Arama sonuçları: *

1. yavuzsel8m

Öneri Lydsto Airfryer alınır mı? 1000Tl

Bu kadar ucuz olması banada mantıklı gelmiyor ama Xiaomi nin alt markasiymis
  2. yavuzsel8m

Öneri Lydsto Airfryer alınır mı? 1000Tl

1715883754 Arkadaşlar Hepsiburada da satılan bu Airfryer nasıldır alınır mı? Çok elektrik vs. Yakarmi
  3. yavuzsel8m

ultra düşük bütçeli masaüstü hazır sistem önerisi

https://www.incehesap.com/jarvis-x-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46589/ r3 1200 1030 ti 4 gb 8gb ram 240 gb ssd var 6800 tl monitörü 2.el almanı tavsiye ederim sıfırla pek fark olmuyor 1500 liraya güzel monitör bulursun 1685645926 ikinci ele yöneliceksen intel i3 10100f 1650ti bu özelliklerde bi...
  4. yavuzsel8m

Öneri BimCell nasıl geçilirmi

Arkadaşlar hattım Vodafone taahhüt üm bitiyor ve gecebilecegim en ucuz tarife 140 TL ve bu kadar çok 20 GB yakın internet veriyor çoğunu kullanmıyorum bu yüzden BimCell i gördüm geçilirmi
  5. yavuzsel8m

bilgisayar kısa süreliğine kitleniyor

daha geçen günlerde aynı sorun bende vardı pc 10 15 saniye donuyordu ssd değiştirdim sorun çözüldü 15 saniye donuyordu imleç falan donduğu oluyordu
  6. yavuzsel8m

Sata kablosu bozulursa ne olur

Soru başlıkta arkadaşlar
  7. yavuzsel8m

PC niye aniden donar

Sağol dostum bende degiştireyim önerdiğin bir kablo falan varmı sata kablosunu degişmem gerekiyor degilmi
  8. yavuzsel8m

PC niye aniden donar

Ekran kartsız da aynı sorun devam etmekte macunu değişmeye gerek varmı bilmiyorum sistemi alalı 6 ay falan oldu
  9. yavuzsel8m

PC niye aniden donar

Merhaba arkadaşlar PC imde bir sorun var PC aniden donuyor ssd testi yaptım ram testi yaptım hiç bir sorun çıkmadı format attım yine devam ediyor virüs testi de yaptım herhangi bir virüs çıkmadı nedeni nedir genelde oyuna girince yapıyor 2-3 dk sonra düzeliyor sonra choreme de falan da yapmaya...
  10. yavuzsel8m

2.El RX 580 furmark ve Gpu-z sonuçlarının analizi

2.el bir rx580 için iyi bir değer aynı zamanda redragon marka bı Asus msi soğutması bekleyemeyiz değerler iyi istersen termal macunlarını falan yeniler daha serin çalışır
  11. yavuzsel8m

Hangi psu almalıyım ?

Cooler master olan psu yu al 2 fanı var galiba kalite olarak hepsi aynı
  12. yavuzsel8m

Bilgisayarım açıldıktan hemen sonra tamamen hiçbir program açmıyor

İlk önce bı format at ondan sonra tekrar yaparsa ram i tak çıkar ya ram kaynaklıdır ya ssd 1670994488 He birde ekran kartı driverların falan güncel değilsede olabilir 1670994505 He birde ekran kartı driverların falan güncel değilsede olabilir
  13. yavuzsel8m

PC aniden donuyor ve kitleniyor

Hocam sata kablosu veya başka kablolarla ilgili olabilirmi power kablosu gibi
  14. yavuzsel8m

PC aniden donuyor ve kitleniyor

Merhaba arkadaşlar aylardır çözemedim bir sorun var her türlü şeyi denedim olmadı size danışmak istedim PC açıyorum kullanıyorum 10 20 dk sonra PC aniden donuyor boşta da oluyor Minecraft a girincede oluyor genelde oyuna girince daha çok oluyor ram testi yaptım ssd testi yaptım işlemci değerleri...
  15. yavuzsel8m

Öneri 2000tl civarı ekran kartı önerisi

Hocam rx 570 veya rx580 düşünüyordum ne gibi sıkıntılar yaşarım ki Nvidia kartlar çok pahalı 1671811439 Hocam rx 570 veya rx580 düşünüyordum ne gibi sıkıntılar yaşarım ki Nvidia kartlar çok AMD ryzen 5 pro 4650g A320m k 8gb ram 480 GB ssd
  16. yavuzsel8m

Öneri 2000tl civarı ekran kartı önerisi

Merhaba arkadaşlar 2.el 2000 TL civarı hangi ekran kartını önerirsiniz
  17. yavuzsel8m

Anadolu lisesine gidilir mi?

He birde bu ulaşım olayını hafife alma 4 sene boyunca her gün her gün insanı bezdiriyor
  18. yavuzsel8m

Ozaman Anadolu'ya git bende Anadolu dayım EA seçtim hocalarım da gayet iyi
  19. yavuzsel8m

Aslında bu hangi bölümü seçeceğin ile ilgili eğer sayısal okuyacam diyosan fen lisesini tercih etmelisin EA veya Sözel seçeceksen Anadolu'ya gitsen daha iyi olur ama sayısal seçeceksen fen lisesine git ortamı soruyorsan fen ve iyi bir Anadolu arasında çok fark yok
  20. yavuzsel8m

Bilgisayarım dondu kaldı. Yardım.

Dostum bidaha yaparsa bios pilini çıkar yeniden tak aynı sorun benim PC de oldu her türlü şeyi denedim olmadı bios pilini söküp takınca düzeldi
Top Bottom