Arama sonuçları: *

1. K

Warzone 2.0 oynarken crash veriyor

2 taraftan da denedim hem steam kullandım hem battle net ikisi de aynı
  2. K

Warzone 2.0 oynarken crash veriyor

Merhaba, yalnız warzone 2.0 oynarken crash yemiyorum ama dc veyahut skype gibi uygulamalar ile konuşuyorken oyun crash veriyor. Warzone'nun seslisinde de aynı şekilde crash veriyor. Sistemim; r5 5600x, rtx 3060ti, 16gb ram, b450m s2h anakart
  3. K

1000 tl civarında kulaklık önerisi

Merhaba ben 1000tl bütçe ile kulak üstü kulaklık almak istiyorum. çoğunlukla fps tarzı oyunlar oynuyorum. birkaç tane buldum sizce bu kulaklıklar fiyatına değer mi? önerebileceğiniz kulaklık var mıdır? Corsair CA-9011205-EU Void Elite Surround 7.1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı SteelSeries Arctis 3...
  4. K

Kedim kabloyu yedi garanti kapsamına girer mi

Merhaba şu an elimde artics 1 var ve kedim kablosunu kemirdiği için çalışmıyor garantiye göndersem yardımcı olurlar mı?
  5. K

Disney plus'da kırmızı filmi var mı?

Şaka gibi ya. Teşekkürler ilginiz için.
  6. K

Bu içerik şu anda bölgenizde kullanılamıyor diyor
  7. K

Disney plus'da kırmızı filmi var mı? Çünkü ben hangi kaynağa baksam var yazıyor fakat benim hesabımda görülmüyor. Profilim 18+ lara da açık.
  8. K

700-1000 tl cıvarında oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz

Sizce Hyperx Cloud 2 yerine 200 tl daha verip blackshark v2 usb mi almalıyım
  9. K

Hyperx Cloud 2 ye herkes kusur buluyor kullanan var mı aranızda peki?
  10. K

Btüçem 700-1000 tl arası bana kullanışlı ve parasına değer bir oyuncu kulaklık önerebilir misiniz?
  11. K

VG272UP monitör alınır mı

Ekran kartım 3060ti ve işlemcim r5 5600X. Bu monitörü almak istiyorum sizce fiyatına değer mi?
  12. K

Vg279qr Monitör Nasıldır?

Asus Vg279qv 27" isimli monitörü almak istiyorum.internettw 3500 fiyat bandına buldum. Sizce bu fiyata değer mi? Bundan daha iyi monitör var mıdır?
  13. K

Oyun önerebilir misiniz?

yok
  14. K

Oyun önerebilir misiniz?

zaten çok az hikayeli oyun oynadım ne söylerseniz söyleyin büyük ihtimalle oynamamış olacağım
  15. K

Oyun önerebilir misiniz?

Merhaba, Bana güzel grafikleri olan hikayeli bir oyun önerebilir misiniz? Sistemim; Ryzen5 5600X RTX 3060ti (8GB) 16GB Ram
  16. K

İşlemcim çok ısınıyor

Teşekkürler dediğiniz gibi yaptım şu an 60 derecede çalışıyor ve performans kaybı da çok yaşamadım
  17. K

İşlemcim çok ısınıyor

Bilgisayar yeni, termal macunla ilgili olsaydı zaten buraya yazmazdım neden sürekli aynı soruyu soruyorsunuz?
  18. K

İşlemcim çok ısınıyor

Şu anlık yerde fakat arka ve önünde yeterince yer var
  19. K

İşlemcim çok ısınıyor

Daha az sistem gereksinimi isteyen oyunlarda 77 derece falan oluyor o çok sorun çıkarır mı?
  20. K

İşlemcim çok ısınıyor

Sistem performansında azalma görülür mü ya da ne kadar görülür?
Top Bottom