Arama sonuçları: *

1. T

PC de sayfa açınca anlık donma.

Öncelikle merhaba. Son 3-4 gündür PC de anlık donma sorunu yaşıyorum.Bu donma kendi kendine değil bir işlem başlattığımda meydana geliyor. Mesela denetim masasını açınca 5 saniye donup öyle açılıyor.Veya başka bir sayfa açtığımda donma süresinden sonra sayfa açılıyor.Aynı problem YouTube ta da...
  2. T

Öneri Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Yardımın için çok sağol hocam.Ben de daha çok Galaxy buds 2 alma tarafındaydım.
  3. T

Şarj süresi ve ses düzeyi nasıl hocam.Ayrıca oppo telde kullanmayı düşünüyorum.Performans sıkıntısı olur mu acaba.Eger olursa jabra ya mı yönelsem.
  4. T

Öncelikle merhaba. Yakın zamanda kulak içi Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum.Ama malûm çok ürün var. Baya araştırmadan sonra galaxy buds 2 ,Galaxy buds 2 pro ve jabra elite 3 arasında kaldım.Hangisi daha iyi olur.Öncelikli olarak bas kalitesi ve şarj süresi önemli.
  5. T

AMD neden alınmalı veya alınmamalı

AMD kullanıyorum ondan önce de dört yıl boyunca AMD kullandım Allah var karttan çok memnunum.Amd kartlarda FPS dalgalanması oluyor vs diyorlardı hatta üreticisi Asus için kartlarında sıcaklık kontrolü sorunu var diyorlardı aylarca takip ettim kartı MSI afterburner la AMD adrenalin le hiç böyle...
  6. T

Öneri FIFA alıp oyun içi paket ve içerikleri almamak .

Merhabalar. FIFA indirimde olduğu için alayım dedim.Ama oyun içi paketlere veya satın alımlara para vermeyi düşünmüyorum işte FIFA points falan.Bu şekilde oyunun bir zevki olur mu yoksa saman gibi mi olur.
  7. T

Öneri PC için gamepad önerisi

MSI düşünmüyorum. Ama önerir misiniz nasıldır .Kronik joystik arızası mı ne varmış.Tam hatırlamıyorum.
  8. T

2.el elektronikte baya ağzım yandı hocam.Gamepad zaten hassas bir alet olduğu için hiç o topa girmek istemiyorum.
  9. T

Xbox one kollarında 1200 gibi fiyatlar var ama bazı sitelerde 2000-2500 Luk fiyatlar var.Orjinalligi konusunda şüphe oldu bende.
  10. T

Öncelikle merhaba . Witcher oynamak için gamepad lazım. Aklımda gamesir vardı ama fiyatları 900 kere gelmiş o kadar yükseğe çıkarsam da Xbox veya dualsense alırım diyorum. Asıl sorum orijinal dualsense i hangi sitede bulabilirim.Amazon güvenilir midir.1000 kusur verip çakma gelem ihtimali de çok...
  11. T

Anakart Ci̇zi̇ldi̇ Yanli̇sli̇kla Görüntü Yok Arkadaşlar

Tam ortasına geldi .Tak diye ses geldi ssdden.Tırsttım açıkçası.1tb ssd.250lik falan olsa neyse.
  12. T

Anakart Ci̇zi̇ldi̇ Yanli̇sli̇kla Görüntü Yok Arkadaşlar

Ben fan sökerken ssdnin üstüne tornavida düşürdüm dan diye.Ssd de sıkıntı olur mu?
  13. T

Çözüldü✓ Kule Tipi İşlemci Soğutucu Ekran Kartına Temas Ediyor.

Bende de bu sıkıntı oldu ama benim durumum farklı.Kule tipi soğutucunun sabitleyici kısmı yani somun çıkıntısı ekran kartına temas edip baskı yapıyor. Kart biraz eğik durumda.İlk başta pek önemsemedim ama her şeyi yerleştirip şöyle bir baktım egiklik fazla.Yapmak istediğim şu.Her şeyi söküp o...
  14. T

İtopya Kırık Kasa Rezaleti̇

Çokça ve memnuniyetle ürün aldığım bir firma olsa da İtopya dan beklemezdim demiycem çünkü nerdeyse her firma işgüzar olabiliyor.Tüketicinin zayıf bırakıldığı hakkını zor bulduğu bir ülkedeyiz ne yazık ki .Burdan güç alıyorlar.Ben de gaming gecesinde aldığım bir ürünü iptal ettirememiştim.En...
  15. T

R5 5600 soğutucu önerisi

Hocam ben de r5600 için kule tipi bakıyorum.Sıvı sogutmlar işlemci fiyatına olduğu için ve aslında stok fan idare ediyordu ama malum havalar ısındı ve strateji oyunlarında 80 i geçtiğini fark ettim.Kasam Corsair carbide spec delta.x129 sığar mı ve 15-20 derece düşüş sağlar mı.İstedigim...
  16. T

Yardım Epic Games Ubisoft Connect İkilemi

Evet oynamıştım hiç.Yarın bakıcam pcden işlemlere eğer satın alımdan önce varsa iptal ederim. Bedava aldım diye hatırlıyorum ama Connect i hiç pcde açmadığım için bilmiyorum net.
  17. T

Yardım Epic Games Ubisoft Connect İkilemi

Arkadaşlar merhaba öncelikle.Bir çıkmaza girdim . Bildiğiniz gibi Epic te alınan Ubisoft oyunları Connect te de açılıyor.Ancak Ubisoft üzerinden alınan oyunlarda Epic te gözükmüyor. Mesele şu ki indirim +kuponla üç dört oyun aldım gece vakti.Ancak aldığım oyunlardan biri Ubisoft ta zaten vardı...
  18. T

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

RX 6600 x li sistemi aldım. Aslında Lenovo yu almaya çalıştım ilk iki saat ama güvenlik kodunu bile girmeme rağmen sipariş özetine gelmedi. Onaylanmamış. Sistem piyasaya göre uygun gibi görünüyordu.İleride gamıng gecesi falan bir kampanyadan soğutucu da almayı planlıyorum yaza doğru. Onun...
Top Bottom