Arama sonuçları: *

1. W

Çözüldü✓ Hazır Sistem ekran kartı+(yazılım) değişimi garantiyi bozarmı

arkadaşlar sorun geçmeyince servise götürdüm servis ekran kartımı( rx6600) farklı olduğu ıcın teste dahil etmediler(önceden nvıdıa vardı), kendı ekran kartlarıyla denedıler bi sorun çıkmadı pc full reslendi ve driver,bios v.s güncellendi ve geri aldım ordayken benim kartıda test ettıler...
  2. W

Çözüldü✓ Hazır Sistem ekran kartı+(yazılım) değişimi garantiyi bozarmı

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yaşadığım bi problem var konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, sistemim şu şekilde= ViewSonic 24" VX2458-P-MHD 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD Freesync Gaming Monitor. Kingston NV2 500GB Gen4x4 NVMe M.2 2280 SSD (3500MB Okuma / 2100MB Yazma) POWER BOOST...
  3. W

⁉️ Gmail hesabima bilmediğim/bilgim dışında e posta geliyor⁉️

Yeni mail adresine geçtim sorunu öyle çözdüm (sonradan okuyanlar için)
  4. W

Çözüldü✓ Windows sürekli takılıyor

Arkadaşlar win 11 e geçtim ve temiz kurulum yaptım tüm sorunlar çözüldü 👍👌
  5. W

Çözüldü✓ Windows sürekli donma/hata

Arkadaşlar win 10 pro kullanıyordum zar zor win 11 pro iso dosyasını kurdum (kurarken bile sürekli donuyordu/error veriyordu sistemim iyi olmasına rağmen) win 11 e geçince win 10 dan daha performanslı çalıştığını fark ettim (0 kasma 0 donma) ve kısa sürede alıştım. alttaki simgeleri...
  6. W

Çözüldü✓ Windows sürekli donma/hata

Arkadaşlar böyle sorunlar yaşıyorum son 2 aydır pc de , win 10 pro neden güncelleme yapamıyor?
  7. W

.

lllll
  8. W

RX 6600 FURMARK SONUÇ

Yarın deneyeceğim. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim herkese 🙏 1706396222 bu videoyu izleyerek yaptım bu arada.
  9. W

RX 6600 FURMARK SONUÇ

Valla bende pek anlamam oyuzden 😅 teşekkür ederim yorumların için 1706395685 Yok masadaydı 😅😅 pc donanımları yukarıda yazıyor
  10. W

RX 6600 FURMARK SONUÇ

? 1706395527 Kasada 6 fan var acaba ondan diyemi düşündüm ilk defa yapıyorum testi, kartın fanlarıda çok hızlı dönüyordu (fazla bilgim yok funmark hakkında) max 45dk yapın diye duyum aldım bende 41de kapattim
  11. W

RX 6600 FURMARK SONUÇ

Arkadaşlar merhaba az önce funmark testi yaptım sonuç olarak böyle sizce iyi mi?? (41 dakika test) Sistem bu şekilde= ViewSonic 24" VX2458-P-MHD 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD Freesync Gaming Monitor. Kingston 500GB SNV2S/500G Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 3500MB / Yazma 2100MB) POWER BOOST X58RGB...
  12. W

Arkadaşlar güncelleştirmeleri duraklattim komple pc kendine geldi. sorun şu güncellemeleri devam ettirdiğim de pc otomatik kitlenmeler/donmalar başlıyor ve güncellemeler yüklenmiyor :/
  13. W

1-2 gün önce gtx 1660 super kullanıyordum simdi rx 6600 e geçtim ddu ile Nvidia dosyalarını sildim güncel rx6600 yazılımlarını kurdum, ayrıca 1660 süper kullanırken de donmalar v.s oluyordu açıkçası tam bi zaman vericeksem son 1.5 aydır böyle takılmalara maruz kalıyorum. 1706186508 Bide karşıma...
  14. W

Hayır, pc aldığımdan beri temiz bi windows kurdum ve format v.s atmadım. ekran kartı, anakartı güncel tuttum her zaman
  15. W

Arkadaşlar sistemim bu şekilde = ViewSonic 24" VX2458-P-MHD 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD Freesync Gaming Monitor. Kingston 500GB SNV2S/500G Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 3500MB / Yazma 2100MB) POWER BOOST X58RGB 650W 80+ Mesh RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa ASUS Dual Radeon RX 6600 V2 8GB...
  16. W

Çözüldü✓ RX6600 sistemde Görünmüyor

Hocam dediğiniz gibi yaptım (yt den ddu ile nasıl silinir v.s izledim) hiçbir sorun olmadı kurulumları tamamladım değerli vaktinizi ayırdığınız için size ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim 🙏
  17. W

Deneyip tekrar dönüş sağlayacağım
  18. W

Ddu indirip Nvidia yi silimmi yoksa direk amd uygulamasını açıp kurulum yapimmi?
  19. W

Amd sitesinden son sürücüyü indirdim 6600 için kurulum yapmadim veya dosyayi açmadım aradan 1-2dk sonra ekran gidip geldi ve bi anda ekran kartını görmeye başladı şuanda başka bişey yapmalımıyım? Ayriyeten sağ tık yaptığımda amdnin ayarlarını göremiyorum kurulum v.s yapmalı mıyım?
  20. W

Hayır daha önce 1660 super kullaniyordum hdmi kablosuyla şimdi rx6600 taktim ama pc görmüyor 1706113957 Hayır rgbsi yok, ekran kartın ışığı yanıyor (turuncumsu bi ışık anakartin dibindeki)
Top Bottom