Arama sonuçları: *

1. B

5k-6.5k arası oyun ve günlük kullanım Öneri

5 -6.5 arası oyunlarda kasmayan günlük kullanımda sorun çıkarmayan alternatifler önerir misiniz rica etsem.
  2. B

Max 2000tl ye sadece online alışveriş

Bir tanıdığım için max 2bin bütçe ile online satış yapacak iş görecek bir laptop lazım. Değerli önerilerinizi bekliyorum
  3. B

Windows 10 2004 06 toplu güncelleştirmeyi yükleyemiyorum

Bilgisayarımda 2004 sürümü mevcut. Güncelleştirmeleri denetle dediğimde 2004 06 toplu güncelleştirme paketi gözüküyor ancak oto indirme ile olmadı. manuel denedim gene olmadı. (0x8000ffff) hatası veriyor. internette cmd kodları ile çözüm önerilerinin hepsini denedim ancak olmadı. ben bu...
  4. B

Yardım Masaüstü Bilgisayarım Yeniden Başlatma Döngüsüne Giriyor

sizce güncelleştirmeler bunu etkiler mi çünkü bir güncelleme hata veriyor yapamıyorum
  5. B

yollamanız lazım diyorlar ve süreç uzun sürüyor kendim yapamaz mıyım 1594069910 kasa soğutucusu mu yoksa işlemci soğutucusu mu
  6. B

3 ay önce aldığım masaüstü oyun bilgisayarım (gamegaraj) 1 aydır yeniden başlatma döngüsüne düşüyor. Olay şu şekilde ; Bilgisayarı açıyorum powera basıp bios ekranım geliyor gayet normal bir şekilde sonrasında windows hoş geldin yazısı yerine yeniden başlatılıyor diyor ve eğer müdahale etmezsem...
  7. B

Batman Merkezde yaşayan bir arkadaş varsa sorularıma cevap verebilir mi

Batman'a yerleşeceğim,bazı sorularım var
  8. B

NBA 2K20 den anlayan varsa acil yardım

Bütün nba serilerinde olan create a team yok kafayı yiyeceğim. kendim istediğim oyuncularla kadro kurup maç yapmak istiyorum ancak potanın şeklini bile özelleştirmeye imkan tanıyan oyun benim takım oluşturmama imkan tanımıyor. ya da ben doğru yolu bulamadım. varsa yardımlarınızı bekliyorum
  9. B

Enteresan ısı değerleri

Yarın v sync kapatıp deneyeceğim 1589157414 Teşekkür ederim
  10. B

Enteresan ısı değerleri

Yarın bir de o şekilde bakarım o zaman ekran kartı kullanım oranı artar muhtemelen
  11. B

Enteresan ısı değerleri

Denemedim hocam onu
  12. B

Enteresan ısı değerleri

Msaa gibi şeyler ne işe yaradığını bilmediğim için kapalı durumda idi bu değerleri aldığımda
  13. B

Enteresan ısı değerleri

Görüntü ayarları çok yüksek seviyesinde. Gelişmiş görüntü ayarlarında bir kaç şey aktif değil sadece. 1080p çözünürlük 1589157198 Gamegaraj aquarius-5an
  14. B

Enteresan ısı değerleri

3500x wraith prism 1660ti Boşta 40 55 arası çalışan işlemci gta 5 full ayarlarda 58 dereceyi geçmiyor. Nedense ekran kartı yüzde 60 kullanımda. Ekran kartı da 55 60 arası değerlerde. 75hz olduğu için monitör sabit 75fps veriyor oyun. Gayet akıcı oynayabiliyorum. Her şey normal mi?
  15. B

Gamegarajdan hazır sistem aldım. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

kasa bence malzeme olarak iyi değil. yan taraf plastik dediğiniz gibi. önemli olanın hava akışı ve görsellik olduğunu düşünürsek gayet iyi.
  16. B

ekran kartı takarken aynı hissi sanki ben de aldım hocam
  17. B

aquarius 5an sayfasında gösterilen kasa ve 550w psu ile geldi hocam bana. psu nun üzerinde yazıyor 550w olduğu. seninkinde yanlışlık olmuş bence mutlaka ara değiştir. bu kasa baya iyi çünkü bence hava akışı konusunda.
  18. B

sistemin içinde malesef gösteremem ancak 550w 80+gamegaraj.
  19. B

acer nitro 1ms 75hz 24" aşırı memnunum. ips panel. hepsiburadadan aldım
  20. B

ekran kartı boşta 35-40 derece işlemci boşta 35-50 derece ekran kartı oyunda 2k20---70 derece işlemci oyunda 2k20-- 65 derece
Top Bottom