Arama sonuçları: *

1. C

Yardım Monster Abra A7 V12.1.5 CPU fanını nereden bulabilirim?

1.5 yıl önce garantisi biten tulparı gönderdim ücret isteyeceklerini biliyordum cpu ve gpu fanları arızalıydı lakin müşteri memnuniyeti için ücretsiz değiştirmişler di sende şansını dene derim
  2. C

Laptopum açılmıyor şarja takılı olsa bile açılmıyor?

bazı cihazlar elektrik akımını pil üzerinden alıyor pilde arıza olabilir pili çıkarıp çalıştırmayı denediniz mi ?
  3. C

HP Victus kasa içi pil soketi yandı

pil bağlantısını kestiğinde biosun her seferinde resetlenmemesi lazım ya bios pili bitmiştir yada anakartta da sıkıntı vardır, bence ciddi bir sorun garanti bitmeden gönder sonra sana 15 bin anakart masrafı çıkarırlar, üzerindeki ssdler orjinalse sökme, orjinal olmayan bir parçan varsa onları...
  4. C

Yardım Hp Victus 15 max fan hızında farklı his

aklıma tek gelen fanların rulmanlarında sıkıntı vardır vibrasyon yaptırıyordur başka nasıl o sarsıntıyı verecek
  5. C

HP Victus 16-S0063NT ekranı sürekli açılıp kapanıyor.

Bana kalırsa dahili gpudan yapıyor gibi aygıt yöneticisinden dahili gpu ne varsa cihazda 4060 vs onu devre dışı bırakın o şekilde deneyin birde eğer problem düzelirse cihaz servis ister gpu arızalı olabilir
  6. C

laptop msı thin gf63 12v sağ alt tarafını 3taneçukur düzeltmek istiyorum

plastik değil saç hocam dediğim gibi tüm kasayı boşaltıp alttan baskı uygulayarak düzeltebilir
  7. C

laptop msı thin gf63 12v sağ alt tarafını 3taneçukur düzeltmek istiyorum

ekran panelinde sorun yok klavye altında çukurluk var, cihazı komple söküp kasaya içten baskı uygulayarak düzeltebilirsin 1722460401 muhtemelen 12450h 4050 setuplı modeli
  8. C

HP Victus Gaming 16 Fan sorunu

Haha menderesteyim bende nitro 16 4070 ihityacın varsa konusalım :D
  9. C

HP Victus Gaming 16 Fan sorunu

Nitro 16 al aramıza katıl bu sıcak izmir havasında klimasız ortamda rahatsız etmeyecek fan gürültüsü ile oyun oynama keyfine katıl
  10. C

Yardım LAPTOP NE KADAR EDER?

sıfır olarak kampanyalarla 18 bin civarına 3050 gpu laptopların düştüğünü farz ederek arkadaşın dediği gibi 15 bin civarı maksimum ederi
  11. C

Nitro 16 lolde düşük gpu kullanımı

Arkadaşlar merhaba nitro 16 7840hs ve 4070 donanımlı cihaza sahibim 4 aydır kullanıyorum lakin 3 gün önceye kadar sıkıntı yokken birden lol ve valorantda takılmalar donmalar başladı fpsler 1-2 seviyesine düşüp cihaz tepki vermemeye başladı bende daha sonra biostan sadece nvdia kullanımı seçerek...
  12. C

Yardım Acer Kullanıcı Hatası

hocam ya servis haklı içini açıp müdehale eden arkadaş arızaya sebebiyet verdi, yada fabrikasyon montajdan kaynaklı arızaya sebebiyet verdi iki türlü durum içinde kullanıcı hatası diye diretebilirler çünkü sizin cihazın içi açılmış müdehale edilmiş yani thhden olumsuz sonuç çıkma ihtimali yüksek...
  13. C

Yardım Asus Tuf Laptop Arizasini Servi̇s Kabul Etmi̇yor

yani hocam hx ibareli bir işlemci ve tufun soğutmasının çok iyi olmadığı incelemelerinden sonra çok bir şey beklememek lazım laptoptan, kullanıldıı ortamda klima calısıyor mu ? bu sıcak aylarda klimasız ortanda dedimlerim ile beraber 100 dereceye çıkması normal ayrıca occt gibi bir program ile...
  14. C

Yardım Asus Tuf Laptop Arizasini Servi̇s Kabul Etmi̇yor

laptopun ekranında ben bir problem göremedim cihazı çok kurcalatıp kendin mağdur olma bunu ekran paneli için yazıyorum bu arada. Sendeki glowdan laptop kullanıpda denk gelmeyen yoktur muhtemelen arkadaşında gönderdiği kadar şiddetli bir ışık sızman olsa servisler yardımcı olur emin ol.
  15. C

Yardım VALORANT SICAKLIKLAR NASIL

Kardeşim ekstra fanlı alacağın soğutucu ile laptopun altına bir şey koyup yükseltmek arasında herhangi bir sıcaklık farkı olmaz iki türlüde sıcaklıklar 5-10 derece rahatlar , boşuna fanlı soğutuculara fazla para verme derim onun yerine 150 200e satılan laptop yükseltici ayaklar var ondan al...
  16. C

ROG G18 Cihazımı satışa koydum sizce fiyatı olmuş mu ?

arkadaşlar yazmış zaten fiyat çok yüksek senin gibi bir müşteri lazım o cihaza para verecek şahsi görüşüm 50-60k arası teklif alırsan ver yoksa satacam diye beklersin 1 sene gpudan dolayı kaybediyor masaüstü değil ki gpu yükseltesin
  17. C

Yardım HP laptop 20 işgünü servis süresinin aşılması

kargonun servise ulaştığı gün iş günü başlar hafta içi ve servis çalışıyorsa cumartesi iş günü sayılır haftada 6 gün yani, kargonun takip numarasını vatandan alabilirsin şikayet edeceğim deyince verirler sonuç olarak servisten sana ürünün değişim yada para iadesi raporunu verdiklerinde 1 hafta...
  18. C

Acer Nitro 16 AN16-41 hakkında merak edilen sorular

cihazın 4070 li versiyonunu bende kullanıyorum yukarıda arkadaş açıklamış birebir katılıyorum dediklerine, oyunlardan örnek ver diyecek olursan valorant 2k ful grafıkde oto fanda 3000-4000 rpm(son rpm 5900 olması lazım)arası açıyor uçak motoru gibi değil sesi kulaklıkla zaten duymuyorsun fakat...
  19. C

Yardım ACER Nitro 16 laptopum için ram

valla ben indirimde 43.5a aldım bu fiyata kaçırılmaz 50kyada muadili yok denebilir aynı model roglar 60 65k civarı roglarda indirim yakalarsan onu al derdim yakalayamazsan nitro 16nında rogdan az yanıyok denebilir
Top Bottom