Neler Yeni

Slack serisi Türkiye sınırlarına giriş yaptı!

BorakanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Borakan Tunaboyu
İlgilendiği Kategoriler
İkinci El ve Hazır Sistemler
Instagram
@escooterizmir
Discord
@borakant
Bütçe
189.000
Detayları resim olarak aktardığım için tam olarak buraya tıklayarak gönderiye ulaşabilirsin.
anapost.png

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
20kw eğer gerçek değerse 120/130 km hız yapması lazım ayakta giderken bu hızı yapmak mantıklımı

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BorakanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Borakan Tunaboyu
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@escooterizmir
Discord
@borakant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20kw eğer gerçek değerse 120/130 km hız yapması lazım ayakta giderken bu hızı yapmak mantıklımı
150km/h görüyor, zaten bunu yurt dışında pistte buluşma düzenleyerek kullanıyorlar genelde.
20KW diğer scooter markaları gibi peak power değil bu arada, düz gücü, peak olarak 35-40KW arası bir şey görüyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Limitörü vardır ama bizimkiler kaldırır
Aynı mağazadan Vsett 11+ Super 72 aldım, şu an bayram dolayısıyla hala gümrükte, maliye cihazları açıp 25km/h limitörünü kontrol ediyor, tork limitörü yok ama topspeed limitörü var, onu da zaten sözleşme imzalayarak kaldırıyorlar.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
150km/h görüyor, zaten bunu yurt dışında pistte buluşma düzenleyerek kullanıyorlar genelde.
20KW diğer scooter markaları gibi peak power değil bu arada, düz gücü, peak olarak 35-40KW arası bir şey görüyor :D

Aynı mağazadan Vsett 11+ Super 72 aldım, şu an bayram dolayısıyla hala gümrükte, maliye cihazları açıp 25km/h limitörünü kontrol ediyor, tork limitörü yok ama topspeed limitörü var, onu da zaten sözleşme imzalayarak kaldırıyorlar.
35/40 kw +50hp güç yapar bu güçleri kullanan arabalar var hala günümüzde bana hiç mantıklı gelmiyor bu

BorakanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Borakan Tunaboyu
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@escooterizmir
Discord
@borakant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
35/40 kw +50hp güç yapar bu güçleri kullanan arabalar var hala günümüzde bana hiç mantıklı gelmiyor bu
Zaten akıl işi değil, benim şu an satılık cihazım Kaabo Mantis King GT peak olarak 4600W görüyor, aldığım cihaz peak olarak 8400W görüyor, bu cihaz peak olmadan 20KW görüyor, bunu alan adam bizimle aynı yolda gitmez ki :D

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
Zaten akıl işi değil, benim şu an satılık cihazım Kaabo Mantis King GT peak olarak 4600W görüyor, aldığım cihaz peak olarak 8400W görüyor, bu cihaz peak olmadan 20KW görüyor, bunu alan adam bizimle aynı yolda gitmez ki :D
ayakta giderken 150km/s hızla gitmek yolda ani bir şey olsa anında takla atar ölürsün

BorakanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Borakan Tunaboyu
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@escooterizmir
Discord
@borakant
motordan daha riskli bunu kullanmak :kekw:
Ben 150CC motor sürdüm, üstüne 4600W scooter sürdüm, sürdüğüm scooter 150CC motoru tokatlayacak cinsten, üstüne önünde kolundan ince gidon var, bi çukura girsen beyaz ışığı bırak asfaltın mikrobunu bile derininden görürsün.
ayakta giderken 150km/s hızla gitmek yolda ani bir şey olsa anında takla atar ölürsün
^

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
Ben 150CC motor sürdüm, üstüne 4600W scooter sürdüm, sürdüğüm scooter 150CC motoru tokatlayacak cinsten, üstüne önünde kolundan ince gidon var, bi çukura girsen beyaz ışığı bırak asfaltın mikrobunu bile derininden görürsün.

^
ani kalkışta geçer ama sonrasında motor tokatlat vede kullanması daha rahat

WhoCares

80+ Gold

^
eğer yazıldığı gibi o hızlara çıkıyorsa yayanın birine kaldırımda çarpsa üzer :kekw:

BorakanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Borakan Tunaboyu
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@escooterizmir
Discord
@borakant
ani kalkışta geçer ama sonrasında motor tokatlat vede kullanması daha rahat
Işıklarda 125CC kuryeleri alıyordum 60km/h'ye kadar, zaten 4600W maksimum 75 görüyor

eğer yazıldığı gibi o hızlara çıkıyorsa yaynın birine kaldırımda çarpsa üzer :kekw:
Bu zaten ana yolda sürülecek cinsten bi cihaz, kaldırıma falan sığmaz :D

Top Bottom