Arama sonuçları: *

1. haktanatalay

MSI PANELİ İLE BENZER RENKLERE SAHİP MONİTÖR ÖNERİSİ

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vg24vqr-1ms-mprt-165hz-dp-hdmi-va-pivot-gaming-monitor.html# Piyasadaki monitörler ile karşılaştırınca şu model mantıklı gibi görünüyor. Sizce alınır mı?
  2. haktanatalay

Ben bastırmadım yani gereksiz bir detaydı aslında. Önerebileceğiniz bir monitör var mı?
  3. haktanatalay

MSI MAG241CR modelini kullanıyordum(VA Panel). Ekranın sağ alt köşesine bastırılması sonucu paneli komple bozuldu. Yeni MSI modellerine baktığımda fiyatları bana çok yüksek geldiği için farklı modeller aramaktayım. MSI panellerindeki renklere yakın tonlarda renklere sahip 144Hz ve üstü gaming...
  4. haktanatalay

PS5 Japonya ve Avrupa Farkı

Ne gibi farklar var daha da detaylandırabilir misiniz
  5. haktanatalay

Peki herhangi bir fark var mı satın alacağım yerde iki farklı versiyon var 1685638399 Özellikleri veya oyunları açısından herhangi bir farkları var mı
  6. haktanatalay

Yurtdışından PS5 satın alacağım. İki model var Japon ve Avrupa. Hangisini satın almam daha mantıklı olur? Modeller arasında ne farklar bulunmakta?
  7. haktanatalay

Uzun Boylular İçi̇n Eşofman Alti Önerisi

Merhaba. Yaşadığım şehirdeki mağazalarda güzel ürünler bulamadığım için internetten alışveriş yapmak zorunda kalıyorum. Fakat hangi ürünü beğenip istediysem boyu kısa oldu. L giyiyorum 1.89 boyunda 80kg’yim. Kaliteli siyah ve gri eşofman altı önerebilir misiniz? Nike olursa çok daha güzel olur.
  8. haktanatalay

1-2KG ağırlık taşıyabilen drone önerisi

1 kg ağırlık taşıyabilen drone da olur bu arada söylemeyi unutmuşum. Peki ben aramak istersem nasıl aratmam lazım ? Full özellikli kameral falan mı yazmam gerekir
  9. haktanatalay

Rica etsem istediğim tarzda bir ürün bulup bana linkini atabilir misiniz ? Bütçemi aşsa da problem değil. İzin ve ehliyet konusunu da babam halleder artık :)
  10. haktanatalay

Babam için arıyorum ehliyet ruhsat sorun değil
  11. haktanatalay

1-2 kg ağırlık taşıyabilen hd kameralı full özellikli drone arıyorum bütçe 5-6K
  12. haktanatalay

OBS Discord Sesini Almıyor

tamam yine de teşekkürler
  13. haktanatalay

heeee :D 1599942426 herhangi bir şey yok
  14. haktanatalay

tamam bekliyorum
  15. haktanatalay

HyperX Cloud Alpha S boğuk ses sorunu

Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. Discrodda konuşurken bile ses boğuk geliyor yani oyunla alakalı bir şey değil ( chat modunda)
  16. haktanatalay

karıştır derken ?
  17. haktanatalay

voicemeeter'a bakmadım yansıttığım ekranın ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadım
  18. haktanatalay

kurcaladım fakat herhangi bir ayar bulamadım
  19. haktanatalay

Voicemeeter mi ?
  20. haktanatalay

HyperX Cloud Alpha S boğuk ses sorunu

HyperX Cloud Alpha S kullanıyorum fakat chat olan ses çıkışını seçtiğim zaman sesler aşırı şekilde boğuk geliyor yardımcı olabilir misiniz ?
Top Bottom