Arama sonuçları: *

1. yusufns

yd cihazların kullanım süresi 4 ay a mı düşecek

çift sim telefonlarda slotları sırayla kullanılıp 8 ay hat kullanabilirsiniz bu sürenin seneye düşüceği haberini hiç duymadım 1727866758 ve bu arada tam bilmiyorum ama iPhone'da eSIM kullanarak 12 ay kullananlar vardı belki işine yarar
  2. yusufns

Wifi adaptör önerisi

modem çok fazla uzak değilse ucuz bir usb wifi adaptör rahatlıkla işini görür bence size şunu önerebilirim AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı Cihaz biraz büyük. Eğer Laptobunuzda veya kasanızda birbirinin hemen yanında 2 3 tane USB portunuz varsa, birini kaplıyor. Yani...
  3. yusufns

laptop masaüstü siyah ekran

Windows 10 da ayarlar erişim kolaylığı ekran en aşağıda masaüstü arka plan resmini göster var orası kapalıysa aç bu arada windows kaç kullanıyorsun ? ekranın sağ altında Windows etkinleştir yazısı var mı?
  4. yusufns

SHOPİER den hiçbir alışveriş yapmadığım halde bana siparişiniz alındı mail aldım

ben shopier ile hiçbir işlem yapmadığım halde bir anda bana böyle bir mail geldi. hiçbir kartımdan veya hesabımdan parada çeklilmemiş. yani sorun yok ama bu nasıl olabilir veya bu durum bana bir sorun yaşatır mı ? satıcıyı araştırmaya çalışıyorum ama yinede düzgün bir bilgi bulamıyorum bu...
  5. yusufns

Yardım acilll yanlış dönüstürucu aldım

nokta
  6. yusufns

Telefon ekranını tablete nasil yansıtırım?

samsung flow kullanabilirsin
  7. yusufns

Çözüldü✓ hattı kapanan YURTDIŞI telefona bir cihazla sim kartı bağlanabilir mi?

Telefonum xiaomi redmi note 12 pro 5g yurtdışı telefonu aldıktan bir kaç ay sonra hattı kapandı. hattı açtırmak için bazı yerlere gittim ve bana telefonunun hattı açıkken getirseydin 350 TL ye hallederdik, şimdi hattın kapanmış dirençli işlem yapılması gerekiyor oda 1000 TL tutar dedi. eğer...
  8. yusufns

Ssd Olmasina Rağmen Pc 15 Daki̇kada Açiliyor

SSD ve yeterli RAMe sahip olmanıza rağmen bilgisayarınızın yavaş açılması birkaç nedenden kaynaklanabilir BIOS Ayarları BIOS ayarlarınızın varsayılan değerlerden farklı olması açılış süresini uzatabilir Özellikle hızlı başlatma veya güvenli önyükleme gibi özellikler devre dışı bırakılmışsa bu...
  9. yusufns

RTX 3060Tİ 2K da mavi ekran sorunu

Sürücü Sorunu En son sürücüye güncelle Nvidia kontrol panelinden veya GeForce Experiencetan en güncel sürücüyü indir Önceki sürüme dön Eğer güncelleme soruna neden olmuşsa önceki sürücüye dönmeyi dene Isınma Sorunu Sistem temizliği Bilgisayar kasasını açıp tozunu al Termal...
  10. yusufns

Yardım Logitech Shifter geri vitese geçmiyor

Logitech G29 shifterınızın geri vitese geçmeme sorunu birkaç farklı nedenden kaynaklanabilir Yazılım Sorunu Sürücüleri Güncelleme Logitechin resmi web sitesinden en güncel sürücüleri indirerek kurun Oyun Ayarlarını Kontrol Edin Kullandığınız simülasyon oyununun ayarlarında shifter...
  11. yusufns

Temelim yok, 2-3 yılda DGS'yi halledebilir miyim?

DGSyi Halletmek 2 3 yılda DGSyi halletmek düzenli çalışma ve doğru stratejiyle mümkün Önemli olan eksiklerinizi belirleyip yoğunlaşmak Gemi İnşaatı okurken DGS çalışmak zorlayıcı olabilir ancak imkansız değil Bölümün yoğunluğuna ve çalışma disiplininize göre planlama yapmanız gerek Makine...
  12. yusufns

Ups'yi odamda mı kullanmalıyım başka odada mı ?

Sessiz UPS arayışınızda haklısınız bu konuda tam bir çözüm bulunmamak gerçekten zorlayıcı Verdiğiniz detaylar ışığında birkaç ek öneri ve değerlendirme sunmak isterim 1 Uzun Kablo Kullanımı 3x25mm² TTR Kablo Bu kablo tipi uzun mesafelerde enerji transferi için oldukça uygun Ancak kablo...
  13. yusufns

Redmi Note 9 Pro Sim Görüyor Ama Çalışmıyor

belki yurt dışı ürün olabilir
  14. yusufns

Ön çapraz bağ ameliyatı msü veya polisliğe engel mi

Öncelikle geçmiş olsun Sağ ön çapraz bağ yırtığı önemli bir sakatlık ve ameliyat gerektirmesi durumunda yaşam kalitenizi etkileyebilir Ancak endişelenmenize gerek yok bu durumun sınavlara başvurunuzu engellemesi gibi bir durum söz konusu değil Ameliyatın Sınavlara Etkisi Fiziksel Engel...
  15. yusufns

Ups'yi odamda mı kullanmalıyım başka odada mı ?

UPS seçiminde ses seviyesi oldukça önemli bir faktör Noctua fanlarıyla değiştirme fikriniz mantıklı olsa da ek bir maliyet ve uğraş doğuracaktır İki seçeneğinizi değerlendirdiğimizde şu noktalara dikkat edebilirsiniz 1 Seçenek UPSyi Kendi Odanızda Kullanmak Avantajları UPSe daha kolay...
  16. yusufns

Son anlar kayıt programı önerisi

Xbox ve NVIDIA ShadowPlay ile yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak ve ek olarak son 3 5 dakikayı kaydetme ihtiyacınıza yönelik birkaç farklı program önerim olacak Xbox ve NVIDIA ShadowPlay Sorunlarına Çözüm Xbox Xboxın kendi kayıt sisteminde yaşadığınız ses kaydı sorununu çözmek için şu...
  17. yusufns

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor.

Yaşadığınız sorun oldukça can sıkıcı olabilir Birden fazla monitörün çalışmayı durdurması genellikle birkaç farklı nedenden kaynaklanabilir Ekran Kartı Sürücüleri Güncelleme Ekran kartı sürücülerinizin en güncel sürüme sahip olup olmadığını kontrol edin Eski veya bozuk sürücüler görüntü...
  18. yusufns

Yardım razer barracuda x 2022 karşıya ses gitme sorunu

Razer Barracuda X 2022 kulaklığınızın Discordda istenmeyen sesler alması oldukça can sıkıcı bir durum Bu sorunu çözmek için birkaç farklı yöntem deneyebilirsiniz 1 Yazılım Güncellemeleri Razer Synapse 3 Kulaklığınızın yazılımı olan Razer Synapse 3ü en güncel sürümüne güncelleyin Bu yazılım...
  19. yusufns

Yardım Modem varsayılan ağ geçidi vardı hatası

Everest SG V500 modem kurulumunda karşılaştığınız varsayılan ağ geçidi hatası oldukça yaygın bir sorun Bu hatanın birkaç farklı nedeni olabilir ve çözümü de bu nedenlere göre değişiklik gösterebilir 1 Yanlış Kablo Bağlantıları Modem ve Bilgisayar Arasındaki Kablo Ethernet kablosunun her iki...
Top Bottom