Neler Yeni

MSI PANELİ İLE BENZER RENKLERE SAHİP MONİTÖR ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Haktan Atalay
MSI MAG241CR modelini kullanıyordum(VA Panel). Ekranın sağ alt köşesine bastırılması sonucu paneli komple bozuldu. Yeni MSI modellerine baktığımda fiyatları bana çok yüksek geldiği için farklı modeller aramaktayım. MSI panellerindeki renklere yakın tonlarda renklere sahip 144Hz ve üstü gaming monitörler önerir misiniz? Asus TUF Gaming monitörlerini kullandım fakat MSI’daki güzel renkleri yakalayamadım. Fiyatı çok yüksek olmayan güzel bir monitör önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

Livaković

80+ Silver
MSI MAG241CR modelini kullanıyordum(VA Panel). Benden kaynaklanmayan nedenlerle ekranın sağ alt köşesine bastırılması sonucu paneli komple bozuldu. Yeni MSI modellerine baktığımda fiyatları bana çok yüksek geldiği için farklı modeller aramaktayım. MSI panellerindeki renklere yakın tonlarda renklere sahip 144Hz ve üstü gaming monitörler önerir misiniz? Asus TUF Gaming monitörlerini kullandım fakat MSI’daki güzel renkleri yakalayamadım. Fiyatı çok yüksek olmayan güzel bir monitör önerebilir misiniz?
Benden kaynaklanmayan sorun diyorsunuz bastırılma sonucu panel bozuldu diyorsunuz onu tam çözemedim Mıonitöre fiziksel zarar vermezseniz monitörler bozulmaz kolay kolay bir şey olmuştur o monitöre

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Haktan Atalay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benden kaynaklanmayan sorun diyorsunuz bastırılma sonucu panel bozuldu diyorsunuz onu tam çözemedim Mıonitöre fiziksel zarar vermezseniz monitörler bozulmaz kolay kolay bir şey olmuştur o monitöre
Ben bastırmadım yani gereksiz bir detaydı aslında. Önerebileceğiniz bir monitör var mı?

Ahzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Recep acar
Msi dan başka markaya geçtim 2 k ya gamebooster aldım fiyatı uygun diye pişmanım ya o msi alıştığım için mi yoksa gerçekten msi bı işi yapıyor mu bilmiyorum msi dan şaşma derim alıştıysan

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Msi dan başka markaya geçtim 2 k ya gamebooster aldım fiyatı uygun diye pişmanım ya o msi alıştığım için mi yoksa gerçekten msi bı işi yapıyor mu bilmiyorum msi dan şaşma derim alıştıysan

Gamebooster aldığın için olabilirmi acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Haktan Atalay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
EFEKAN SARIKAYA

Piyasadaki monitörler ile karşılaştırınca şu model mantıklı gibi görünüyor. Sizce alınır mı?
Güncel olarak kullanıyorum çok sağlam monitör tavsiye ederim

Top Bottom