Arama sonuçları: *

1. D

Ekran Kartımı Güncelledim Fakat 60 FPS Sabit Oyunlarda Çözümünü Bulamıyorum ?

fakat oyunlarda kullanınca vsync kapanmıyor oyunda kapatsam bile vsync yi kapatamıyorum oyzden 60 fps sabit kafayı yiycem tüm herşeyi denedim ginede kapatamadım vsync yi ekran kartım oynadığım oyunlara göre çok üst düzey performans veriyor ekran kartı fakat vsyncyi kapatamıyorum konu açtım...
  2. D

Tam Ekranda Sabit 60 Fps

çözümünü bulamadım vede benim oyunlarım korsan degil.
  3. D

Bilmiyorumki Leptop 2 Tane Ekran Kartı Var İnteli Nasıl Kapatırım Sadece Nasıl Nvidia Kullanılır Bilmiyorum Nası Yapcağımı Nvidia Daha Performanslı Fakat her şey Kullanırken Nvidiaya Ayarlamayı Bilmiyorum.
  4. D

Bu internet kac tl eder?

ben 108 tl ye 24 Mbps Alıyorum Nasıl Oluyor Yav Bu
  5. D

Biraz Önce Driver uninstaller Diye Bir Program Kullandım Tüm Nvidia Kalıntılarını Temizledim Sonra Temiz Kurulum Yaptım Şuan Sorunsuz Çalışıyor Fakat Bu Sefer İntelin Ekran Kartının Uygulamaları Çalışmıyor Aygıt Yöneticisinde Gözüküyor Onuda Temiz Kurulum Yapsam Driver Uninstallerdan Silsem Pc...
  6. D

Yardım Ekran Kartım Gözükmüyor

benimde aynı
  7. D

Ekran Kartımı Güncelleyemiyorum Nvidia Kurulum Programı Devam Edemiyor Yazıyor Ayrıyetten Aygıt Yöneticisinde Ekran Kartım Gözükmüyor.
  8. D

Nvidia V-sync Nasıl Kapatabilirim ? Oyunlarda 60 FPS Sabit

Pencere Moduna Gecince Fps Sınırlaması Kalkıyor. Tam Ekrana Geçtiğimde Yeniden FPS Sınırlaması Geliyor.
  9. D

zaten kapalı oyundaki ama nvidia ekran kartındakinide kapattım fakat gine 60 fps bitane daha ayar var ondada şey yazıyor önceden oluşturulan maksimum kare sayısı 3d uygulama ayarlarını kullan seceneği mevcut
  10. D

Oyunlarda 60 FPS Sabit Nvidia Ekran Kartıyla Oyun Açarken Ama İntelde FPS Sınırlaması Yok Ama Ben Nvidia Ekran Kartı Daha Performanslı Olduğu İcin Onu Kullanmak İstiyorum 60 fps Sabit Olunca Mouse Böyle Ağırdan Geliyor VSYNC Acık Fakat Kapatamıyorum.
  11. D

Windows 11`De Kasma Sorunu Yaşıyorum!

Bende Hic Bir Bug Göremedim Fakat Yani Biraz Optimize Ettim Gereksiz Hizmetleri Uygulamaları Kapattım Videolar İzleyerek En Azından Windows 10`a Göre Daha İyi Performans Vermeye Başladı Fakat Sanki Hafif Böyle Bazı Şeyler Geç Açılıo Gibi Geliyo Yani Ağır Çalışıyor Gibi Bi His Var Onu Çözemedim...
  12. D

windows 11 de hic bir bug göremedim ne gibi buglar mevcut.
  13. D

Leptop`uma Windows 11 Yükledim pc health check uydu windows 11 yükleyebilirim onayını aldım. fakat yani bazı şeylerde çok yavas sağ tık basıyorum boyle bi gec geliyor oyunlarda 10 15 fps dustu windows 10 a göre ama ben windows 11 de olmak istiyorum optimize yapma şansım varmı yapılıyorsa nası...
Top Bottom