu almak istiyorum ama amazonda bir yorum gördüm asus anakartlarda rgb si çalışmıyor diye anakartım b450m k 2 acaba doğru mudur bu ?

Cihaz yüksekliği 163 mm kasan destekliyosa sığar. Bildiğim kadarıyla destekliyor olması lazım ama emin değilim. Kasa özelliklerine bir bakarsın.

Yok usta ledlerinden bahsettim asus anakartta çalıştırır mı ? Amazonda bir yorum gördüm bu cihaz asus anakartlarda rgbsi çalışmıyor diye.
Ben de MSI anakart var Fusion ile rgb renklerini ayarlayabiliyorum knka

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
i5 12400f uyar mı bu pek bilgim yok bu konuda ve takması çok karışık geliyor gözüm korktu stok fanla kullanıyorum alsam mı acaba

Zechion

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aşko Kuşko
i5 12400f uyar mı bu pek bilgim yok bu konuda ve takması çok karışık geliyor gözüm korktu stok fanla kullanıyorum alsam mı acaba
LGA 1700 aparatı yok. Gigabyte'a mail attım. Göndermezlerse iade edeceğim.

OTTOMAN53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan

fan 163mm kasa 160 destekliyor 3mm ile kaybettik iyi mi :) yanlış bakmadıysam

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
LGA 1700 aparatı yok. Gigabyte'a mail attım. Göndermezlerse iade edeceğim.
Bende alsam mi diyorum kanka göndermezler bence cunki urun indirimde o sekilde satiyor ve satici hepsiburada birtane rus sitesinde kit buldum ne kadar dogru guvenilir onu bilmiyorum ama cok almak istiyorum bunuda cok hos duruyor

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Alan arkadaşlara geçmiş olsun.Ben iade edeceğim.Full yükte 89 dereceyi görüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0