Neler Yeni

Ekran Kartımı Güncelledim Fakat 60 FPS Sabit Oyunlarda Çözümünü Bulamıyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih Gürgil
Ekran Kartımı Güncelleyemiyorum Nvidia Kurulum Programı Devam Edemiyor Yazıyor Ayrıyetten Aygıt Yöneticisinde Ekran Kartım Gözükmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih Gürgil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biosta harici ekran karti ayari kapali olabilir veya format istiyor olabilir bunlar olmazsa ekran karti boxuk olabilir
Biraz Önce Driver uninstaller Diye Bir Program Kullandım Tüm Nvidia Kalıntılarını Temizledim Sonra Temiz Kurulum Yaptım Şuan Sorunsuz Çalışıyor Fakat Bu Sefer İntelin Ekran Kartının Uygulamaları Çalışmıyor Aygıt Yöneticisinde Gözüküyor Onuda Temiz Kurulum Yapsam Driver Uninstallerdan Silsem Pc Tekrar Acılırmı Cünkü Nvidia Sadece Oyunlara Girince Acılıyor İntel Herşeyde Acık Silsem Komple Pc ekran gelirmi.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Biraz Önce Driver uninstaller Diye Bir Program Kullandım Tüm Nvidia Kalıntılarını Temizledim Sonra Temiz Kurulum Yaptım Şuan Sorunsuz Çalışıyor Fakat Bu Sefer İntelin Ekran Kartının Uygulamaları Çalışmıyor Aygıt Yöneticisinde Gözüküyor Onuda Temiz Kurulum Yapsam Driver Uninstallerdan Silsem Pc Tekrar Acılırmı Cünkü Nvidia Sadece Oyunlara Girince Acılıyor İntel Herşeyde Acık Silsem Komple Pc ekran gelirmi.
E intelinkileri ne yapacaksın nvidianınkini kullanıyorsunya?

BurN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burak Kır
Ekran Kartımı Güncelleyemiyorum Nvidia Kurulum Programı Devam Edemiyor Yazıyor Ayrıyetten Aygıt Yöneticisinde Ekran Kartım Gözükmüyor.
aynı sorunu bi laptopda yaşamıştım win 7 de ekran kartını görmesine rağmen win 8.1 de görmedi, win 7 yükledim tekrar anca o zaman düzeldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih Gürgil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E intelinkileri ne yapacaksın nvidianınkini kullanıyorsunya?
Bilmiyorumki Leptop 2 Tane Ekran Kartı Var İnteli Nasıl Kapatırım Sadece Nasıl Nvidia Kullanılır Bilmiyorum Nası Yapcağımı Nvidia Daha Performanslı Fakat her şey Kullanırken Nvidiaya Ayarlamayı Bilmiyorum.

BurN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burak Kır
Bilmiyorumki Leptop 2 Tane Ekran Kartı Var İnteli Nasıl Kapatırım Sadece Nasıl Nvidia Kullanılır Bilmiyorum Nası Yapcağımı Nvidia Daha Performanslı Fakat her şey Kullanırken Nvidiaya Ayarlamayı Bilmiyorum.
laptop markasının resmi sitesine girip önce o driverları indirmeni öneririm zaten orada destekleği işletim sistemlerini görürsün o işletim sistemini kullanmalısın

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
aynı sorunu bi laptopda yaşamıştım win 7 de ekran kartını görmesine rağmen win 8.1 de görmedi, win 7 yükledim tekrar anca o zaman düzeldi.
Win8.1 çoğu yeni driveri almadi amd ise win7 driveri kullanabiliyorsun win8.1 de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum masaüstünde nvideayi kullanmana gerek yok zaten oyunlara geçince nvidea kartın çalışıyorsa sorun yok

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Windows'un hasar almış ya da bozuk İSO dosyası kullanmış olabilirsin. Aynı sorunu iki gün önce yaşadım. Elimde hazır İSO dosyası vardı ama bozuk olma ihtimali vardı daha önce bi İSO' da sorun yaşamıştım bu oymuş yenisini indirmek uğraşmadım kurdum bazı güncellemeleri yapmıyordu ama gerekliler bitmişti bi sorunum yoktu ta ki sisteme 3060ti takana kadar, 472, 461 sürümlerini denedim olmadı mecbur yeniden kurulum yaptım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih Gürgil
Dostum masaüstünde nvideayi kullanmana gerek yok zaten oyunlara geçince nvidea kartın çalışıyorsa sorun yok
fakat oyunlarda kullanınca vsync kapanmıyor oyunda kapatsam bile vsync yi kapatamıyorum oyzden 60 fps sabit kafayı yiycem tüm herşeyi denedim ginede kapatamadım vsync yi ekran kartım oynadığım oyunlara göre çok üst düzey performans veriyor ekran kartı fakat
vsyncyi kapatamıyorum konu açtım hayla bi çevap gelmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgili olan yokmu. bu konuda 60 fps sabit ekran kartını kullandığım zaman vede oyunlarım korsanda degil.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,832
Üyeler
152,971
Son üye
pekiburak
Top Bottom