Neler Yeni

Mining Yaparken Hatalar Almaya Başladım?

onur26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Onur
We are aware of the issue on #Ethermine. The issue has been quickly mitigated by our SRE team.

We apologize for the inconvenience.
#Ethermine'deki sorunun farkındayız. Sorun, SRE ekibimiz tarafından hızla giderildi.

Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Site gelmiş bulunmakta, girilebiliyor. Ayrıca valid share de almaya başladım. Düzeldi gibi.
Hisse doğrulama motorumuzdaki bir olay, hisselerin yaklaşık 30 dakika süreyle reddedilmesine neden oldu. Tazminat olarak, Ethermine'deki madencilik ve MEV ücretleri 15:30 UTC'den başlayarak 48 saat boyunca% 0'a düşürülecek. Lütfen bu olay için özürlerimizi kabul edin ve bizimle madencilik yaptığınız için teşekkür ederiz.
şu %0 olayini anlamadım hocam ne demek istedi 30 dk boyunca boşa oldunu biliyodumda o %0 olayini anlamadım

Gvnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Güven
Hisse doğrulama motorumuzdaki bir olay, hisselerin yaklaşık 30 dakika süreyle reddedilmesine neden oldu. Tazminat olarak, Ethermine'deki madencilik ve MEV ücretleri 15:30 UTC'den başlayarak 48 saat boyunca% 0'a düşürülecek. Lütfen bu olay için özürlerimizi kabul edin ve bizimle madencilik yaptığınız için teşekkür ederiz

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hisse doğrulama motorumuzdaki bir olay, hisselerin yaklaşık 30 dakika süreyle reddedilmesine neden oldu. Tazminat olarak, Ethermine'deki madencilik ve MEV ücretleri 15:30 UTC'den başlayarak 48 saat boyunca% 0'a düşürülecek. Lütfen bu olay için özürlerimizi kabul edin ve bizimle madencilik yaptığınız için teşekkür ederiz.
şu %0 olayini anlamadım hocam ne demek istedi 30 dk boyunca boşa oldunu biliyodumda o %0 olayini anlamadım
%1 komisyon kaldırıldı 48 saatliğine ve MEV ise EIP-1559 ile olan bir şey bende tam bilmiyorum ama ondan kazandıkları gelir blok ödülüne eklenecek. Kazançlar gözle görünür artıcak yani 48 saatliğine.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,114
Üyeler
153,667
Son üye
stalker534
Top Bottom