Neler Yeni

Yardım Epic Games Ubisoft Connect İkilemi

theodred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
theodred
Bütçe
25
Arkadaşlar merhaba öncelikle.Bir çıkmaza girdim . Bildiğiniz gibi Epic te alınan Ubisoft oyunları Connect te de açılıyor.Ancak Ubisoft üzerinden alınan oyunlarda Epic te gözükmüyor.
Mesele şu ki indirim +kuponla üç dört oyun aldım gece vakti.Ancak aldığım oyunlardan biri Ubisoft ta zaten vardı sanırım.Jeton sonradan düştü.
Kontrol için Ubi hesaptan işlem akışına baktım ancak orada bedava alınan oyunlar değil sadece para ile alına oyunlar gözüküyor.Simdi bu böyle mi normalde yoksa telden baktığım için mi böyle oldu . Bilgisayar dan mı bakmam lazım.Pcye şu an ulaşamıyorum.
Eğer Connect te durum buysa kontrol edemeden direkt iptal ederim ancak pcde gözüküyorsa yarın kontrol edip iptal ederim.

Nowitzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Fahrettin
O oyunu oynamadıysanız mobilden maalesef var mı yok mu gözükmüyor. Ubisoft connect'ten, pc'den bakmanız gerek.

theodred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
theodred
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O oyunu oynamadıysanız mobilden maalesef var mı yok mu gözükmüyor. Ubisoft connect'ten, pc'den bakmanız gerek
Evet oynamıştım hiç.Yarın bakıcam pcden işlemlere eğer satın alımdan önce varsa iptal ederim.
Bedava aldım diye hatırlıyorum ama Connect i hiç pcde açmadığım için bilmiyorum net.

Top Bottom