Neler Yeni

Oyun yapmak için nvidia mı amd mi?

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
Ben oyun yapmayı düşünüyorum unreal engine de fakat ekran kartı nvidea mi amd mi olsun karar veremiyorum hangisi daha fazla performans verir acaba oyun motorlarında bir bilginiz varmı

Not: arada oyun da oynarım

louis bloom

80+ Silver
Ben oyun yapmayı düşünüyorum unreal engine de fakat ekran kartı nvidea mi amd mi olsun karar veremiyorum hangisi daha fazla performans verir acaba oyun motorlarında bir bilginiz varmı

Not: arada oyun da oynarım
reis oyun yapmayi dusunuyorsan bu konularda bilginde vardir e bilgin varsa da hangi oyun motoru icin nasil bi ekran karti isini gorur onu da yine sen bilirsin :D ayriyeten bence bu tip isler icin Nvdia daha iyi bir tercih olur tabii ki

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis oyun yapmayi dusunuyorsan bu konularda bilginde vardir e bilgin varsa da hangi oyun motoru icin nasil bi ekran karti isini gorur onu da yine sen bilirsin :D ayriyeten bence bu tip isler icin Nvdia daha iyi bir tercih olur tabii ki
Neden daha iyi olur işte

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
Neden daha iyi olur işte
dostum nvidia nın teknolojileri oyun yapmak konusunda daha doğrusu iş konusunda amd den daha ötede bu yüzden nvidia almak iş yapıcaksan şart gibi bir şey

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum nvidia nın teknolojileri oyun yapmak konusunda daha doğrusu iş konusunda amd den daha ötede bu yüzden nvidia almak iş yapıcaksan şart gibi bir şey
Ya benim aklımı karıştıran şu nvidia bu konuda daha iyi ama amd den o fiyata daha iyi model ekran kartı alabiliyorsun

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Ya benim aklımı karıştıran şu nvidia bu konuda daha iyi ama amd den o fiyata daha iyi model ekran kartı alabiliyorsun
Daha iyi model alabilirsin ama sadece oyun konusunda.Tasarim, yayın konusunda Nvidiayi geçemez hiçbir marka şu an.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
kanka ekran kartı gücüne bakarsan öyle oyun opynayacaksan zaten amd al 3060 fiyatına 3070 rakibi alıyorsun amd tarafında ama sen oyun yapıcam diyorsun iş kısmında nvidianın cuda çekirdekleri vs olsun çok daha iyiler ki bende amd kullanıyorum oyun yapmıyorum ama yazılım yaptığım için arada sıkıntı çıakrtsada işimi görüyor ama kesinlikle sadece iş için kullancak olsaydım nvidia alırdım

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,256
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Nvidia

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
Nvidia

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
Daha iyi model alabilirsin ama sadece oyun konusunda.Tasarim, yayın konusunda Nvidiayi geçemez hiçbir

kanka ekran kartı gücüne bakarsan öyle oyun opynayacaksan zaten amd al 3060 fiyatına 3070 rakibi alıyorsun amd tarafında ama sen oyun yapıcam diyorsun iş kısmında nvidianın cuda çekirdekleri vs olsun çok daha iyiler ki bende amd kullanıyorum oyun yapmıyorum ama yazılım yaptığım için arada sıkıntı çıakrtsada işimi görüyor ama kesinlikle sadece iş için kullancak olsaydım nvidia alırdım
Sadece iş yapmiyacağım ama nvidia hem oyunda oynatır galiba ben kararımı verdim saolun

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
Sadece iş yapmiyacağım ama nvidia hem oyunda oynatır galiba ben kararımı verdim saolun
dostum oyun da oynatır zaten sadece oyun oynayacaksan amd mantıklı onun dışında değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,330
Üyeler
153,535
Son üye
berkesududjjd
Top Bottom