Neler Yeni

PC niye aniden donar

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz selim
Merhaba arkadaşlar PC imde bir sorun var PC aniden donuyor ssd testi yaptım ram testi yaptım hiç bir sorun çıkmadı format attım yine devam ediyor virüs testi de yaptım herhangi bir virüs çıkmadı nedeni nedir genelde oyuna girince yapıyor 2-3 dk sonra düzeliyor sonra choreme de falan da yapmaya başladı sebebi nedir anlamadım görev yöneticisini açınca işlemci %65 falan oluyor sonra 1 2 saniye içinde %3 e falan geri düşüyor
AMD ryzen 5 pro 4650g
480gb ssd pny
Asus a320m k
8gb ram gskill
Msi 1030 ti

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,379
İsim
Hasan Ali
1 ekran kartını sök apu olarak kullanmayı dene
2 işlemcin macuna bak eskiyince isı sorunu yüzünden saçma şekilde çalışabiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 ekran kartını sök apu olarak kullanmayı dene
2 işlemcin macuna bak eskiyince isı sorunu yüzünden saçma şekilde çalışabiliyor
Ekran kartsız da aynı sorun devam etmekte macunu değişmeye gerek varmı bilmiyorum sistemi alalı 6 ay falan oldu

beerkqy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkay
sorun HDD de. Sata kablolarını çıkar tak,geçici olsa da sorunun çözülecek

furkan32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Furkan
Merhaba arkadaşlar PC imde bir sorun var PC aniden donuyor ssd testi yaptım ram testi yaptım hiç bir sorun çıkmadı format attım yine devam ediyor virüs testi de yaptım herhangi bir virüs çıkmadı nedeni nedir genelde oyuna girince yapıyor 2-3 dk sonra düzeliyor sonra choreme de falan da yapmaya başladı sebebi nedir anlamadım görev yöneticisini açınca işlemci %65 falan oluyor sonra 1 2 saniye içinde %3 e falan geri düşüyor
AMD ryzen 5 pro 4650g
480gb ssd pny
Asus a320m k
8gb ram gskill
Msi 1030 ti
2-3 gündür bende de bu sorun vardı ssd değiştim yine çözülmedi sata kablosu bozulmuş onu değiştirdik düzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2-3 gündür bende de bu sorun vardı ssd değiştim yine çözülmedi sata kablosu bozulmuş onu değiştirdik düzeldi
Sağol dostum bende degiştireyim önerdiğin bir kablo falan varmı sata kablosunu degişmem gerekiyor degilmi

Top Bottom