Neler Yeni

Gamegarajdan hazır sistem aldım. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
ram olayı aşırı saçma geldi şimdi kontrol ettim öyle bir şey yoktu bende ama ben ram değiştirmeyi unutup daha sonra mail attım ve değiştirttim yerinden zor çıktı bşraz sıkışmışngibiydi belki biostar anakartın malzeme kalitesinden olabilir aslında iyi biliyordum biostarı ama ekran kartını takarken de klipsin falan bi tık kalitesiz olduğunu hissettirmişti.
Kanka hangi modeli aldın. Ben de aquaris 5an (1660super r5 1600) aldım fakat pollux serisi kasa ve 450w PSU ile göndermişler. Mümkünse PSU nun fotosunu çekebilir misin modeli ile paylaşırsan sevinirim.
dönüş yap karıştırılmıştır muhtemelen değiştirmelerini iste bendede 5an var 1650super 550w aquaris kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
RAM olayı aşırı saçma geldi şimdi kontrol ettim öyle bir şey yoktu bende ama ben RAM değiştirmeyi unutup daha sonra mail attım ve değiştirttim yerinden zor çıktı bşraz sıkışmışngibiydi belki biostar anakartın malzeme kalitesinden olabilir aslında iyi biliyordum biostarı ama ekran kartını takarken de klipsin falan bi tık kalitesiz olduğunu hissettirmişti.

dönüş yap karıştırılmıştır muhtemelen değiştirmelerini iste bendede 5an var 1650super 550w aquaris kasa
ekran kartı takarken aynı hissi sanki ben de aldım hocam

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
aquarius 5an sayfasında gösterilen kasa ve 550w PSU ile geldi hocam bana. PSU nun üzerinde yazıyor 550w olduğu. seninkinde yanlışlık olmuş bence mutlaka ara değiştir. bu kasa baya iyi çünkü bence hava akışı konusunda.
sormak istedim kasanın malzeme kalitesini nasıl buldunuz ben yan tarafı tamperli cam bekliyordum plastik çıktı hava akışı iyi ama hissiyatı sizce nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
sormak istedim kasanın malzeme kalitesini nasıl buldunuz ben yan tarafı tamperli cam bekliyordum plastik çıktı hava akışı iyi ama hissiyatı sizce nasıl
kasa bence malzeme olarak iyi değil. yan taraf plastik dediğiniz gibi. önemli olanın hava akışı ve görsellik olduğunu düşünürsek gayet iyi.

Damage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Samim
Psu dan korkuyorum hocam birde bir yerde okudum kasanın yan panelini açtığımızda garantisi gidiyormuş bu doğru mi sticker varmış kasanın yanında açılmasın diye

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Adem
PSU dan korkuyorum hocam birde bir yerde okudum kasanın yan panelini açtığımızda garantisi gidiyormuş bu doğru mi sticker varmış kasanın yanında açılmasın diye
Öyle olsa ekran kartını nasıl takacağız ? Mantıksız yani.

Aiszrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali İhsan Sezer
PSU dan korkuyorum hocam birde bir yerde okudum kasanın yan panelini açtığımızda garantisi gidiyormuş bu doğru mi sticker varmış kasanın yanında açılmasın diye
Bence o kargoda falan açarlarsa diye yapıştırılır.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
RAM olayı aşırı saçma geldi şimdi kontrol ettim öyle bir şey yoktu bende ama ben RAM değiştirmeyi unutup daha sonra mail attım ve değiştirttim yerinden zor çıktı bşraz sıkışmışngibiydi belki biostar anakartın malzeme kalitesinden olabilir aslında iyi biliyordum biostarı ama ekran kartını takarken de klipsin falan bi tık kalitesiz olduğunu hissettirmişti.

1650s ten memnun musun

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
Kanka hangi modeli aldın. Ben de aquaris 5an (1660super r5 1600) aldım fakat pollux serisi kasa ve 450w PSU ile göndermişler. Mümkünse PSU nun fotosunu çekebilir misin modeli ile paylaşırsan sevinirim.
450W psu sorun çıkartabilir.

Damage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Samim
Biostar nasıl arkadaslar alınır mı asus beklıyorum ama stogu yok. Bozulursa falan sıkıntı yapar mı servisi garantisi. Ürün kaliteli mi?

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
1650s ten memnun musun
kullanmaya başlamadım henüz çoknğst düzey bi performans beklentim yok. gtx1050 li laptopum vardı ona göre neredeyse iki kat daha iyi diyorlar bakalım göreceğiz. ama ilerde yükseltmeyi düşünüyorum.
Biostar nasıl arkadaslar alınır mı Asus beklıyorum ama stogu yok. Bozulursa falan sıkıntı yapar mı servisi garantisi. Ürün kaliteli mi?
ben biostar anakart aldım sorun çıkaracağını sanmam klipsleri falan dandik gibi duruyor ama birley olacağını sanmam fiyatına göre baya iyi bence. malzeme kalitesi olarak aquaris kasası var bende çok kötü diyemem ama yan camı plastik falan yine de idare eder. bi üst versiyon kasası daha hoş görünüyor ama bu da idarw eder kesinlikle sonuçta verdiğin para belli fiyatına göre hiç fena değil. firma yeni kuruldu ama garanti konudunda sıkıntı çıkmaz çok köklü bir ama firmaya ait ve isimlerini duyurmak için özellikle şuan müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışıyorlar.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Adem
kullanmaya başlamadım henüz çoknğst düzey bi performans beklentim yok. gtx1050 li laptopum vardı ona göre neredeyse iki kat daha iyi diyorlar bakalım göreceğiz. ama ilerde yükseltmeyi düşünüyorum.

ben biostar anakart aldım sorun çıkaracağını sanmam klipsleri falan dandik gibi duruyor ama birley olacağını sanmam fiyatına göre baya iyi bence. malzeme kalitesi olarak aquaris kasası var bende çok kötü diyemem ama yan camı plastik falan yine de idare eder. bi üst versiyon kasası daha hoş görünüyor ama bu da idarw eder kesinlikle sonuçta verdiğin para belli fiyatına göre hiç fena değil. firma yeni kuruldu ama garanti konudunda sıkıntı çıkmaz çok köklü bir ama firmaya ait ve isimlerini duyurmak için özellikle şuan müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışıyorlar.
Aquaris kasası mı var pollux mu ? Aquaris ise fanların harici RGB kumandası ile kontrol ediliyor olması lazım . Bu fonsyonlar sende var mı?

Top Bottom