Arama sonuçları: *

1. B

Rx 6500 xt ekran kartı unity i rahatlıkla açar mı

Ben rx 6500xt ekran kartı alsam unity de oyun tasarlarken zorlanır miyim yoksa kasma donma olmadan rahat rahat oyun yapabilir miyim 2x8 ram R5 5600 Rx 6500xt
  2. B

Arc a 750 mi rtx 3050 mi

11k normalde ama zorlasam aileden destek alsam 11500 olur herhalde
  3. B

Arc a 750 mi rtx 3050 mi

Ben yazılım yapıp arada oyunda oynamayı düşünüyorum ve karşımda 2 seçenek var arc 750 ve 3050 normalde direk 3050 alırım lakin oyun yapmada vramde önemli galiba çok bir bilgim olmadı için buraya sordum özetle hangisi 3050 mi arc a 750 mi
  4. B

Oyun yapmak için nvidia mı amd mi?

Sadece iş yapmiyacağım ama nvidia hem oyunda oynatır galiba ben kararımı verdim saolun
  5. B

Ya benim aklımı karıştıran şu nvidia bu konuda daha iyi ama amd den o fiyata daha iyi model ekran kartı alabiliyorsun
  6. B

Neden daha iyi olur işte
  7. B

Ben oyun yapmayı düşünüyorum unreal engine de fakat ekran kartı nvidea mi amd mi olsun karar veremiyorum hangisi daha fazla performans verir acaba oyun motorlarında bir bilginiz varmı Not: arada oyun da oynarım
  8. B

15bin tl civarı laptop önerisi

Çok sağol benim pek bilgim yok vram konusunda açıkçası ne oldunu dahi bilmiyorum o yüzden buraya laptop yazdım ama öyle diyorsan bana pek farketmez masa üstü biraz daha uğraştırıyor diye ama oyun işini küçük çaplı düşünmuyom o yüzden masaüstü tavsiyelere yeni konu açacam sağol
  9. B

15bin tl ye pc tavsiyesi

Unreal engine den oyun yapacağım monitör dahil sistem toplamak istiyorum ama sistem için tam emin olamıyorum yardımcı olursanız sevinirim bütçe 15k bütçeyi biraz zorlayabilirim
  10. B

Neden tavsiye etmiyorsun
  11. B

Unreal engine 4 de oyun yapacağım ama arada oyunda oynarım LOL valorant minecraft falan ancak uzun bir süre beni götürsün arkadaşlar oyunvtavsiye ettiğinde kaldırsın yeni çıkan oyunları falan oynarsın kısaca iyi olsun
  12. B

Sahibindende sıfir yazan ilanlar

Nasil
  13. B

Sahibindende sıfir yazan ilanlar

Sahibindende sıfır yazan ilanlar güvenilir mi
Top Bottom