Arama sonuçları: *

1. V

Pro X 2 LIGHTSPEED LG Hub sorunu

çözersem memnuniyetle yazıcam
  2. V

Hocam şuan dolby acces kullanıyorum açıkçası çok iyi uygulama fakat neden şarjını göremiyorum sorun bu anlamadım gitti ayar yapmayı geçtim tek görmek istediğim şey şarj durumu
  3. V

Merhabalar 3 gün önce pro x 2 lightspeed satın aldım fakat sesi baya bi az geldi bana göre fps oyunları oynuyorum ve yeterli bulamadım sesi arattığımda ise çoğu kullanıcı dolby acces ve dts programlarını önermiş ikisini de indirdim kurdum sesi düzelttim fakat şarjını dahi göremiyorum sisteme...
  4. V

SIVI SOĞUTMA GEREKİYORMU?

Merhaba ben Amd Ryzen 5500 işlemci kullanmaktayım fakat 360hz monitör aldığım için valorantta 250 fps altına bile düşürdüğü için işlemci monitörden performans alamıyorum hatta donmalar takılmalar oluyor Ryzen 5800x3d işlemci almak istiyorım anakartım uyumlu fakat sıvı soğutmayı 1 2 ay sonra...
  5. V

NVIDIA Anında Yeniden Oynatma donuyor

Alt+F10 üzerinden kayıt ettiğimde masaüstünde sorun olmuyor fakat oyun kaydı yaptığımda videoda sanki düşük FPS alıyormuşum gibi gözüküyor sebebi ne olabilir? Ekran Kartım Asus Tuf RTX 3060 12GB 3 fanlı olanı daha önceden böyle bir şey yoktu şu son zamanlarda klip vesaire edit yapmak istediğim...
  6. V

İşlemci Anakart Uyumu

Sıvı soğutma önerin var mı peki ona göre alışveriş yapıcam pazartesi günü
  7. V

İşlemci Anakart Uyumu

İşlemciyi kendim değiştirebilirmiyim yenisini taktııtan sonra herhangi bir işlem gerekiyor mu?
  8. V

İşlemci Anakart Uyumu

Merhaba Asus Prime B450M-K II 4400(OC)MHz mATX Anakarta sahibim Ryzen 7 5800X3D işlemci almak istiyorum asusun sitesinden baktım uyumlu gösteriyor yine de emin olmak için konu açtım sahip olan birisi varsa bilgilendirirse sevinirim.
  9. V

Free Sync G-Sync desteklemiyor

nasıl yapıcam nvidia ayarlarında gsync ayarı yok
  10. V

Free Sync G-Sync desteklemiyor

Merhaba BenQ Zowie XL2566K monitör aldım ekran kartım Nvidia ancak monitörün Gsync desteklemediğini yeni öğrendim genelde Freesync monitörler Gsync destekliyor diye biliyordum sizce ne yapmalıyım iade etmelimiyim
  11. V

5000tl altı TELEFON önerisi 0 olucak 2.el ve kaçak olmayacak

Dostum güzel bir üslupla konuşmak var raporlucam diye tehdit etmek var sen kimsin beni tehdit ediyorsun raporlucam diye mesaj kasıyormuşum mesaj kasmıyorum ki kassam sanane aktiflik sağlamış oluyorum sen kendin haklıyken haksız duruma düşürdün kaybol şimdi
  12. V

senin yüzünden yemin ederim forumdan soğudum mesaj kasmak istesem gece gündüz saçma sapan yorumlar atarım en fazla 20 mesajım vardır bakmadım nerden bakılıyor bilmiyorum bile işlemci ve monitör için buldum bu siteyi senin gibiler olduğu için de birdaha kullanmam sanırım
  13. V

Lan ********** herif seni 50000 diye okudum forumda yeniyim rapor falan bilmediğim için yazdım 25 bin TL'ye monitör aldım işlemci değiştirmek istedğim için bu forumu buldum bu kadar ne mesaj kasması ne diyorsun sen bak işine beyin travması geçirmiş seni asıl forumdan yasaklamaları lazım senin...
  14. V

Olum 50000 diye okudum bu tehdit mesajları ne konuşma üslubuna bak sanki kendi sitesi hıyarağası 😀raporlucakmış bide tehdit ediyorm mesaj at diye 1691778587 Hadsize bak kaybol lan birdaha karşıma çıkma sana yardım etmek isteyende kabahat şu konuşma üslubuna bak ben seni raporluyorum şimdi
  15. V

Samsung S23 ultra tek geçerim androidde 1691778162 Xiaomi 13 pro da alabilirsin
  16. V

Android mi Iosmu tercihin ona göre
  17. V

Bu RTX 3060Tİ Sistem Alınırr Mı?

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz?
  18. V

1 saatlik jbl bozuldu

Değişim yaptır ihtiyacın var zaten paran onlarda ürünü geri almama gibi bi şansları yok
  19. V

İtopya Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis

Ekran kartı iade talebini aç durumu güzel bir yazıyla destek ekibine ilet değişimini yapsınlar eğer yapmıyorlarsa da paranın peşinde koş dostum.
  20. V

1 saatlik jbl bozuldu

Garantiyi bırak sana direk mağzadan değişim yapmaları gerekiyor hiç o garanti topuna girme git aldığın yere ve söyle değiştirin bunu de bozuk ürün vermişsiniz de anladıkları dilden konuşucaksın.Garantiye verirsen 1 ay beklersin üstüne olumsuz sonuç alma ihtimalinde var
Top Bottom