Arama sonuçları: *

1. Abdullah021

Yks soruları çalındı iddiası

Valla hocam inan bana son yıllarda gizli yada açık neredeyse her sınavda soruların sızma vakası var,geçen sene bu zamanlarda eyfel kuleli soruyu birisi paylaşmıştı.Son yıllarda 10 belki daha fazla sınav soruları sızdı ama toplasan en fazla 3 kez sınav tekrar edilmiştir.Her sene illaki...
  2. Abdullah021

Özürlü Devamsızlık Belge Almamı Etkiler mi?

Benimde 13 özürlü,0.5 özürsüz var.Belge almaya engel değil diye biliyorum.Özürsüz de 5 gün,özürlü+özürsüz toplamında ise 30 günlük bir sınır var.
  3. Abdullah021

Neyin kafasındasın? Sanki soruların çalınmasını ben istiyormuşum gibi yorum yapmışsın.Ben yapacağım neti yaptım,umarım böyle birşeye kalkışıp insanların emeğini çalmaya uğraşanlarında burnu beladan çıkmaz.
  4. Abdullah021

Bu sefer şakası yok gibi.Bırak tyt yi,ayt sorularının yayıldığına dair de iddialar var umarım yalandır.Emek hırsızı kahpeler yüzünden sınav tekrarlanmaz umarım.
  5. Abdullah021

Şaka gibi gerçekten.Twitterda bazı emek hırsızı mahlukatlar,soruların fotoğraflarını çekmiş,ki bana doğru gibi geldi.Oda yetmezmiş gibi birde sol üste not düşmüşler,onu da başka bir forumda gördüm."Soruların cevapları arkada".Umarım gerçek değildir.İnanmak istemiyorum,sınav sorularının dengesiz...
  6. Abdullah021

SOL KASIK AĞRIMASI NEDEN

her şey olabilir.Kimisinde gazdan dolayı olur,kimisinin ciddi bir problemi vardır mesela böbrek taşı gibi.Bende de yaklaşık 3 4 sene önce vardı ciddi değildir diye gitmemiştim hastaneye.Geçen sene kasık,karın ağrısı ağrılarıyla gittim FMF teşhisi koydular.
  7. Abdullah021

Galatasaray Neden Eski Seviyesinde Değil?

Fatih Terimin ne olduğunu herkes az buçuk biliyor.Milli takım içinde Galatasaray içinde doğru kişi değil kendisi.Yakın zamanda 2.olacak takımı 4.yaptı.Hem eski performansı yok hemde dediğim gibi az çok anlarsınız ne demek istediğimi.
  8. Abdullah021

Galatasaray Neden Eski Seviyesinde Değil?

Ulan sen daha geçen gün 'ortaokulluyum,matematik hocası disipline verecek.' diye konu açan üye değil misin? Ne ara 5 yaş birden atladın? :ROFLMAO: 1717261851
  9. Abdullah021

Ortaokulda tutulan tutanak sicile işler mi?

Ortaokulda ki cezalar ve tehditler genelde korkutmak içindir.Sicile işleyecek bir yaptırım olmaz.Lisede bile ne cezalar alıpta serbest olan,sicile işlenmeyen kişiler biliyorum.Üstelik seninkisi tutanak tutulması için geçerli bir sebep değil.Tutanak tutamaz velev ki tuttu o zamanda şikayet etme...
  10. Abdullah021

Lise Mezuniyeti hasbihali,kafama takılanlar.

Sarıktan ve başka konudan bahsetmediğim halde gelip burda mezuniyette sarık giyilemez dedin.Tamamda ne alaka Ulan? Ben sadece cübbe hakkında konu açmışken gelip burda sarıktan örnek verdirecek ne paylaştık da? Ben "Mezuniyete istediğim kıyafetle giderim." diye bir şey söylemedim.Kimse benim...
  11. Abdullah021

Sarığın da bir değeri vardır.Her ortamda giyilmez,layık olunan ortamda giyilir.Camide,İslama uygun ortamlarda giyerim.Çoğunluk giyiyor diye onların giyimine uyum sağlamak zorundaysa HİÇ değilim.Kimseye uymak,benzemek gibi bir gayem yok.Ben törende cübbe dışında giyeceğim kıyafet hakkında tek...
  12. Abdullah021

Neyin kafası bu? Mezuniyette nasıl istiyorsam öyle giyinirim.Hem sarıkla gideceğimi kim iddia ettide yine gelip burda bunun münakaşasını yapıyorsun? .Ayrıca gerekirse sarıkta takarım büyük bir şerefle.Sarık efendimiz a.s ın sünnetidir.Müslümansan sarık,şalvara dilini uzatma,değilsen de saygı...
  13. Abdullah021

Valla hocam bize 14 hazırandaki mezuniyetten bahsetmediler.3 Haziranda geçici diploma vb bir şey teslim edecekler.Senin bahsettiğin şey Mezuniyet balosu.Ona bende katılmadım,hem ortamı sevmediğim hemde kendi grubum katılmadığı için.
  14. Abdullah021

Kepi takmamak beni ilgilendirir.Takanlara bir şey demem.Herkesin kendi bileceği iş.Ayrıca bahsettiğin şeyi anladım,ancak biz cübbe temin etmedik.Burda sorun giyip giymemek değil.Cübbe temin etmeyenlerin buna nasıl ulaşacağı?
  15. Abdullah021

Burda hitabım,lise mezuniyeti hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlaradır.Arkadaşlar,yakın zamanda malum 12.sınıfın sonuna geldik.Kültür merkezinde mezuniyet var ancak benim kafama takılan bazı durumlar var.Ben bu sene yıllığa yani fotoğraf çekimlerine katılmadım,katılanlarda genelde cübbe,kep...
  16. Abdullah021

OGM Materyal online Yks deneme girilmiyor.

Duyduklarıma göre bazıları sınavını bitirmiş cevapları kaydedecekken hata vermiş sistem.Ne diyim ki...
  17. Abdullah021

OGM Materyal online Yks deneme girilmiyor.

Arkadaşlar sabah Dershanede sınav vardı ona girmiştim daha yeni geldim.Şu Online denemeye girecektim ancak farklı tarayıcı ve cihazlardan deneme yapmama rağmen sınava ulaşamadım.Site error veriyor.Bu hatayı yaşayan var mı? Bunun çözümü nasıl olur?
  18. Abdullah021

Galatasaray 0-1 Fenerbahçe MS

Bu rezillik size bir ömür boyu yeter.Maça 3 eksikle çıkmış üstüne haksız yere 21.dk kırmızı görüp 80 dakika 10 kişi oynamış rakibinize karşı isabetli şut çekemediğiniz gibi üstüne 0-1 mağlup oldunuz.Daha üstüne birde stadınızda Fenerbahçe bayrağı dalgalandırdık engel olmaya çalışan stad...
  19. Abdullah021

Uygunsuz reklamlar ve siteler nasıl engellenir?

Arkadaşlar,uygunsuz siteleri ve özelliklede uygunsuz reklamları engelleyebilecek program var mıdır hem bilgisayar hem telefon için.Kabak tadı vermeye başladı çünkü gerçekten bıktırdı,sosyal medyada yine engelleyebiliyorum ama tarayıcılarda bu mümkün olmuyor.Bir yolu var mıdır bu işin?
  20. Abdullah021

PTT kargo aynı yerde duruyor.

Arkadaşlar benim kargom 3 Mayısta Kargoya teslim edildi ancak Antalya/Pkim de dünden beridir takılı kaldı ve hala taşımada gösteriyor hiç ilerlemiyor.Bu bir sorun mudur? Eğer öyleyse bunu nasıl çözerim?
Top Bottom