Neler Yeni

Öneri Razer razer blackwidow v3 tkl alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mete
Bütçe
2500
Yeni klavye almayı düşünüyorum, razer blackwidow v3 tkl boyutu ve kalitesi açısından uygun gibi gördüm ama green switch çok ses çıkarıyor gibi duruyor. Redragon K617 almayı düşündüm ama çok küçük klavye kullanamayabilirim çoğu zamandır büyük klavyeler kullandım. Bütçem 2.5 civarı oynadığım oyunlar apex, lol, cs, fortnite, rocket league, tarzı buna göre önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

BerJhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Taha Bercan Ulugöl
ben kullanıyorum ses cıkarma olayı dogru ama hissiyatı acısından baya güzel numpadi yok eksikliğini cok cekmiyorum tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kullanıyorum ses cıkarma olayı dogru ama hissiyatı acısından baya güzel numpadi yok eksikliğini cok cekmiyorum tavsiye ederim
Benimde oda arkadaşımda vardı aynısı görünüş ve hissiyat olarak beğenmiştim de şimdi ses olarak çok rahatsız eden bir sesi var mı blue switch kadar hatırlayamıyorum. Başka odalardan vs duyulacak kadar ses çıkarıyor mu?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Arnold Ciwardagexer
Yeni klavye almayı düşünüyorum, razer blackwidow v3 tkl boyutu ve kalitesi açısından uygun gibi gördüm ama green switch çok ses çıkarıyor gibi duruyor. Redragon K617 almayı düşündüm ama çok küçük klavye kullanamayabilirim çoğu zamandır büyük klavyeler kullandım. Bütçem 2.5 civarı oynadığım oyunlar apex, lol, cs, fortnite, rocket league, tarzı buna göre önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
Mmebran bir klavyeye bu para verilmez. Bütçeyi kullanacaksanız Ak820Pro alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mmebran bir klavyeye bu para verilmez. Bütçeyi kullanacaksanız Ak820Pro alın.
Flying fish ile gift in farkı nedir biliyor musunuz? Klavyeyi beğendim önderdiğiniz için teşekkürler. Sadece switchlerini bilmiyorum ama blackwidow yerine tercih edebilirim.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Arnold Ciwardagexer
Flying fish ile gift in farkı nedir biliyor musunuz? Klavyeyi beğendim önderdiğiniz için teşekkürler. Sadece switchlerini bilmiyorum ama blackwidow yerine tercih edebilirim.
Gift switch tercih etmenizi öneriyorum sesi daha tok ve güzel çıkıyor. Detaylı teknik bilgiye ben de henüz sahip değilim fakat aralarında pek bir fark olduğunu söyleyemem.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,846
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
V3 TKL kullanıyorum, memnunum. Ses konusunda evet Razer Green Switch` ler sesli çalışıyor. Kullanıcıyı rahatsız etmez ama kendi odanız yoksa, oturma odası gibi ortak kullanılan odadaysa bilgisayarınız ya da oda arkadaşınız varsa klavye etrafındakileri rahatsız eder.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Mehmet Aslan
tkl arıyorsan Ajazz ak820 pro bakmanı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,475
Üyeler
151,069
Son üye
dyper58037
Top Bottom