Neler Yeni

amazondan telefon alacağım ama satıcı kim

Cross

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet ERYURT
Merhabalar öncelikle iyi akşamlar amazondan iphone 11 128gb modelini almayı düşünüyorum ama satıcının kim olduğunu anlayamadığım için ssi ekliyorum aşağıya satıcı amazonun kendisi mi eğer ki kendisi ise buradan alınır mı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar
sadas.png

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Merhabalar öncelikle iyi akşamlar amazondan iphone 11 128gb modelini almayı düşünüyorum ama satıcının kim olduğunu anlayamadığım için ssi ekliyorum aşağıya satıcı amazonun kendisi mi eğer ki kendisi ise buradan alınır mı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlarAlıntıyı görüntüle

Amazonun kendisi

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Furkan Enes Kaplan
Amazonun kendisi

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
Kardeş yazıyor ya orda amazon tarafından satılır ve gönderilir neyini anlamadım

Cross

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet ERYURT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkür ederim peki mediamarktta aynı telefon 17399tl gidip direkt ordan almak mı mantıklı yoksa burdan sipariş verip kar etmek mi 500tl için buna değer mi daha önce internetten hiç telefon almadım yüksek de bir meblağ olduğu için tereddüt oluşuyor

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
cevaplarınız için teşekkür ederim peki mediamarktta aynı telefon 17399tl gidip direkt ordan almak mı mantıklı yoksa burdan sipariş verip kar etmek mi 500tl için buna değer mi daha önce internetten hiç telefon almadım yüksek de bir meblağ olduğu için tereddüt oluşuyor

Amazon medai markten daha güvenilir 😅😂

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Amazon satıyor. Bende amazondan aldım ip 11' i. Güvenilir yani alabilirsiniz.

Cross

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet ERYURT
Amazon satıyor. Bende amazondan aldım ip 11' i. Güvenilir yani alabilirsiniz.
rahatsız ediyorum kankam bir soru geldi aklıma da diyelim ki garanti kapsamı içersinde olan bir sorun oluştu garanti için nereye götüreceğim ankarada yaşıyorum buradaki herhangi bir apple yetkili servisine mi yoksa amazonla mı iletişime geçmem gerekecek

şahin doğan

80+ Platinum
rahatsız ediyorum kankam bir soru geldi aklıma da diyelim ki garanti kapsamı içersinde olan bir sorun oluştu garanti için nereye götüreceğim ankarada yaşıyorum buradaki herhangi bir apple yetkili servisine mi yoksa amazonla mı iletişime geçmem gerekecek
Apple'a.

QWuiet

80+ Bronze
Merhabalar öncelikle iyi akşamlar amazondan iphone 11 128gb modelini almayı düşünüyorum ama satıcının kim olduğunu anlayamadığım için ssi ekliyorum aşağıya satıcı amazonun kendisi mi eğer ki kendisi ise buradan alınır mı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlarAlıntıyı görüntüle
Amazon.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Apple’ a göndericeksin cihazı kankam. Benim şuan 2024 Kasıma kadar garantim var mesela. Bir problem olursa randevu alıp Apple’ a gönderiyorsun cihazı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
954,967
Üyeler
150,586
Son üye
nine costuran_45