Arama sonuçları: *

1. BorakanT

10-11K Monitör önerisi

Merhaba. Bu tarz bir bütçeye şu şekil bir monitör arıyorum; En az 165hz En çok 1ms En az 27" En az 2K IPS panel Güvenilir bir marka olmalı, ölü piksel sorunlarıyla uğraşmak istemiyorum. Bir de çerçevesi ince olursa iyi olur ama şart değil. Bütçeyi çok aşamam, Philips Hue setupuma ekleme yapmam...
  2. BorakanT

40 bin liraya motosiklet önerisi

2. el Honda Dio görmüştüm 64 binde, ondan onu listeye ekledim. Spacy ve Activa tarzı scooterlerin 2. elleri insan gibi kullanılmıyor, tavsiye etmem o yüzden. Sıfırları da almış başını gidiyor.
  3. BorakanT

MDF tahta nereden alabilirim?

Uygun fiyatlı olarak MDF tahta arıyorum, 100x100 olarak aşırı ince olmaması iyi olur. İnternette alanıma uygun raf bulamadığımdan kendime raf yapacağım. Bir de tahtayı şekillendirmek için hangi cihaza ihtiyacım var? Montelemek için matkabım var.
  4. BorakanT

İtopya fiyatlar Bi anda artması

Burada attığım sistem 30 bindi 2 gün önce, şu an 40 bin olmuş ama halen stoğu yok :D https://forum.donanimarsivi.com/konu/sistem-zam-bildirme-konusu.762041/
  5. BorakanT

S23 neden çok ısınıyor?

İlk açılışta bende öyle bir ısınma sorunu olmamıştı, ondan dedim. Siz dediğim gibi bayram sonrası servise götürüp kontrol ettirin, üretim hatası bir şey olabilir.
  6. BorakanT

S23 neden çok ısınıyor?

Servise götürün, ben de S23 kullanıyorum ama hiç ısınma sorunu yaşamadım. 2 günlükse ve ilk açılışta bile oluyorsa servis sorunu incelesin.
  7. BorakanT

Sistem zam bildirme konusu

Forumda İtopya'nın yaptığı zamdan kaynaklı bir anda konular açılmaya başlandı, ayrı konularda hangi sisteme hangi zammın geldiğini belirtmek yerine bu konu altında gelen zamları ürün linkiyle, önceki ve şu anki fiyatıyla bildirirseniz sisteme bakan kişilere kolaylık sağlarsınız. Sitenin ne...
  8. BorakanT

Slack serisi Türkiye sınırlarına giriş yaptı!

Hocam cihaz 200 bin lira, ben de o civarda bir cihaz sürüyorum biliyorum yani insanların kullanım alanlarını :D
  9. BorakanT

Işıklarda 125CC kuryeleri alıyordum 60km/h'ye kadar, zaten 4600W maksimum 75 görüyor 1687521101 Bu zaten ana yolda sürülecek cinsten bi cihaz, kaldırıma falan sığmaz :D
  10. BorakanT

🔥İndirim Nike Jüniper Trail 2 Ayakkabi 1479₺

Bana 48 lazım hocam ben yeni azadım sanırım :D
  11. BorakanT

Ben 150CC motor sürdüm, üstüne 4600W scooter sürdüm, sürdüğüm scooter 150CC motoru tokatlayacak cinsten, üstüne önünde kolundan ince gidon var, bi çukura girsen beyaz ışığı bırak asfaltın mikrobunu bile derininden görürsün. ^
  12. BorakanT

Zaten akıl işi değil, benim şu an satılık cihazım Kaabo Mantis King GT peak olarak 4600W görüyor, aldığım cihaz peak olarak 8400W görüyor, bu cihaz peak olmadan 20KW görüyor, bunu alan adam bizimle aynı yolda gitmez ki :D
  13. BorakanT

150km/h görüyor, zaten bunu yurt dışında pistte buluşma düzenleyerek kullanıyorlar genelde. 20KW diğer scooter markaları gibi peak power değil bu arada, düz gücü, peak olarak 35-40KW arası bir şey görüyor :D 1687520531 Aynı mağazadan Vsett 11+ Super 72 aldım, şu an bayram dolayısıyla hala...
  14. BorakanT

Detayları resim olarak aktardığım için tam olarak buraya tıklayarak gönderiye ulaşabilirsin.
  15. BorakanT

Öneri Hangi ekran kartını seçmeliyim?

Üstte test videosu var, onu incelemedim ama VRAM gerçekten çok önemli, 8GB bu dönemde yetersiz kalıyor, 12GB olanı öneririm ileride sıkıntı yaşamamanız açısından.
  16. BorakanT

Bu bilgisayar GTA 5 açar (!) mı?

Steam mağazasını diyorsan açar ya
  17. BorakanT

40 bin liraya motosiklet önerisi

Arora Freedom 125 - Galerilerde 45 civarı Arora Verano AR 50-9 - Galerilerde 40 civarı ama 50CC RKS Wildcat 125 - 45/50 civarı, ama babam kurye ona kendim için sorduğumda kimsenin RKS önermediğini söyledi RKS Newlight 125 Pro - Yine 50 civarlarında, yine RKS çok tercih edilmiyor Honda Dio 125 -...
  18. BorakanT

40.000₺'ye bir sistem topladım, almaya değer mi?

Ben şu şekil yapmıştım ama benim yaptığım tarzda nasıl? + kasa olarak NZXT H510
  19. BorakanT

Sıvı soğutma yok sistemde, sıvı soğutma eklemem gerekebilir. Monitör olarak hepsiburadadan falan bir tane bakabilirim aslında.
  20. BorakanT

Hali hazırda laptopumu 27" LG ULTRAGEAR monitör ile kullanıyorum, 2 monitör de olabilir aslında.
Top Bottom