Arama sonuçları: *

1. G

ETH 2.0 ne zaman çıkacak?

Geçen gün bir konferansta konuştu Vitalik, dedi ki tüm planlar beklendiği sürede işlemiyor 2022 yılını işaret etti ama 2022 olur mu daha erken mi olur bekleyip göreceğiz.
  2. G

Vallahi billahi ethereum düşüyor(du)

Ee nolmuş yine 2100 üstüne çıkmış ben de başlığı görünce 1500 dolar altına falan düştü sandım
  3. G

Ethermine Ödemesi Ne zaman Gelicek

Diğer hesabıma ait ödeme de öğlen 3 e doğru yapılmış, sizin de bugün içinde geçer ödeme büyük ihtimalle
  4. G

Ethermine Ödemesi Ne zaman Gelicek

Benim ödeme sabah 5 gibi geçmiş, 2 arkadaşımın da sabah 5 gibi ödemesi gelmiş sizin neden geçmedi acaba hesaba? Bilgi bulabilirsem paylaşırım
  5. G

Ethermine ile ilgili bir soru

Sanırım bug oldu dediğin gibi hocam şu an hala unpaid balance artıyor teşekkür ederim :)
  6. G

Normalde Reported 0 olunca 15 20 dk sonra inactive olur kart ama saat 14.10 dan beri böyle evde olmadığım için bakamıyorum da sanırım bir sorun olmaz değil mi?
  7. G

Arkadaşlar merhaba, Ethermine üzerinde kazım yapıyorum şu an işteyim pcye bakma imkanım yok, Şöyle bir durumla karşılaştım, Reported 0 görünüyor ancak ekran kartı aktif görünüyor ve unpaid balance kısmında bulunan ethereum miktarı artmaya devam ediyor. Durum 1 saati aşkın süredir böyle. Sormak...
  8. G

Ethereum 2000$ ın altına düştü!

Abi ethereum bu sağı solu belli olmaz siz cenaze namazına gidersiniz bir bakmışsınız ethereum sizin cenaze namazınızı kıldırıyor, bakın şu an 2600 dolar olmuş, yarın 2000 olur sonra 4000 olur ama ne olursa olsun ethereum bitmez ben bunu bilir bunu söylerim. Ytd
  9. G

Sizce Ethereum Daha Fazla Düşer mi?

E bu ethereum 2600 dolara gelmiş bir anda :D
  10. G

Ekran kartları ile mining yapacakların dikkatine

Bu E9 denen cihazı benim abide alacak ön sipariş için 4 ay süre vermişler cihaz siparişi için bekleyen kişi sayısını 28 bin kişi üstü olarak belirtmişler yani en az 4 5 ay daha bu ekran kartları ile devam heralde
  11. G

Mining kazma hızı sorunu

Şu an kazançları düşmeye başladı o yüzden bunu yaşıyorsun hocam 2 gün önce 16 dolar gösteriyordu bana şu an 9 dolar gösteriyor
  12. G

Eth ani çöküş yaşayabilir

Arkadaşlar eth 3400 dolar altına düşerse bir süre o seviyede kalıp daha sonra yükselir ama 3400 dolar seviyesine düşmeden yükselişe geçerse yine 4000 doları rahat görür. Şu an piyasa felaket durumda eth yine iyi dayanıyor btc dünden bugüne değerine bakın demek istediğimi anlayacaksınız. Eth 1...
  13. G

Mining Yaparken Hatalar Almaya Başladım?

Hisse doğrulama motorumuzdaki bir olay, hisselerin yaklaşık 30 dakika süreyle reddedilmesine neden oldu. Tazminat olarak, Ethermine'deki madencilik ve MEV ücretleri 15:30 UTC'den başlayarak 48 saat boyunca% 0'a düşürülecek. Lütfen bu olay için özürlerimizi kabul edin ve bizimle madencilik...
  14. G

Bugün 10 gün oldu 4 gün sonra ödeme alacam :)
  15. G

Ben de 110 dolar vardı :D
  16. G

Ben de düzeldi ama yine gitti şu an
  17. G

Ödenmemiş bakiye 0.03 dolar diyor bende az önce 100 küsür dolardı yediler mi parayı :)
  18. G

Ethermine havuzunda sorun var sanırım ben de de aynı durum var az önce invalid share oldu normal hiç olmazdı
  19. G

Ethermine.org ne zaman para gönderiyor

0.05 olmadığın sürece 14 günde bir ödeme alırsın o kartla 0.05 kazamayacağın için 14 günde bir ödeme alacaksın. Payout kısmına basarsan ordan göreceksin zaten ödeme gününü
  20. G

Günlük 18 dolara çıktı TEK KART 3080

Eth sence yıl sonunda 6 bin doları görür mü hocam bana göre 5 6 bin doları görecek gibi geliyor
Top Bottom