Arama sonuçları: *

1. aegemm

Bu Wireless mouselardan hangisi alınır?

Bütçem en fazla 1500 tl.Bu fiyata kadar bulabildiklerim Attack Shark X3-Logitech G305-Steelseries Prime Mini Wireless. Bunlar dışında bütçemi 1710a zorlayıp Deathadder V2 X alabilirim belki fakat olmazsa da 1500e kadar bunlardan hangisi alınır?
  2. aegemm

PSVita Şarj Problemi

Psvita cihazımı uzun bir aradan sonra çıkardım ama şarj konusunda bir problemim var. Psvita açılacak kadar şarj oluyor ve sonrasında ne yaparsam yapayım şarj olmuyor . Sorun nedir ve nasıl çözebilirim?
  3. aegemm

200 TL Kablosuz Mouse Önerisi

Bütçem maksimum 200TL hangi kablosuz mouse'u önerirsiniz? Makro olması da gerekiyor.
  4. aegemm

Ps3 yüksek fan sesi sorunu

Elimde bir Ps3 var ve ciddi derecede ses çıkarıyor.Kirli olduğu içindir diye düşündüm ama ps3ü açamadım. Bunun özel bir tornavidası falan varsa ismini yazar mısınız veya bu sesin çözümü, elimdeki Ps3 super slim
  5. aegemm

Bu iki laptoptan hangisi

Akşam akşam rahatsız ediyorum ama hpnin ekranı 60hz imiş. Bu yüzden pek içime sinmiyor. Asus mu alsam
  6. aegemm

Bu iki laptoptan hangisi

Evet boyut olarak daha büyükmüş ama 0.5" ne kadar fark eder ki 1625917924 Teşekkür ederim yeniden
  7. aegemm

Bu iki laptoptan hangisi

Sonradan Ram ekleyeceğim o sıkıntı değil, eğer onu kastediyorsanız
  8. aegemm

Bu iki laptoptan hangisi

YouTube veya başka bir platformda incelemesi var mı bu ekran kartı ile birlikte, 1 video hariç bulamadım da 1625917584 Bana da öyle geldi ama oyun bakımından 11400h daha iyi ve güncel diye hatırlıyordum, teşekkürler
  9. aegemm

Bu iki laptoptan hangisi

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-e0004nt-amd-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-rtx-3050-freedos-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4h0l3ea-p-HBCV00000CI19N?magaza=Teknorya...
  10. aegemm

Bir hafta ev boş tavsiye verin

:confused:
  11. aegemm

Bir hafta ev boş tavsiye verin

Kısıtlamasız oyun :sneaky: 1623174912 o.O2
  12. aegemm

6 TL'ye Neler Alınabilir?

yakında steam indirimleri var.Oyun alman mantıklı olur hem işlemciyi de denemiş olursun
  13. aegemm

[ÇÖZÜLDÜ] Modern Combat 3 oynanır mı?

rica ederim
  14. aegemm

[ÇÖZÜLDÜ] Modern Combat 3 oynanır mı?

oynanır bence,şahsen beğenmiştim.Sonrasında 4 de çok başarılı bulduğum oyundur öneririm
  15. aegemm

Yardım amd dahili ekran kartım görünmüyor

amacın apu kullanmak olduğunu sanmıyorum,basit işlerde dahili ekran kartı kullanıyor laptoplar
  16. aegemm

Oyunlarda Sürekli Drop Yiyorum

1623172682 biraz geç oldu ama sonuçlar bunlar 1623172727 Artık imleci sağa sola çektikçe drop yiyorum.Fps 60'dan 20-15 falan oluyor ve bu da çok can sıkıyor haliyle 1623172829 Termal macun yenilemeyi düşünmüyorum kişisel bilgisayarım değil çünkü geçici süreliğine kullanıyorum.Temizleme konusunu...
  17. aegemm

Bu Mouseların Hangisi Daha İyidir?

Bunlar arasından viper ultimate en iyi sensöre sahip, sonrasında g pro. Ona göre bakın bence
  18. aegemm

Bu Mouseların Hangisi Daha İyidir?

Alienware mouse'un tam adı nedir yazabilir misin
  19. aegemm

Arkadaşlar ile oynanacak online oyun önerisi

borderlands 2 olabilir
  20. aegemm

Curved vs Flat Monitör

Konu açıklamasında valorant için diye açıklamış da ona göre cevap verdim.Film vs için en iyisi ips bence
Top Bottom