Arama sonuçları: *

• Users: Cross
  • Order by date
  1. C

Hangisi ekran kartı daha iyidir

Teşekkür ederim arkadaşlar
  2. C

Sahibindenden sadece ankara içindeki ilanlara baktığımda 6600xt minimum 5k olarak ilanlar çıkıyor şu an o kadar çıkaramıyorum maalesef
  3. C

Rtx2060 super ve xfx rx6600 swift 210 iki model arasında kaldım yardımcı olabilecek var mıdır teşekkür ederim 1676568494 İkinci el alacağım aralarında 100tl fiyat farkı var 2060 super 3900tl 6600 4000tl
  4. C

PSU'suz Kasa Önerir Misiniz?

hocam baktım şimdi kasa iyi duruyor herkes de övmüş aklımda şu an 2 soru var bu kasamı yoksa aşağıya linkini bırakacağım kasa mı https://www.hepsiburada.com/zalman-i3-serisi-mesh-panel-4-adet-12cm-beyaz-led-fanli-usb-3-0-kasa-p-HBCV000013PB6B
  5. C

PSU'suz Kasa Önerir Misiniz?

Öncelikle iyi akşamlar maksimum bütçem 1600tl psu olmayan 165mm kule tipi hava soğutma takabileceğim tercihen rgb fanlı ama olmazsa da olur bir kasa arıyorum aklımda dark guardian pro var önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim iyi akşamlar iyi forumlar.
  6. C

soğutucu sığar mı yardım lütfen

hocam anakart ecs marka z87h3-a4 v:2.0
  7. C

peki aynı fiyatlarda önerebileceğiniz iyi bir soğutucu var mıdır rgb olması şart değil ama olursa da güzel olur tabi
  8. C

işlemcim intel i7 4790k 1669997410 hocam linkte soğutcunun takılı olduğu kasa versa t25 gibi duruyor aklımı o çeliyor
  9. C

işlemcim i7 4790k kasa thermaltake versa t25 şu an linkini bırakacağım ürün indirimde tam da istediğim ürün sığar mı uyumlu mu almalı mıyım lütfen yardım https://www.hepsiburada.com/aorus-gp-atc800-rgb-fusion-fanli-islemci-sogutucu-pm-HB00000V3XZX
  10. C

amazondan telefon alacağım ama satıcı kim

kankam çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun iyi geceler
  11. C

rahatsız ediyorum kankam bir soru geldi aklıma da diyelim ki garanti kapsamı içersinde olan bir sorun oluştu garanti için nereye götüreceğim ankarada yaşıyorum buradaki herhangi bir apple yetkili servisine mi yoksa amazonla mı iletişime geçmem gerekecek
  12. C

thermaltake versa t25 + i7 4790k

kasamı ve işlemcim başlıkta da belirttiğim gibi bu ikiliye uygun olarak kule tipi soğutucu arıyorum önerilerinizi bekliyorum bütçem maksimum 1000tl cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
  13. C

intel i7 4790k için soğutucu

hocam arctic 34 duo e sport için bütçe ayarlayabilirim gibi duıruyor fakat kasam thermaltake versa t25 sitede max 150mm gösteriyor arctic 34 157mm diyor 7mm için sığar mı alınır mı bu risk
  14. C

tamamdır teşekkür ederim
  15. C

teşekkür ederim bunu araştırayım 1669919255 https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-rgb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu-random-spectrum-lighting gelbura isimli sitede daha ucuza buldum siteyi araştırdım biraz ssl sertifikası falan var ama daha önce hiç kullanmadım siz biliyor musunuz?
  16. C

cevap için teşekkür ederim de minimum 1300tl ye var galiba akakçeden baktım bu biraz fazla gelebilir ama yinede teşekkür ederim
  17. C

teşekkür ederim
  18. C

İntel i7 4790k işlemcim için kule tipi hava soğutma almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum pek de bilgim yok açıkçası önerebileceğiniz soğutucular var mıdır 1000tl ye kadar bütçemi ayarlayabilirim cevaplarını için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
  19. C

:D :D teşekkür ederim
  20. C

cevaplarınız için teşekkür ederim peki mediamarktta aynı telefon 17399tl gidip direkt ordan almak mı mantıklı yoksa burdan sipariş verip kar etmek mi 500tl için buna değer mi daha önce internetten hiç telefon almadım yüksek de bir meblağ olduğu için tereddüt oluşuyor
Top Bottom