Neler Yeni

İtopya Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Kademoğlu
Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım.Kasım 22 de itopyadan youtube videosunda da olan sigma rules kasayı aldım.2 ay önce siyah ekran almaya başladım.Denemediğim çözüm kalmadı diyebilirim.En son garanti kapsamında teknik servise gönderdim soruna rastlayamadık şu bu testleri yaptık termal macun değişip gönderdik tarzında bir kağıtla geri gönderdiler.Hatta ürünü de bana değil fatura adresine gönderdiler.Ne bana sordular ne bir uyarı.Ne kadar uğraşsam da yardımcı olmadılar 325 lira kargo parası vermek zorunda kaldım.Sorun hala devam ediyor video çekip tekrar göndermeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında akıl verebilecek yardımcı olabilecek biri var mı veya bir önerisi olan.

Viderfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Keskin
Aga bir şey söylicem çok ciddiyim böyle kurumlarla uğraşıcaksın paranın hakkını sonuna kadar savunucaksın orta da bir garanti veriyorsa sen yazılımsal olarak bir hata yapmadıysan ya da içini açıp kurcalamadıysan git suç duyurusunda bulun bu konuda tüketicinin yanında oluyor devlet ve harcadığın paranın katlarını geri alırsın.

325 tl kargo parası vermek yerine tekrar itopyaya sorun için kargolatıp oraya gidince de orayıp arayıp göndereceğiniz adres bu diyebilirdin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Kademoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga bir şey söylicem çok ciddiyim böyle kurumlarla uğraşıcaksın paranın hakkını sonuna kadar savunucaksın orta da bir garanti veriyorsa sen yazılımsal olarak bir hata yapmadıysan ya da içini açıp kurcalamadıysan git suç duyurusunda bulun bu konuda tüketicinin yanında oluyor devlet ve harcadığın paranın katlarını geri alırsın.
Garantiye gidip geldi hiçbir kullanıcı hatası veya yazılımsal bir hata felan demediler ayrıca bir sorun bile bulamadıklarını söylüyorlar. GPU yu gönderdim sadece biliyordum sorun onda çünkü.Başka gpu taktığımda sorunsuz çalışıyor sistem zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

325 TL kargo parası vermek yerine tekrar itopyaya sorun için kargolatıp oraya gidince de orayıp arayıp göndereceğiniz adres bu diyebilirdin.
Hem yalan söylemiş olurdum hem de sorun olup olmadığını bilmiyordum

Viderfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Keskin
Garantiye gidip geldi hiçbir kullanıcı hatası veya yazılımsal bir hata felan demediler ayrıca bir sorun bile bulamadıklarını söylüyorlar. GPU yu gönderdim sadece biliyordum sorun onda çünkü.Başka gpu taktığımda sorunsuz çalışıyor sistem zaten.

Ekran kartı iade talebini aç durumu güzel bir yazıyla destek ekibine ilet değişimini yapsınlar eğer yapmıyorlarsa da paranın peşinde koş dostum.

yalanla alakası yok. tekrar ürünü yollayacaktın bir şey demeyecektin.

Top Bottom