Arama sonuçları: *

1. StorMAnqeL

Öneri Razer razer blackwidow v3 tkl alınır mı

Flying fish ile gift in farkı nedir biliyor musunuz? Klavyeyi beğendim önderdiğiniz için teşekkürler. Sadece switchlerini bilmiyorum ama blackwidow yerine tercih edebilirim.
  2. StorMAnqeL

Benimde oda arkadaşımda vardı aynısı görünüş ve hissiyat olarak beğenmiştim de şimdi ses olarak çok rahatsız eden bir sesi var mı blue switch kadar hatırlayamıyorum. Başka odalardan vs duyulacak kadar ses çıkarıyor mu?
  3. StorMAnqeL

Yeni klavye almayı düşünüyorum, razer blackwidow v3 tkl boyutu ve kalitesi açısından uygun gibi gördüm ama green switch çok ses çıkarıyor gibi duruyor. Redragon K617 almayı düşündüm ama çok küçük klavye kullanamayabilirim çoğu zamandır büyük klavyeler kullandım. Bütçem 2.5 civarı oynadığım...
  4. StorMAnqeL

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

ilk 5 ürünün içinde olan gri beyaz red switch klavye alınır mı?
  5. StorMAnqeL

Öneri 4070 Ve R5 7500F için monitör

Ghosting vs. Var mi ya da olu pixelle karsilastiniz mi suanlik?
  6. StorMAnqeL

Dizayni ve vaat ettigi ozellikler hosuma gitti bir tek ms olarak degerleri ortalamada 4 civari sanirsam cok sikinti olur mu bilmiyorum ama onun disinda almayi düşünüyorum. Ne zamandir kullandigini ve deneyimlerini yazarsan sevinirim.
  7. StorMAnqeL

https://www.gaming.gen.tr/urun/353529/dell-g2524h-25-inc-280hz-0-5ms-full-hd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.84 Sanırım bunu alıcam 2k yerine darboğaz yapmaz diye düşünüyorum. Bu da Dell in sorunsuz modellerinden.
  8. StorMAnqeL

Soylediklerinizi bir degerlendirecegim ama yorum olarak monitorlerde cok yorum bulamiyorum duzgun mu bi sikintisi var mi diye sadece dell monitorde hic bir sorun yasamadigini yazan 30 kisi falan var ama digerlerinde cok yorum yok o yuzden eminde olamiyorum.
  9. StorMAnqeL

Yok mu o oneren
  10. StorMAnqeL

Yeni sistem aldım ve başlıkta da gördüğünüz parçalar için yeni bir monitör alıcam. Bütçe yaklaşık 9k civarı 2k düşünüyorum ama eğer darboğaz yapmaz derseniz 1080 de önerebilirsiniz. Kendim bir kaçtane monitör buldum eğer marka ve modellerinin nasıl olduğunu biliyorsanız yazarsanız sevinirim...
  11. StorMAnqeL

laptop mu almalıyım yoksa kasa mı?

Merhaba arkadaşlar bilgisayar almak istiyorum ve bu üni okuyorum ünim kıbrısta ama orda 7 8 ay burda 4 ay civarı kalıyorum ve benim gönlüm kasadan yana. sadece her yıl 2 kere kışın ve yazın olmak üzere parçaları söküp taşıyıcam sizce mantıklı bir karar olur mu harici laptop'um var iyi kötü orta...
  12. StorMAnqeL

darboğaz yapar mı? Hangi Monitörü Almalıyım?

8 civarı veya üstü de olabilir.
  13. StorMAnqeL

Hocam 2k için öneriniz f/p şeklinde vs. varsa ve paylaşırsanız mutlu olurum.
  14. StorMAnqeL

Ryzen 5 7500f ile Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming Oc almayı düşünüyorum. Bu ikisi darboğaz yapar mı ve monitör olarak 1080p mi yoksa 2k mı almalıyım? (eğer 1080p alırsam darboğaz sorunu büyük derecede artar mı?)
  15. StorMAnqeL

Sizce hangisini seçmeliyim

Ryzen 5 7500f Gigabyte a620m anakart Vento vg20al kasa Fsp 750w 80+ Power 8*2 kingston fury 6000 MHz ram 1 tb m2 ssd Gigaybte rtx4070 gaming oc 12 gb ekran kartı veya...
  16. StorMAnqeL

4060 ti mı yoksa 3070 ti mı

bütçem 40 - 45k arası elde çokta bişi yok şuan.. erkan kartına 4060 ti karar verdim ama işlemci olarak kararsız kaldım kimileri 5600 darboğaz yapar diyor kimileri sadece 1080p de yapar 2k da anca yapmaz diyorlar kimileri ise 5600 o karta fazla bile diyorlar o yüzden kararsız kaldım
  17. StorMAnqeL

Peki intel önerir misin yoksa amd daha mı iyi olur?
  18. StorMAnqeL

İşlemci olarak önerebileceğiniz bir şey var mı? Ryzen 5600 ile 5600x arasında çok büyük farklar var mı? Varsa x olarak yükseltebilirim ayrıca 7500f de var ama tam bilmiyorum arasındaki farkları hangisini önerirsiniz?
  19. StorMAnqeL

Merhaba yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama ekran kartının RTX 4060 Ti mı yoksa 3070 Ti mı olacağına karar veremedim. İşlemci yi Ryzen 5 5600 seçmeyi düşünüyorum ama başka bir işlemci öneriniz varsa söylerseniz sevinirim. 4060 ti ile 3070 ti arasında kalma sebebim 3070 ti de...
Top Bottom